IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Област Плевен

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
    На 33 съм. И да , давам от 500 до 800 лв заплати в зависимост от доста фактори, както писах. И откривам нови търговски обекти. А ти ?
    Това бруто или чисто.И да не стане твойта 800 а на бачкерите 300.Не знам къде ги откриваш тия нови търговски обекти щото освен два месарски магазина аз други нови не съм видял

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Ми аз ходих бе миналата седмица.Пътя е пълна скръб след Брестовец.А ти нали раздаваше по 800 кинта на бачкерите преди време.Я вземи да ми кажеш на колко си години първо щото имам усещането че си мъничък още
      За пътя - най-нагло лъжеш !

      На 33 съм. И да , давам от 500 до 800 лв заплати в зависимост от доста фактори, както писах. И откривам нови търговски обекти. А ти ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
        какво за заплатите? писал съм и не се отмятам !
        какво за пътя ? няколко човека ти потвърдиха ! вземи, отиди до Ловеч и виж сам.
        Ми аз ходих бе миналата седмица.Пътя е пълна скръб след Брестовец.А ти нали раздаваше по 800 кинта на бачкерите преди време.Я вземи да ми кажеш на колко си години първо щото имам усещането че си мъничък още

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          За заплатите.И очаквам да ми кажеш защо излъга за пътя Плевен Ловеч
          какво за заплатите? писал съм и не се отмятам !
          какво за пътя ? няколко човека ти потвърдиха ! вземи, отиди до Ловеч и виж сам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
            по-точно ?

            позицията не съм я променял..........

            очевидно, интерпретираш всичко в своя полза, а което не можеш просто игнорираш ?
            За заплатите.И очаквам да ми кажеш защо излъга за пътя Плевен Ловеч

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Ма ти май запя друга песен
              по-точно ?

              позицията не съм я променял..........

              очевидно, интерпретираш всичко в своя полза, а което не можеш просто игнорираш ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Наздраве дъгета!!!
                наздраве бате Тони

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
                  Не е местен патриотизъм. През еди кво си ми е за този град. Аз си вадя парите тук и те ми стигат предоволно. Имам поглед както върху икономиката по сектори в този град , така и в областта / с доста неща се занимавам /. Не ми пука изобщо за мнението на някой, защото не завися от никого, дори обратното - давам препитание за мнозина. За това и знам колко е заплатата в града, по сектори ! Аз не съм идиот да дам много повече от средната, не мога падна и под нея. Давам справедлива такава обвързана с много фактори !
                  НО............когато някой плюе голословни твърдения и лъжи ..............е не мога да търпя. Независимо дали е във форум, на маса или на улицата.
                  Между другото, умните и интелигентните не се връщат , защото не искат да работят и заради такива форумни търтеи като теб .

                  Посочвате данни от НСИ , но ако вземем средна стойност за годините едва ли показателите за Плевен ще са по-различни от тези на представителите на цяла Северна България, пък и голяма част от южна !
                  Ма ти май запя друга песен

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Незнам колко хора трябва да им го кажат на Дидко Пича и Авалончо за да спрат да се пънат.Тоя местен патриотизъм ми идва в повече.За съжаление реалността е много много тъжна.Изключително неприятно е че умните и интелигентните деца не се връщат в Плевен.
                    Не е местен патриотизъм. През еди кво си ми е за този град. Аз си вадя парите тук и те ми стигат предоволно. Имам поглед както върху икономиката по сектори в този град , така и в областта / с доста неща се занимавам /. Не ми пука изобщо за мнението на някой, защото не завися от никого, дори обратното - давам препитание за мнозина. За това и знам колко е заплатата в града, по сектори ! Аз не съм идиот да дам много повече от средната, не мога падна и под нея. Давам справедлива такава обвързана с много фактори !
                    НО............когато някой плюе голословни твърдения и лъжи ..............е не мога да търпя. Независимо дали е във форум, на маса или на улицата.
                    Между другото, умните и интелигентните не се връщат , защото не искат да работят и заради такива форумни търтеи като теб .

                    Посочвате данни от НСИ , но ако вземем средна стойност за годините едва ли показателите за Плевен ще са по-различни от тези на представителите на цяла Северна България, пък и голяма част от южна !
                    Last edited by Avalaon; 13.05.2014, 21:22.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Наздраве дъгета!!!
                      Бе аз не знам дали съм дъге,Баща ми е от едно близко село.Майка ми е софиянка.Живея тука и не ми е прията разрухата.Ма щом си рекъл и от мен наздраве

                      Коментар


                      • Наздраве дъгета!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                          Безсмислен спор за една мъртва зона - за съжаление една от многото в България:

                          http://www.nsi.bg/bg/content/11419/%...B2%D0%B5%D0%BD
                          Незнам колко хора трябва да им го кажат на Дидко Пича и Авалончо за да спрат да се пънат.Тоя местен патриотизъм ми идва в повече.За съжаление реалността е много много тъжна.Изключително неприятно е че умните и интелигентните деца не се връщат в Плевен.

                          Коментар


                          • Безсмислен спор за една мъртва зона - за съжаление една от многото в България:

                            http://www.nsi.bg/bg/content/11419/%...B2%D0%B5%D0%BD
                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • [QUOTE=DidoDinev;1059629079]
                              Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение

                              Колко ти плащат на пост, че си разбиваш отговорите на няколко части?

                              А с Груйката имате доста общи неща
                              Дичко що тая омраза към мен бе пич?Не знам кога за последно си идвал в Плевен но ако не си поразходи се.Ако не се ужасиш че те черпя.А като толко хубаво в Плвен ти що остана в София?

                              Коментар


                              • [QUOTE=Бате Пешо;1059629076]
                                Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение

                                Пич виж сайта на НСИ.Там е казано всичко.Ти явно си някое мамино синче дето тати е назначил на работа и света му изглежда розов.
                                Колко ти плащат на пост, че си разбиваш отговорите на няколко части?

                                А с Груйката имате доста общи неща

                                Коментар

                                Working...
                                X