IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Област Плевен

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
    Бе ти не си ли от Стара Загора бре?
    родом съм плевенчанин!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      я ама тука тема за моя роден Плевен?
      Бе ти не си ли от Стара Загора бре?
      г-жа Фирдевс.2015г.

      Коментар


      • я ама тука тема за моя роден Плевен?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
          благодарение е на цялата политическа сган,която ни управлива последните 25 години за цялото това време Плевен върви САМО НАЗАД!!!!!!!!
          Ааа, не е вярно това! Не е за цялото време. По времето на Луканков Плевен процъфтяваше, Луканката беше водач на листа и главната улица беше банка, заведение, магазин, банка, заведение, магазин. После се спихнаха нещата и е почти така както го описва бай Пешо, с малки изключения.
          Last edited by KoMetov; 15.05.2014, 22:12.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от йосиф
            само защо забрави да кажеш .че всичко това е "благодарение" на ГЕРБ и лично Бойко Борисов .. да е по пълна нихилистичната ти картинка .
            благодарение е на цялата политическа сган,която ни управлива последните 25 години за цялото това време Плевен върви САМО НАЗАД!!!!!!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
              Ти си неспасяем в своята омраза към този град. защо ?
              Обаче, психологията и емоционалните дисонанси не са причина да хвърляш лъжливи твърдения !
              Аз ти посочвам факти, а ти се опитваш да ме оборваш с общи твърдения и абсолютизации.
              И да - в Кайлъка кипи строителство. Само че, не над болницата / там беше преди /, а срещу нея. Писах - местностите " Стража " !
              Ма ти пак се обърка.Аз не мразя Плевен просто пиша каква е реалността.Ти обаче явно и абер си нямаш какво е било в Плевен преди години.Щом си тръгнал да ми парадираш с някакъв стиропор и да ми го представяш за строителство.А сетих се строят и един навес на Дружба над Елмирата вече трета година.Някога такива навеси ги правеха за един месец...Бах ти развитието да затвориш над 40 завода и на тяхно място два Кауфландера две Били Метро Лидъл Пени.Е това е могъщата Плевенска икономика.Не мисля да ходя в Кайлъка да проверявам глупостите дето си написал щото е доказано че лъжеш на едро.Чакам да ме заведеш в някой хипермаркет и да ми покажеш някой работник с 800 лева заплата.Повтарям не управителя на магазина.А в новия мол са принуждавали продавачките за двугодишни договори без право на напускане за 500 лева бруто.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
                Ти си неспасяем в своята омраза към този град. защо ?
                Обаче, психологията и емоционалните дисонанси не са причина да хвърляш лъжливи твърдения !
                Аз ти посочвам факти, а ти се опитваш да ме оборваш с общи твърдения и абсолютизации.
                И да - в Кайлъка кипи строителство. Само че, не над болницата / там беше преди /, а срещу нея. Писах - местностите " Стража " !
                +1
                там какви вили се строят по на 3-4 етажа с басейни-много красиво и добре направено-лично съм ги огледал миналата година(до Авис медика в Кайлъка)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Да на барата слагат стиропор на една сграда.На площад Македония отдавна няма къде да се строи.За девети квартал незнам там не съм ходил отдавна.Единственото за което се сещам е строежа срещу Метро.Това за град който претендира да е сто хиляден.Голямо строителство голяма работа.Не съм фен на комунизма и бае Тодар ама е смешно да се сравняват нещата.При байчото не стигаше работната ръка крановете бяха из целия град строяха се жилища заводи.Сега е смях и пълен ташак.Сума ти народ е по Испания Гърция Италия Германия.Пътя Плевен Ловеч е подобие на път с асфалт от дядо Тодар..А в Кайлука такова стоителство кипи ама само в твоята глава.Над Авис Медика има две три вили дето се довършват.Я ми кажи какво се строи на Орлето Булин дол Мъртвата долина към Гривица.Там мангалите разграбиха и унищожиха всичко.Не знам тия розови очила кога ще ги свалиш или просто живееш в друг свят
                  Ти си неспасяем в своята омраза към този град. защо ?
                  Обаче, психологията и емоционалните дисонанси не са причина да хвърляш лъжливи твърдения !
                  Аз ти посочвам факти, а ти се опитваш да ме оборваш с общи твърдения и абсолютизации.
                  И да - в Кайлъка кипи строителство. Само че, не над болницата / там беше преди /, а срещу нея. Писах - местностите " Стража " !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
                    В 9-ти квартал се строи, срещу пицарията. В центъра / до площад Македония / се строи. На барата се строи.
                    Вапцаров / и хидро и вап / има доста поръчки.
                    Стъкларският строи нови халета.
                    Алуминият си произвежда, не знам на какво дишане е
                    Пътя Плевен - Ловеч си е ок. Няколко човека ти писаха , че сега е ремонтиран !
                    За заплатите няма повече да ти отварям очите.

                    Отиди до областната по земеделие и провери подадените преписки за промяна на предназначение на земите в области "Стража" в Кайлъка за ниско жилищно застрояване !
                    Хората умират от глад , ама масово строят вили в Кайлъка ?

                    Платен драскачо - много си зле !
                    Да на барата слагат стиропор на една сграда.На площад Македония отдавна няма къде да се строи.За девети квартал незнам там не съм ходил отдавна.Единственото за което се сещам е строежа срещу Метро.Това за град който претендира да е сто хиляден.Голямо строителство голяма работа.Не съм фен на комунизма и бае Тодар ама е смешно да се сравняват нещата.При байчото не стигаше работната ръка крановете бяха из целия град строяха се жилища заводи.Сега е смях и пълен ташак.Сума ти народ е по Испания Гърция Италия Германия.Пътя Плевен Ловеч е подобие на път с асфалт от дядо Тодар..А в Кайлука такова стоителство кипи ама само в твоята глава.Над Авис Медика има две три вили дето се довършват.Я ми кажи какво се строи на Орлето Булин дол Мъртвата долина към Гривица.Там мангалите разграбиха и унищожиха всичко.Не знам тия розови очила кога ще ги свалиш или просто живееш в друг свят
                    Last edited by Бате Пешо; 12.05.2014, 17:30.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                      Няколко ника действат с подозрително един и същ стил - запознати са пряко с проблема, независимо какъв е (Украйна, Плевен, акции на Патките), знаят най-много от всички и говорят от последна инстанция, имат страхотен житейски опит и знания и всеки ден следят процесите на място.

                      Въпреки известната информираност по темите при навлизане в детайли неизбежно се излагат като кифладжии. Това не само не ги трогва, ами се изправят със самочувствието на Кончита Вурст и заявяват, че никой освен тях не разбира нищо и грешката е вярна, но те не са споменавали и нямат нищо общо с грешката и темата е друга. Наивно, но в Интернет работи.

                      Ако за това им дават пари (както е вероятно) - ОК, но ако действително има такива реални типажи, то това си е една реална трагедия, достойна да я разнищи Наталия Симеонова или някой подобен гуру.

                      Пенчоооо, вземаш ли пари ил не?
                      Дичо попитах нещо не получих отговор.Безсмиалено е да ме заливаш с помия.Ако искаш комуникация отговори ми на въпросите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
                        Платен драскачо - много си зле !
                        Няколко ника действат с подозрително един и същ стил - запознати са пряко с проблема, независимо какъв е (Украйна, Плевен, акции на Патките), знаят най-много от всички и говорят от последна инстанция, имат страхотен житейски опит и знания и всеки ден следят процесите на място.

                        Въпреки известната информираност по темите при навлизане в детайли неизбежно се излагат като кифладжии. Това не само не ги трогва, ами се изправят със самочувствието на Кончита Вурст и заявяват, че никой освен тях не разбира нищо и грешката е вярна, но те не са споменавали и нямат нищо общо с грешката и темата е друга. Наивно, но в Интернет работи.

                        Ако за това им дават пари (както е вероятно) - ОК, но ако действително има такива реални типажи, то това си е една реална трагедия, достойна да я разнищи Наталия Симеонова или някой подобен гуру.

                        Пенчоооо, вземаш ли пари ил не?

                        Коментар


                        • В 9-ти квартал се строи, срещу пицарията. В центъра / до площад Македония / се строи. На барата се строи.
                          Вапцаров / и хидро и вап / има доста поръчки.
                          Стъкларският строи нови халета.
                          Алуминият си произвежда, не знам на какво дишане е
                          Пътя Плевен - Ловеч си е ок. Няколко човека ти писаха , че сега е ремонтиран !
                          За заплатите няма повече да ти отварям очите.

                          Отиди до областната по земеделие и провери подадените преписки за промяна на предназначение на земите в области "Стража" в Кайлъка за ниско жилищно застрояване !
                          Хората умират от глад , ама масово строят вили в Кайлъка ?

                          Платен драскачо - много си зле !


                          Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          О ти пак ли си тука?Нали преди време разправяше че западните кирливи търговски вериги раздавали по 800 лева заплати.Лично проверих и се оказа че такава заплата взима управителя.Това дето е по касите и щандовете е на 400 кинта,Говоря чиста сума.Ти или не си стъпвал в Плевен или живееш в някакъв друг свят.
                          1.Вапцаров произвежда .....дали има и една десета от това което е произвеждал. 2.Стъкларския ПИБ го фалира едвам крета.Сградите са му съборетини
                          3.Алуминия и той е на командно дишане
                          4.На мястото на чугунолеярния нищо няма да построят.Циганите го опоскаха като марокански скакалци.Камък върху камък не остана.Нали Иван Костов им е учителя
                          5.А това с две допотопни маслобойни и три семейни фирми дето сглабят спални направо ме разсмива.
                          6.Мелницата не работи
                          7.Пътя Плевен Ловеч е ужасен.По точно от Брестовец нататък.Асфалта е от бае Тодар.
                          8.Ма то връзка с Румъния и през Париж имам, големи глупости си написал тука.Да не говорим че 10 години нямаше път между Плевен и Враца.
                          9.Аз съм в Плевен всеки ден,Та мое ли ми кажеш къде точно се строи нова сграда.Обещавам да си взема и очила и лупа за да я намеря
                          10.Младите хора избягаха от този град особено интелигентните.Няма случай на деца завършили в София и Варна или в чужбина да са се върнали в Плевен.Тук кадрите са от Свищов
                          11.Това със заплатите е за вициве не е за тука.И примери за високи заплати няма да ми даваш в МВР и Съдебната система.Преподавател по физика на английски в Медицинския университет взема 300 лева.Е това са ти високите заплати.Народа е оскотял.Дънки по 15 лева и те това е няма един магазин в който мое си купиш нещо свястно.Сега отвориха един смешен мол и предполагам до септември ще хлопне кепенци щото няма кой да купува.Ако не са няколкото шивашки фирми Плевен да е не повече от 30000 жители.
                          Last edited by Avalaon; 12.05.2014, 16:35.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
                            Не знам кой ти плаща да пишеш глупости за Плевен, ама, край нямат !
                            Ти , въобще, стъпвал ли си последните 5 г. в този град или и ти пишеш отдалече ?
                            За малко твое инфо / и преди ти бях писал много други неща , ама не вдяваш ! / :
                            1. Вапцаров и сега произвежда.
                            2.Стъкларският и сега произвежда
                            3. Алуминий и сега леят
                            4. на мястото на чугунолеярният ще строят ново заводче.
                            5. Пълно е с маслобойни , шивашки и мебелни производители. Дребни, ама има.
                            6. Мелницата си работи и хлебният също.
                            7. Ремонтът на пътя Ловеч - Плевен е завършен преди дни. Изцяло подменена настилка на голяма част от пътя.
                            8. Връзка с В.Търново и Румъния имаш по не лош път.
                            9. нови сгради се строят в Плевен, ама, трябва да дойдеш до Плевен за да видиш !
                            10 Млади хора - пълно. Поразходи се през почивните дни- Ама , отново, ще трябва да дойдеш на Плевен.
                            11. Заплати - над 400 лв / дори ти давах множество примери , преди / !

                            Аман от некомпетентни и платени глупости !
                            О ти пак ли си тука?Нали преди време разправяше че западните кирливи търговски вериги раздавали по 800 лева заплати.Лично проверих и се оказа че такава заплата взима управителя.Това дето е по касите и щандовете е на 400 кинта,Говоря чиста сума.Ти или не си стъпвал в Плевен или живееш в някакъв друг свят.
                            1.Вапцаров произвежда .....дали има и една десета от това което е произвеждал. 2.Стъкларския ПИБ го фалира едвам крета.Сградите са му съборетини
                            3.Алуминия и той е на командно дишане
                            4.На мястото на чугунолеярния нищо няма да построят.Циганите го опоскаха като марокански скакалци.Камък върху камък не остана.Нали Иван Костов им е учителя
                            5.А това с две допотопни маслобойни и три семейни фирми дето сглабят спални направо ме разсмива.
                            6.Мелницата не работи
                            7.Пътя Плевен Ловеч е ужасен.По точно от Брестовец нататък.Асфалта е от бае Тодар.
                            8.Ма то връзка с Румъния и през Париж имам, големи глупости си написал тука.Да не говорим че 10 години нямаше път между Плевен и Враца.
                            9.Аз съм в Плевен всеки ден,Та мое ли ми кажеш къде точно се строи нова сграда.Обещавам да си взема и очила и лупа за да я намеря
                            10.Младите хора избягаха от този град особено интелигентните.Няма случай на деца завършили в София и Варна или в чужбина да са се върнали в Плевен.Тук кадрите са от Свищов
                            11.Това със заплатите е за вициве не е за тука.И примери за високи заплати няма да ми даваш в МВР и Съдебната система.Преподавател по физика на английски в Медицинския университет взема 300 лева.Е това са ти високите заплати.Народа е оскотял.Дънки по 15 лева и те това е няма един магазин в който мое си купиш нещо свястно.Сега отвориха един смешен мол и предполагам до септември ще хлопне кепенци щото няма кой да купува.Ако не са няколкото шивашки фирми Плевен да е не повече от 30000 жители.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                              Новината е, че се откриват два нови завода. Работа и заплати. Добър пример за други западни компании, които оглеждат района. Надежда за жителите там (свестни хора като цяло)

                              А човек като чете бай се Печо, ще остане с впечатление, че новината е закриване на последните 2 завода и масова епидемия, но само сред българите в областта (ПАЗИ БОЖЕ!).

                              Бай Печо, това че ти въздишаш по бай Тошо не значи, че хората в областта нямат право да се развиват, да се надяват и да мечтаят. Стига си тия дърташки вайкания, новината е добра и дано това да е само едно добро начало за града, а всичко хубаво да предстои!
                              Дидо ти изобщо знаеш ли Плевен къде е?И изобщо някога живял ли си в този град или ги говориш без устата да има връзка с главния мозък.Я вземи да ни осветлиш как се развиват хората в Плевен къде работят каква е безработицата какви заводи има?И понеже трудно схващаш вземи та отвори имот бг и виж колко жилища се продават и на каква цена.А през 1980г в Плевен не можеше човек квартира да си намери камо ли собствено жилище да има.Плевен е умрял град.Град на цигани и пенсионери

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pavlin Разгледай мнение
                                [B]В тази връзка може ли някой да даде повече инфо точно къде ще мине трасето на Хемус между Плевен и Ловеч, по медиите само схематично се пуска по нещо като нищо...важно е да се знае от всички, а не само от близките до т.нар. управляващи...
                                Защо ? Земята, отдавна, е изкупена

                                Коментар

                                Working...
                                X