IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Още една тъпа тема "как да инвестирам..."

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.estador.de/Projekte.html
    http://www.rendite-immobilien.de/pfl...e-details.html
    Предлагат от 2 до 6% доходност за следващите 20-25години.Слагаш и забравяш.Все пак в Германия всичко е уредено както трябва.
    "Начинът да гледаш право в Слънцето,без да ослепееш е ти самият да светиш..."

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
      Имах една позната от Пазарджик - иначе много точна мацка, с поведение на дама като иска и визия на звезда, но като хване някой хлътнал, по 3 бона поне на ден разходи по нея, не му мърдат
      Да ти имам и познатите и на тебе, моите башалки не падат под 5 К

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Инвестирай в жена.
        Тя ще ти оправи инвестициите
        Имах една позната от Пазарджик - иначе много точна мацка, с поведение на дама като иска и визия на звезда, но като хване някой хлътнал, по 3 бона поне на ден разходи по нея, не му мърдат
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
          Чичо не разбира, но аз и ти със сигурност се кефим на физическото. Обичам да си броя жълтиците, както и зелените гущери и акциите, точно като онзи ага от филма за Петко войвода.
          Напоследък съм запален и по СК. Имам нищожни ахати и ясписи, обаче. Сега купувам геоложко чукче и легенче за злато и тръгвам по планините с раница, оръжие и байк. Това ми е най-новата мания докато имотите кротко си стоят и носят или не носят приходи....
          Явно от всички туканка аз имам най-голям дял активи в секси метали. Ако си решил да пазаруваш елмази - мога да ти помогна с някое съветче, а за копане на златце - с кеф бих те придружил, ако отиваш в Краище - мисля че знам де там има златце: изсънувах го.

          Иначе и преди съм казвал - готвя се да извадя част от книжните си активи извън България, защото герберастката власт на топорът не ми харесва.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Инвестирай в жена.
            Тя ще ти оправи инвестициите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
              И държиш 25% от активите си във физическо злато
              преди години при мен 25-30% от активите ми бяха в злато ...................... къв е проблема, че се чудиш толкова?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                В такъв случай, ако бях на твое място, без да е препоръка , аз бих се насочил към имот във Варна, София или друг от по-големите градове. Но не жилищен, а бизнес имот. Малък магазин или гараж, а може и повече от един.
                Дойдохме си на истината

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                  И държиш 25% от активите си във физическо злато
                  НЕЕ, аз дадох идея за разпределение на парите МУ...Такава е темата !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Досега не съм търгувал злато....Признавам !
                    И държиш 25% от активите си във физическо злато
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Досега не съм търгувал злато....Признавам !
                      Като гледам каква печатница е настанала по света , ще има излитане на златото в близките година - две....
                      Сега се оглеждам за друго, но след година започвам трампата - акции от БФБ за злато....Тва ми са плановете .....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Гошо Тъпото Разгледай мнение
                        Чичо Манчо, не се обиждам, то на обикновените хора проблемите са банални, та затова и темите им такива. По-точното заглавие на темата би било нещо от рода на: "Как да съхраня това, което имам", ама бива ли в инвеститорски форум да пускам такава тема?
                        За риска - не съм склонен да поемам такъв, макар че не малко хора биха ми казали, че вече съм поел немалък такъв, държейки такава сума на депозит. За мен е по-важно съхраняването на спестяванията, отколкото евентуална печалба. Сам не бих се впуснал в борсова търговия, с консултант – също.
                        В такъв случай, ако бях на твое място, без да е препоръка , аз бих се насочил към имот във Варна, София или друг от по-големите градове. Но не жилищен, а бизнес имот. Малък магазин или гараж, а може и повече от един.
                        Last edited by Чичо Манчо; 16.03.2015, 21:44.
                        Vanitas vanitatum...

                        Коментар


                        • На Чичето портмонето ми допада. само не съм баш най-сигур в първите 25 %.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Златцето ако не е истинско: за чий самолет ти е?

                            Освен това не можеш да му се кефиш, ако не ти е в рачичките.
                            Чичо не разбира, но аз и ти със сигурност се кефим на физическото. Обичам да си броя жълтиците, както и зелените гущери и акциите, точно като онзи ага от филма за Петко войвода.
                            Напоследък съм запален и по СК. Имам нищожни ахати и ясписи, обаче. Сега купувам геоложко чукче и легенче за злато и тръгвам по планините с раница, оръжие и байк. Това ми е най-новата мания докато имотите кротко си стоят и носят или не носят приходи....

                            Коментар


                            • Абее, умното си е умно....

                              пп Отнася се за г-н Каръков..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Импе, подсети ме , че имам два наполеона вкъщи и не помня къде ги скрих....

                                пп Ще трябва да питам жената, но май тя не знае , че имам...
                                Ебаси кефа!

                                Коментар

                                Working...
                                X