IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Област Плевен

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
    Честит празник на всички плевенчани! EPIC!
    Благодаря, Лорде!
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      Моля!, Тони, ти не беше ли заралия?
      родом съм плевенчанин, ситуиран в момента в Пловдив

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

        Благодаря!
        Моля!, Тони, ти не беше ли заралия?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
          Честит празник на всички плевенчани! EPIC!
          Благодаря!

          Коментар


          • Честит празник на всички плевенчани! EPIC!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

              Не съм, ама много ми харесва града. След месец се очертава да закупя последния си четвърти имот в София, след това повече тук няма да купувам. Може следващия да е в Плевен.
              Възнамерявам скоро да ти дам скромното си мнение защо мисля че не би сгрешил с подобен ход.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                лорде ти плевенчанин ли си?
                Не съм, ама много ми харесва града. След месец се очертава да закупя последния си четвърти имот в София, след това повече тук няма да купувам. Може следващия да е в Плевен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                  Честит празник на всички родени в гр.Плевен и милеещи за града!
                  http://plevenzapleven.bg/blog/2016/1...%D0%B5-138193/
                  Мерси Лордов.Аз не съм роден в Плевен но тук живея наблизо в едно селце.Гадно ми е за града щото беше тотално унищожен от софийската държавна мафия.40 големи заводи бяха ликвидирани.Младите и интелигентни деца напускат града и то на 100%.От класа на моята дъщеря в МГ нито едно дете не се е върнало и няма да се върне....По улиците на града няма хора.Трудно е да видиш бременна жена или майка с количка.Кат раздадат пенсиите пенсионерите плъзват за два три дена и после пустош.Мангалите вече са до театъра.Не ми се говори повече.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Честит празник и от мен!

                    Ще помисля как може да се помогне там. Но човек предполага, а Господ разполага.
                    ти от чие име говориш
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Честит празник и от мен!

                      Ще помисля как може да се помогне там. Но човек предполага, а Господ разполага.

                      Коментар


                      • лорде ти плевенчанин ли си?
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                          Честит празник на всички родени в гр.Плевен и милеещи за града!
                          http://plevenzapleven.bg/blog/2016/1...%D0%B5-138193/
                          Благодаря, Лорде!
                          Честит празник на всички плевенчани и от мен! Плевен е изключително красив град, неизменна част от историята на България. Убеден съм че градът един ден ще бъде отново на полагащото му се място в страната.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Честит празник на всички родени в гр.Плевен и милеещи за града!
                            http://plevenzapleven.bg/blog/2016/1...%D0%B5-138193/

                            Коментар


                            • Честит празник на всички плевенчани!

                              https://dariknews.bg/view_article.ph...cle_id=1575530

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                да ви се намеся в спора, макар да нямам почти нищо общо с Плевен, освен кръстниците ми (но и те емигрираха) и 3 девойки в ранните ми години
                                Нека погледнем фактите:
                                - Плевен е градът с най-голям спад на населеието в абсолютна стойност при преброяването през 1985 - 165 000 и 2011 - 106 000. Няма друг град с толкова ОГРОМЕН спад на населнието
                                - Плевен е може би единственият по-голям град, който изглежда значително по-зле през 2014, отколкото през 1989 - това е лично и субективно мнение, което няма как да измеря, но по скромното ми мнение и София, и Пловдив, и Бургас, и Варна, и Стара Загора изглеждат по-добре отколкото през 1989. Единвтеният град, с който Плевен се конкурира по разруха е Русе (от големите)
                                - Плевен е с по-ниско БВП от който и да е друг голям град

                                Е, как при тези факти да кажеш, че Плевен се развива добре Да, градът няма да загине, но от град, който беше центърът на Северна България и транспортен и ндустриален хъб, сега е просто един голям град за нивото на България, който лежи на бивша слава и на това, че останалите градове около него в Северозапада - Варна, Монта и Видин са още по-зле. Ебахти развитието, честно
                                +1
                                Плевен е града на пустите улици....в който обитават само сенките на спомените...град мираж....гордост от миналото и нищо в бъдещето...покрит от праха на забравата....


                                P.S. иначе това за хубавите жени е вярно
                                Last edited by absd; 20.03.2016, 16:33.
                                "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                                Коментар

                                Working...
                                X