IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да набутам КЕШ-а?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    никога не съм казвал че не работя!!! казвал съм че ми се иска да не работя!!!
    не знам Наивник колко е богат, наивник колко си богат?
    Аз съм беден бре

    Коментар


    • Първоначално изпратено от falafel Разгледай мнение
      И двамата сте един дол дренки, ако питаш мен. На него му показах сигурна инвестиция, която за последните 3 години е донесла над 40% - не била на БФБ... На теб се опитах да ти обясня, че както се опитваш да намериш инвеститор няма да се получи, но ти акъл не искаш, само пари наготово.

      Лорда поне има кеш да го набутва някъде.
      И отделно, че го попитах конкретен въпрос, на когото дори не само че не отговори конкретно, а даже ме подмина като малка гара. За Лорда говоря.
      От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
        Всъщност, Лордът вече се е набутал и е пуснал темата, предполагам, за да може после да се оправдава с нас, като го притисне жената.
        Само дето е объркал датите, трябваше седмичка по-рано, ще го изловят, милия.
        И двамата сте един дол дренки, ако питаш мен. На него му показах сигурна инвестиция, която за последните 3 години е донесла над 40% - не била на БФБ... На теб се опитах да ти обясня, че както се опитваш да намериш инвеститор няма да се получи, но ти акъл не искаш, само пари наготово.

        Лорда поне има кеш да го набутва някъде.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Туканка още ли си го бутате /подавате насам натам бе ...неуморни ей
          Всъщност, Лордът вече се е набутал и е пуснал темата, предполагам, за да може после да се оправдава с нас, като го притисне жената.
          Само дето е объркал датите, трябваше седмичка по-рано, ще го изловят, милия.

          Коментар


          • Туканка още ли си го бутате /подавате насам натам бе ...неуморни ей

            Коментар


            • Лорде, не се крий, ами думай: Кои са ми "двата ника"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от puf paf Разгледай мнение
                ...........да за краят на Декември съм съгласен , но не и преди това.....
                В този ред на мисли, чак зимата ли да вляза, щото сега едва започва есента?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  наивник колко си богат?
                  Мнооого съм богат, много пари, много жени, много хазарт, много деца, много никове...

                  П.П. Наивник, майт бе...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    никога не съм казвал че не работя!!! казвал съм че ми се иска да не работя!!!
                    не знам Наивник колко е богат, наивник колко си богат?
                    Абе богат е, ама карай.....
                    Тия М+С Бенито малко ги подценява, дай малко повече за тях!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Hunter of fools
                      Всичко започна със сътворението на Слънцето. Дяволът обаче контрира и създаде слънчевото изгаряне. На следващия ден Бог създаде секса. В отговор Сатаната измисли брака. На третия ден Бог създаде един икономист. Сега вече Дяволът беше изправен пред тежка задача. Мисли, мисли и накрая реши и създаде втори икономист.
                      Аплодисменти!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                        Добре де, Пирамидата с двата ника ми е ясен и прозрачен, ама да те питам тебе. Ти нямаш бизнес, не работиш нищо, ама поддържаш минимум 12К лева в депозити и още толкова на БФБ. Как го правиш бе човек? Да не си по-богат и от Наивник???
                        никога не съм казвал че не работя!!! казвал съм че ми се иска да не работя!!!
                        не знам Наивник колко е богат, наивник колко си богат?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                          Добре де, Пирамидата с двата ника ми е ясен и прозрачен, ама да те питам тебе. Ти нямаш бизнес, не работиш нищо, ама поддържаш минимум 12К лева в депозити и още толкова на БФБ. Как го правиш бе човек? Да не си по-богат и от Наивник???
                          Я, започнаха някакви разкрития
                          И кои са ми тези никове? Ама сериозно. Назоваваш ги и те черпя. Стига да са споменати ТОЧНО И ПРЕЦИЗНО. Няма значение, че сме се дърпали, тук обявявам, черпя те.
                          Ха сега де !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            Щом ще купуваш акции винаги ще имаш едно на ум и винаги подобна мисъл ще те гложди!!!
                            Аз нямам АТЕРА и ЕМКА, защото смятам че сега са скъпи да ги купувам сега, другите ги имам!!!
                            Поздрави и успех на всички!!!
                            Бъдете позитивни!
                            Добре де, Пирамидата с двата ника ми е ясен и прозрачен, ама да те питам тебе. Ти нямаш бизнес, не работиш нищо, ама поддържаш минимум 12К лева в депозити и още толкова на БФБ. Как го правиш бе човек? Да не си по-богат и от Наивник???

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Иначе ЕМКА ,НИКА , БСО са добра инвестиция ....
                              Даже бих се хванал на цени за тях до три месеца...
                              Емка до 1,8-2.00 лв
                              НИКА- 2,3 - 2,4 лв...
                              ...........да за краят на Декември съм съгласен , но не и преди това.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                                Ти пък сега почти ме разубеди бря!
                                Насочих се към атерки и БФБ.
                                Блазнят ме тези ЕМКА и Албена ИХ, ама се помайвам дали не ме пързаляте и ползвате за опитен мишок , щото нямате от тех пък се облизвате

                                Щом ще купуваш акции винаги ще имаш едно на ум и винаги подобна мисъл ще те гложди!!!
                                Аз нямам АТЕРА и ЕМКА, защото смятам че сега са скъпи да ги купувам сега, другите ги имам!!!
                                Поздрави и успех на всички!!!
                                Бъдете позитивни!

                                Коментар

                                Working...
                                X