IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Област Плевен

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=DidoDinev;1059629038]
    Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
    Очевидно спадаш към частта от населението, която избяга от града на село за да оцелее физически с някоя и друга градинка, понеже не можехте да предложите нищо в условията на новата икономическа и социална реалност./QUOTE]

    Платен трол е, никви градинки, никви села. Както виждаш постоянно е е нета, нонстоп - така ако се гледаха градинки и селски къщи, мани Ние сме в офиси и е ОК да хвърляш по едно око, ама на къра...
    Вероятно жена му е от Плевен, та е чул от някоя баба за миналото величие по бай Тошо, та сега се прави на запознат. Преди 89-та щеше да бъде идеален ЗКПЧ - гьонсурат за пример, ама сега цъка безславно по форумите, белким някой такъв като нас му се върже на акъла.
    Дичко ти си голем пич и шегаджия.Но престани да пикаеш срещу вятъра да вадиш компиро с бомби и да си триеш заднико с потникоЖена ми няма нищо общо с Плевен като месторождение и местоживеене до преди аз да я заведа там.За разлика от теб аз съм роден в София а не съм емигрирал от Плевен в София.И понеже си голям отворко искаш ли бас да видим кой е платен и кой не е?Да видим кой къде е роден и къде живее?

    Коментар


    • [QUOTE=Avalaon;1059629070]
      Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      ........Плевен е градът с най-голям спад на населеието в абсолютна стойност при преброяването през 1985 - 165 000 и 2011 - 106 000. Няма друг град с толкова ОГРОМЕН спад на населнието....[/QUOTE

      Може ли линк към емпиричните данни ?
      Пич виж сайта на НСИ.Там е казано всичко.
      Last edited by X_Y; 13.05.2014, 18:27.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        да ви се намеся в спора, макар да нямам почти нищо общо с Плевен, освен кръстниците ми (но и те емигрираха) и 3 девойки в ранните ми години
        Нека погледнем фактите:
        - Плевен е градът с най-голям спад на населеието в абсолютна стойност при преброяването през 1985 - 165 000 и 2011 - 106 000. Няма друг град с толкова ОГРОМЕН спад на населнието
        - Плевен е може би единственият по-голям град, който изглежда значително по-зле през 2014, отколкото през 1989 - това е лично и субективно мнение, което няма как да измеря, но по скромното ми мнение и София, и Пловдив, и Бургас, и Варна, и Стара Загора изглеждат по-добре отколкото през 1989. Единвтеният град, с който Плевен се конкурира по разруха е Русе (от големите)
        - Плевен е с по-ниско БВП от който и да е друг голям град

        Е, как при тези факти да кажеш, че Плевен се развива добре Да, градът няма да загине, но от град, който беше центърът на Северна България и транспортен и ндустриален хъб, сега е просто един голям град за нивото на България, който лежи на бивша слава и на това, че останалите градове около него в Северозапада - Варна, Монта и Видин са още по-зле. Ебахти развитието, честно
        Груйчи съмнявам се градът да е бил 165000.Общината може би но тя включва много села
        Last edited by X_Y; 13.05.2014, 18:27.

        Коментар


        • [QUOTE=Грую Груев;1059629048]........Плевен е градът с най-голям спад на населеието в абсолютна стойност при преброяването през 1985 - 165 000 и 2011 - 106 000. Няма друг град с толкова ОГРОМЕН спад на населнието....[/QUOTE

          Може ли линк към емпиричните данни ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
            За кой ли път си пееш своето. Много омраза, много хилизъм, много отрицателни емоции по повод града. Малко истина.
            Прави впечатление, че посочваш пътища все извън града или в индустриалната зона. Очевидно, по тях обикаляш и там са твоите интереси.
            Игнорираш всичко ново, всичко положително. Очевидно спадаш към частта от населението, която избяга от града на село за да оцелее физически с някоя и друга градинка, понеже не можехте да предложите нищо в условията на новата икономическа и социална реалност. Сега гледате с носталгия и омраза , но вместо да се подпирате на лопатите на времето е трябвало да вложите малко пари и усилия за повишаване на ценза и квалификацията си.
            В крайна сметка, след като толкова ви дразни града - не ходете или се преселете . Недейте да си измисляте глупост след глупост....
            Хей юнак искаш ли да се запознаем?Ще се опитам да ти покажа къде и какво работя единствения риск е че охраната може да не те пусне но ще направя всичко възможно.Да видим кой оцелява с градинки и кой не.Мани го Дичо той е пич.Облъчен е от западната пропаганда пикае срещу вятъра вади картофите с бомби и си трие заднико с потнико.А ти после ще ми покажеш какво и къде работиш и ще ме заведеш в развитите фирми да видим големите заплати.Искаш ли?Груйчи ти го каза и статистиката го потвърждава.На мен не ми беше нужно да я чета щото истината е очеизвадна.Би ли изброил фирмите с големите заплати.

            Коментар


            • да ви се намеся в спора, макар да нямам почти нищо общо с Плевен, освен кръстниците ми (но и те емигрираха) и 3 девойки в ранните ми години
              Нека погледнем фактите:
              - Плевен е градът с най-голям спад на населеието в абсолютна стойност при преброяването през 1985 - 165 000 и 2011 - 106 000. Няма друг град с толкова ОГРОМЕН спад на населнието
              - Плевен е може би единственият по-голям град, който изглежда значително по-зле през 2014, отколкото през 1989 - това е лично и субективно мнение, което няма как да измеря, но по скромното ми мнение и София, и Пловдив, и Бургас, и Варна, и Стара Загора изглеждат по-добре отколкото през 1989. Единвтеният град, с който Плевен се конкурира по разруха е Русе (от големите)
              - Плевен е с по-ниско БВП от който и да е друг голям град

              Е, как при тези факти да кажеш, че Плевен се развива добре Да, градът няма да загине, но от град, който беше центърът на Северна България и транспортен и ндустриален хъб, сега е просто един голям град за нивото на България, който лежи на бивша слава и на това, че останалите градове около него в Северозапада - Варна, Монта и Видин са още по-зле. Ебахти развитието, честно
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • [QUOTE=Avalaon;1059628929]Очевидно спадаш към частта от населението, която избяга от града на село за да оцелее физически с някоя и друга градинка, понеже не можехте да предложите нищо в условията на новата икономическа и социална реалност./QUOTE]

                Платен трол е, никви градинки, никви села. Както виждаш постоянно е е нета, нонстоп - така ако се гледаха градинки и селски къщи, мани Ние сме в офиси и е ОК да хвърляш по едно око, ама на къра...
                Вероятно жена му е от Плевен, та е чул от някоя баба за миналото величие по бай Тошо, та сега се прави на запознат. Преди 89-та щеше да бъде идеален ЗКПЧ - гьонсурат за пример, ама сега цъка безславно по форумите, белким някой такъв като нас му се върже на акъла.

                Коментар


                • За кой ли път си пееш своето. Много омраза, много хилизъм, много отрицателни емоции по повод града. Малко истина.
                  Прави впечатление, че посочваш пътища все извън града или в индустриалната зона. Очевидно, по тях обикаляш и там са твоите интереси.
                  Игнорираш всичко ново, всичко положително. Очевидно спадаш към частта от населението, която избяга от града на село за да оцелее физически с някоя и друга градинка, понеже не можехте да предложите нищо в условията на новата икономическа и социална реалност. Сега гледате с носталгия и омраза , но вместо да се подпирате на лопатите на времето е трябвало да вложите малко пари и усилия за повишаване на ценза и квалификацията си.
                  В крайна сметка, след като толкова ви дразни града - не ходете или се преселете . Недейте да си измисляте глупост след глупост....

                  Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Ми ядрения го съсипаха още по времето на Филип Димитров 5000 души работеха там.Този завод издържаше града.Ми бирената винзавода мелницата Асен Халачев заводи с пазари насила съсипани.Асен Халачев можеше да снабдява шивашката индустрия с материали а не да внасяме от Турция.Този завод беше съсипан от един комунист депутат идиот.Плевенска област е в тотална разруха пътища не с дупки а с трапове.Пътя към Орлето още от колелото и улица Г.М.Димитров е в ужасно състояние.Вълни трапища малко асфалт малко паваж цигани бизнесмени покрай Гергушки изобщо ужас.Пътя от подстанция Сторгозия към гробищата до зала Спартак е по бетер от пътищата преди Римската империя.Георги Кочев му оставиха 200 метра недовършени до малкото коливо за Метро дупка връз дупка трашища.Пътя от малкото коливо след Мизия до коливото за Метро е влачен с грапата.Кал пепел дупки няма тротоари.Изобщо Плевен е град не от третия свят а от подземния.Крадат акумулатори джанти с гумите чистачки изобщо откачена работа.Почти всеки месец някой колега изревава с нещо.Положението е отчайващо.Хората избягаха.Тук работа има само за нощни пазачи.Щели да строят завод за кабели ми хубаво.Ама на плевен мутрябват поне 30 такива завода та живне.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nikola66 Разгледай мнение
                    Положението в Плевен е вярно описано от бате Пешо. Но причините не са в приватизацията на Костов, а в закъснялата приватизация. Ако истинска приватизация (не РМД-та и Масови приватизации и др. извращения) беше започнала в началото на 90-те, нещата нямаше да са толкова трагични сега

                    Ми ядрения го съсипаха още по времето на Филип Димитров 5000 души работеха там.Този завод издържаше града.Ми бирената винзавода мелницата Асен Халачев заводи с пазари насила съсипани.Асен Халачев можеше да снабдява шивашката индустрия с материали а не да внасяме от Турция.Този завод беше съсипан от един комунист депутат идиот.Плевенска област е в тотална разруха пътища не с дупки а с трапове.Пътя към Орлето още от колелото и улица Г.М.Димитров е в ужасно състояние.Вълни трапища малко асфалт малко паваж цигани бизнесмени покрай Гергушки изобщо ужас.Пътя от подстанция Сторгозия към гробищата до зала Спартак е по бетер от пътищата преди Римската империя.Георги Кочев му оставиха 200 метра недовършени до малкото коливо за Метро дупка връз дупка трашища.Пътя от малкото коливо след Мизия до коливото за Метро е влачен с грапата.Кал пепел дупки няма тротоари.Изобщо Плевен е град не от третия свят а от подземния.Крадат акумулатори джанти с гумите чистачки изобщо откачена работа.Почти всеки месец някой колега изревава с нещо.Положението е отчайващо.Хората избягаха.Тук работа има само за нощни пазачи.Щели да строят завод за кабели ми хубаво.Ама на плевен мутрябват поне 30 такива завода та живне.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                      Премиерът Бойко Борисов положи основите на нов Кардиохирургичен комплекс в Плевен
                      GoogleMaps
                      Четири години по късно, в тая "сочна" пролет, дупката отново си прилича на салкъмената горичка, каквато си беше и преди.
                      Крадливия герберски кмет гьонсурат беше хванат с 400000 лева при обиск в дома му.И не иска да се маха щял да работи за благото на града.Като знам как строи ГЕРБ почти съм готов да се хвана на бас че Плевен ще стои с разкопан център още много години.Това ако някога бъде завършено изобщо сугур ще е нещо което си прилича на тия простаци от тая партия.

                      Коментар


                      • Премиерът Бойко Борисов положи основите на нов Кардиохирургичен комплекс в Плевен
                        GoogleMaps
                        Четири години по късно, в тая "сочна" пролет, дупката отново си прилича на салкъмената горичка, каквато си беше и преди.

                        Коментар


                        • Положението в Плевен е вярно описано от бате Пешо. Но причините не са в приватизацията на Костов, а в закъснялата приватизация. Ако истинска приватизация (не РМД-та и Масови приватизации и др. извращения) беше започнала в началото на 90-те, нещата нямаше да са толкова трагични сега

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
                            Защо ? Земята, отдавна, е изкупена
                            благодаря!

                            Е, като са накупили, дано да са уцелили точния маршрут, нали виждаш колко пъти го променят...До колкото разбирам червеният вариант е приет, ама с нашта администрация, знае ли човек? Трябваше отдавна вече да пътуваме по нея
                            Нищо не препоръчвам на никого, нали всеки си има глава над рамената.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от йосиф
                              само защо забрави да кажеш .че всичко това е "благодарение" на ГЕРБ и лично Бойко Борисов .. да е по пълна нихилистичната ти картинка .
                              Любимия ти вожд не е прерязал една лентичка в Плевен.Ебати цирка стохиляден град с 5-7 улици и не може да ги поддържа.А за вътрешнокварталните улици нямам думи то няма асфалт вече по тях.Улица Г.М Димитров е нещо ужасно.Мисля че дори по времето на Османската империя е била по добре.А в Западната промишлена зона е направо ужас.Лошото е че и никое правителство не си мръдна пръста за Плевен.Никакви пари от държавния бюджет.Затова пиша че Северна България требе да помисли за Сърбия или Румъния
                              Last edited by Бате Пешо; 13.05.2014, 07:12.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                родом съм плевенчанин!!!
                                Аахааа сьпругата ти е Заралийка. Добьр избор. Това за красивите жени от Плевен е глупост и не е вярно. От Стара Загора са.
                                г-жа Фирдевс.2015г.

                                Коментар

                                Working...
                                X