IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Област Плевен

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    .. и не знам дали въобще руската бира е хубава..
    Не е лоша - ето как се прави бизнес с Историята за което руснаците са сред Челната Тройка в света (французите с Наполеон-коняк държат върха...)

    http://kolchak.net/about/

    "Спорен" е въпроса дали А.В.Колчак въобще е пил бира,ама важното е да върви търговията откъм брендинг :

    Компания «Адмирал Колчак» была основана в Иркутске в октябре 1998 года как логистическое предприятие по реализации продукции российских производителей..............

    В 2010 совместно с нашими партнерами запустилось производство в г.Нижнеудинск. Нижнеудинский пивобезалкогольный комбинат НПБК, который строили чешские специалисты, соблюдая все технологии современного пивоварения.........
    И понеже тука има фенове на достоверната информация ( линкове) - от уйкипедията:

    Алекса́ндр Васи́льевич Колча́к (4 ноября (16 ноября) 1874 года, Санкт-Петербург, Обуховский завод — 7 февраля 1920, Иркутск) — русский военный и политический деятель, флотоводец, учёный-океанограф.

    Адмирал (1918). Участник Русско-японской войны. Во время Первой мировой войны командовал минной дивизией Балтийского флота (1915—1916), Черноморским флотом (1916—1917). Георгиевский кавалер.

    Вождь Белого движения во время Гражданской войны. Верховный правитель России (1918—1920). Верховный главнокомандующий Русской армией.

    Один из крупнейших полярных исследователей конца XIX — начала XX веков, участник ряда русских полярных экспедиций......
    ......................................

    Колчак мало верил союзникам, чувствуя по их поведению, что будет предан и ими («Продадут меня эти союзнички», — сказал адмирал генералу М. И. Занкевичу), но после долгих колебаний всё же решил положиться на них. Он занял купе в пассажирском вагоне второго класса, декорированном флагами Великобритании, США, Франции, Японии и Чехословакии. Генерал Жанен получил от высоких комиссаров письменную инструкцию обеспечить, если окажется возможным, безопасное следование Колчака туда, куда он захочет. Фраза «если окажется возможным» была включена в инструкцию по настоянию Жанена. Вслед за вагоном Колчака шёл «золотой эшелон», переданный под чешскую охрану. 10 января эшелон вышел из Нижнеудинска и 15 января прибыл в Иркутск.


    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение

      Винаги съм го имал..............
      Ми радвай се.Аз не знам каква бира да си купя от магазина и не знам дали въобще руската бира е хубава.Днес ще поразгледам по внимателно нещата

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Ми това е много хубаво не ми беше ясно що го криеш?Предполагам че единия от родителите ти е руснак.Щастлив си ти ще ти дадат руски паспорт без проблеми

        Винаги съм го имал..............

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
          Да , така е.
          Всъщност, има ли значение ?
          Ми това е много хубаво не ми беше ясно що го криеш?Предполагам че единия от родителите ти е руснак.Щастлив си ти ще ти дадат руски паспорт без проблеми

          Коментар


          • НОВИ ТРОЛЕЙБУСИ, ВИВА ПЛЕВЕН!

            http://www.pleven.bg/%D0%BD%D0%BE%D0...%81%D0%B0.html
            Рано или късно ще се успокоя ако тръгнат нещата в този град. Нямам нищо в Плевен за съжаление.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
              Авалоне, не думай! Защо ще остане така?
              Като си има предвид, че това са средства / според мен / от ония програми и фондове , по които кандидатства Зеленогорски и бяха одобрени тогава, а на Герб имтрябваше отчайващо много време да ги усвоят и разпределят.....
              Ако сега се покаже нещо и спрат строежа, колко ли време ще им трябва да го рестартират ? Ако се има предвид и кризата с дълбоките джобове в общината........

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
                Да се надяваме , че нищо няма да " изскочи " , защото разкопките ще останат за вечни времена...........

                Интересно, ако източат Кайлъшкият язовир или Табаковия какво ли ще се покаже................
                Авалоне, не думай! Защо ще остане така?
                Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                  При разкопките на центъра на Плевен са открити останки от фонтани и древен площад, датиращи още от 80-те години на миналия век!
                  Разкопките продължават и мое още нещо да изкочи........

                  Друго си мисля аз.....дали тва беше най-спешното нещо в Плевен, за което трябваше да бъдат похарчени 5 млн. лева?
                  Да се надяваме , че нищо няма да " изскочи " , защото разкопките ще останат за вечни времена...........

                  Интересно, ако източат Кайлъшкият язовир или Табаковия какво ли ще се покаже................

                  Коментар


                  • При разкопките на центъра на Плевен са открити останки от фонтани и древен площад, датиращи още от 80-те години на миналия век!
                    Разкопките продължават и мое още нещо да изкочи........

                    Друго си мисля аз.....дали тва беше най-спешното нещо в Плевен, за което трябваше да бъдат похарчени 5 млн. лева?
                    Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                      Я погледни и виж дали не е белоруска! Пил съм няколко такива и мисля че тази също е оттам....И между другото всички белоруски водки са руски от края на 19-и век...

                      Авалон е прав,че всичко минава през Германия("Браун" се казва фирмата) заради безмитния внос и оттам и цената е по-тънка.Тука имаме софийски боклучар "Хранс-комерс",на който това е единствената свястна стока.
                      Не минава а се ПРАВИ в Германия.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        Ма ти русначе ли си?
                        Да , така е.
                        Всъщност, има ли значение ?

                        Коментар


                        • [QUOTE=Грую Груев;1059629249]
                          Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение

                          извинявам се, гледал съм данни за общината за 1985, реалната цифра за Плевен е 130 000. Ето линк. Спадът отново е огромен, но е наполовина на посоченият от мен.
                          Така е в цяла България с малки изключения.За по малките градове и села е още по страшно.А селата направо изчезват.Махне ли се училището и селото бавно заминава.
                          В много големи села и по малки градове детски градини и училища се напълниха с роми и това накара много българи да се махнат, заради децата си.
                          Ами как се става 5 милиона?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                            Я погледни и виж дали не е белоруска! Пил съм няколко такива и мисля че тази също е оттам....И между другото всички белоруски водки са руски от края на 19-и век...

                            Авалон е прав,че всичко минава през Германия("Браун" се казва фирмата) заради безмитния внос и оттам и цената е по-тънка.Тука имаме софийски боклучар "Хранс-комерс",на който това е единствената свястна стока.
                            Да си призная не знам.Преди време ми донесоха от Украйна такава и аз не знам защо реших че е украйнска.Щом казваш че е белоруска сигурно е така.Много е хубава и бързо свършва

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
                              Тцъ ! Всичко идва от Германия. Повечето неща в " Березка " са произведени в Германия за руската диаспора там. Разпределят се и за тук. Хубава водка - едва ли.
                              Аз си вкарвам от Молдова. На украинската не вярвам, Русия - далече и не съм си ходил отдавна.
                              Ма ти русначе ли си?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                ... Хлебнии дар украинска...
                                Я погледни и виж дали не е белоруска! Пил съм няколко такива и мисля че тази също е оттам....И между другото всички белоруски водки са руски от края на 19-и век...

                                Авалон е прав,че всичко минава през Германия("Браун" се казва фирмата) заради безмитния внос и оттам и цената е по-тънка.Тука имаме софийски боклучар "Хранс-комерс",на който това е единствената свястна стока.
                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X