IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Област Плевен

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    ............Но има и хубава страна открих руски магазин.Купих си бородински хляб пастет руски бонбони...Следващия път ще си купя пастет от сьомга и руска бира.Има и водка Путинка и Хлебнии дар украинска.Приятна изненада
    Тцъ ! Всичко идва от Германия. Повечето неща в " Березка " са произведени в Германия за руската диаспора там. Разпределят се и за тук. Хубава водка - едва ли.
    Аз си вкарвам от Молдова. На украинската не вярвам, Русия - далече и не съм си ходил отдавна.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Лордов нищо бе.Имам всичко.Плевен е трагедия.Центъра е разкопан.Големия фонтан на каскадата е разбит.Прах и мизерия.Днес един колега се обади и сутринта ходихме да пием кафе.Пред театъра цигания кюлоти чорапи цигания разбити плочки мизерия.Но има и хубава страна открих руски магазин.Купих си бородински хляб пастет руски бонбони...Следващия път ще си купя пастет от сьомга и руска бира.Има и водка Путинка и Хлебнии дар украинска.Приятна изненада
      Явно ще търсим ДОБРИЯ СТАР СССР! БАТЕ ПЕШО, ако по какъвто и да е повод ти се наложи да пътуваш до София, непременно ми пиши на лични. Ще ти бъда полезен. ТИ СИ ГОЛЯМА РАБОТА ЧОВЕЧЕ! Истински си , това не е мало, това е ВСИЧКО!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
        Помня,че преди 25 години плевенчанки бяха много хубави и рядко отказваха! Ся ако има и красиви циганки съм склонен да се толерираме ....
        те и сега са си дашни,пък и са хубавки...има какво да се пипне и да се види и сега,но въпроса е че градът вече не е това което беше...и все повече хора го напускат в посока София или чужбина...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
          Помня,че преди 25 години плевенчанки бяха много хубави и рядко отказваха! Ся ако има и красиви циганки съм склонен да се толерираме ....
          Стига бе Спарти не се излагай с циганки.Готини мацки има и днес но не знам дали отказват не съм си искал.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            Добре Б.П. готви се да дода в кристалния център на Плевен на тази дата! Мисля да се черпим, надявам се поне една "хулиганка" /200гр./ от твоята домашна ракия да донесеш!
            Кажи ти какви армагани и подаръци да ти донеса, щото селяните винаги сте ме затруднявали в това- ВСИЧКО СИ ИМАТЕ! Мислел съм за шоколадови бонбони или кафе, както и виски
            Лордов нищо бе.Имам всичко.Плевен е трагедия.Центъра е разкопан.Големия фонтан на каскадата е разбит.Прах и мизерия.Днес един колега се обади и сутринта ходихме да пием кафе.Пред театъра цигания кюлоти чорапи цигания разбити плочки мизерия.Но има и хубава страна открих руски магазин.Купих си бородински хляб пастет руски бонбони...Следващия път ще си купя пастет от сьомга и руска бира.Има и водка Путинка и Хлебнии дар украинска.Приятна изненада

            Коментар


            • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
              ..този град с истинския си блясък остана в миналото...
              Помня,че преди 25 години плевенчанки бяха много хубави и рядко отказваха! Ся ако има и красиви циганки съм склонен да се толерираме ....
              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
                Днес бе един упадъчен и унизителен ден за град Плевен. А именно - неговият празник.
                Пълно с цигани, пълно със сергии по разкопаният център на града. ОТВСЯКЪДЕ СЕ ЧУВА ЧАЛГА , МААНЕТА И ЦИГАНСКА НЕЧЛЕНОРАЗДЕЛНА ПОЛУЧОВЕШКА РЕЧ !
                С Пешо не съм съгласен по повод точките на нашият спор, но не мога да не потвърдя , че в ТОЗИ ГРАД Е ПЪЛНО С ПРОСТАЦИ, ДУШЕВНО И ЕМОЦИОНАЛНО ОСКОТЕЛИ ХОРА.
                Разбира се, начело с продажната кметска администрация разрешила това унижение на българското население на град Плевен и очевадното ТОЛЕРИРАНЕ НА ЦИГАНИТЕ И ЦИГАНИЗАЦИЯТА !
                +111
                напълно съм съглсен с теб-този град с истинския си блясък остана в миналото...сега е просто град-призрак,град-нищо....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Честито.Все пак прогледна.Това не е празник на Плевен това са избрани съчинения на Зеленогорски.Празника на Плевен е 10 декември.
                  Добре Б.П. готви се да дода в кристалния център на Плевен на тази дата! Мисля да се черпим, надявам се поне една "хулиганка" /200гр./ от твоята домашна ракия да донесеш!
                  Кажи ти какви армагани и подаръци да ти донеса, щото селяните винаги сте ме затруднявали в това- ВСИЧКО СИ ИМАТЕ! Мислел съм за шоколадови бонбони или кафе, както и виски

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
                    Днес бе един упадъчен и унизителен ден за град Плевен. А именно - неговият празник.
                    Пълно с цигани, пълно със сергии по разкопаният център на града. ОТВСЯКЪДЕ СЕ ЧУВА ЧАЛГА , МААНЕТА И ЦИГАНСКА НЕЧЛЕНОРАЗДЕЛНА ПОЛУЧОВЕШКА РЕЧ !

                    С Пешо не съм съгласен по повод точките на нашият спор, но не мога да не потвърдя , че в ТОЗИ ГРАД Е ПЪЛНО С ПРОСТАЦИ, ДУШЕВНО И ЕМОЦИОНАЛНО ОСКОТЕЛИ ХОРА.
                    Разбира се, начело с продажната кметска администрация разрешила това унижение на българското население на град Плевен и очевадното ТОЛЕРИРАНЕ НА ЦИГАНИТЕ И ЦИГАНИЗАЦИЯТА !
                    Честито.Все пак прогледна.Това не е празник на Плевен това са избрани съчинения на Зеленогорски.Празника на Плевен е 10 декември.

                    Коментар


                    • Днес бе един упадъчен и унизителен ден за град Плевен. А именно - неговият празник.
                      Пълно с цигани, пълно със сергии по разкопаният център на града. ОТВСЯКЪДЕ СЕ ЧУВА ЧАЛГА , МААНЕТА И ЦИГАНСКА НЕЧЛЕНОРАЗДЕЛНА ПОЛУЧОВЕШКА РЕЧ !

                      С Пешо не съм съгласен по повод точките на нашият спор, но не мога да не потвърдя , че в ТОЗИ ГРАД Е ПЪЛНО С ПРОСТАЦИ, ДУШЕВНО И ЕМОЦИОНАЛНО ОСКОТЕЛИ ХОРА.
                      Разбира се, начело с продажната кметска администрация разрешила това унижение на българското население на град Плевен и очевадното ТОЛЕРИРАНЕ НА ЦИГАНИТЕ И ЦИГАНИЗАЦИЯТА !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
                        Повтарям :
                        Не ми отговори ти на колко си и с какво се занимаваш ? На колко човека даваш хляб ?
                        Aз се занимавам с енергетика и земеделие.И съм по голям от теб с 16 години.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          Както и очаквах мъничък си.Нямаш никакви спомени какво е било в Плевен.А знаеш ли че автогарата беше някога пред банята каскадата я нямаше.Това обяснява нещата.Така че спора е излишен.Критериите и мерните ни еденици са различни.Ти изобщо не знаеш какво е в Плевен да се изсипят три влака по 15 вагона с руски туристи всеки ден.Нямаше места по хотелите и затова построиха Балкан.Аз съм виждал хората как откриват прадедите си в Мавзолея и в Скобелевия пар и плачат.Знаеш ли какво е да не оже да си намериш място в ресторант или дискотека в Плевен?А знаеш ли какво е да се изсипят и 3000 школници в отпуск?И още незнам колко си курсанти.Преди години след 17 центъра беше пълен с офицери и военни а сега какво да ти обяснявам.Ма ние един комин на ТЕЦ не мое да построим.Ти изобщо виждал ли си как се строи завод.Мани тия навеси Кауфландери и тем подобна простотия.В днешно време освен дребна търговия друго няма.
                          Повтарям :
                          Не ми отговори ти на колко си и с какво се занимаваш ? На колко човека даваш хляб ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
                            ти се неспасяем !
                            Мисля, няма смисъл да комуникирам с теб , докато не влезеш в ремисия.

                            Не ми отговори ти на колко си и с какво се занимаваш ? На колко човека даваш хляб ?
                            Както и очаквах мъничък си.Нямаш никакви спомени какво е било в Плевен.А знаеш ли че автогарата беше някога пред банята каскадата я нямаше.Това обяснява нещата.Така че спора е излишен.Критериите и мерните ни еденици са различни.Ти изобщо не знаеш какво е в Плевен да се изсипят три влака по 15 вагона с руски туристи всеки ден.Нямаше места по хотелите и затова построиха Балкан.Аз съм виждал хората как откриват прадедите си в Мавзолея и в Скобелевия пар и плачат.Знаеш ли какво е да не оже да си намериш място в ресторант или дискотека в Плевен?А знаеш ли какво е да се изсипят и 3000 школници в отпуск?И още незнам колко си курсанти.Преди години след 17 центъра беше пълен с офицери и военни а сега какво да ти обяснявам.Ма ние един комин на ТЕЦ не мое да построим.Ти изобщо виждал ли си как се строи завод.Мани тия навеси Кауфландери и тем подобна простотия.В днешно време освен дребна търговия друго няма.

                            Коментар


                            • [QUOTE=Avalaon;1059629070]
                              Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              ........Плевен е градът с най-голям спад на населеието в абсолютна стойност при преброяването през 1985 - 165 000 и 2011 - 106 000. Няма друг град с толкова ОГРОМЕН спад на населнието....[/QUOTE

                              Може ли линк към емпиричните данни ?
                              извинявам се, гледал съм данни за общината за 1985, реалната цифра за Плевен е 130 000. Ето линк. Спадът отново е огромен, но е наполовина на посоченият от мен.
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                Това бруто или чисто.И да не стане твойта 800 а на бачкерите 300.Не знам къде ги откриваш тия нови търговски обекти щото освен два месарски магазина аз други нови не съм видял
                                ти се неспасяем !
                                Мисля, няма смисъл да комуникирам с теб , докато не влезеш в ремисия.

                                Не ми отговори ти на колко си и с какво се занимаваш ? На колко човека даваш хляб ?
                                Last edited by Avalaon; 13.05.2014, 22:14.

                                Коментар

                                Working...
                                X