IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да набутам КЕШ-а?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Защо.
    - Депозити - ниска доходност ако изключим КТБ, но там нещата са на приключване.
    - Недвижими имоти - очаквам да не достигнем дъното през следващите 6 месеца, като гледам как се развива икономиката и какво твори правителството. Тази зима ще е тежка, има дори вероятност да изпаднем в рецесия, няма откъде да дойде отскок в цените на имотите. Ако цените на имотите падат, ще паднат и наемите.
    - Акции на БФБ - Икономиката в БГ е алогична, а оборотите са много малки. При евентуална оставка на правителството или друг повод, инвеститорите ще се разбягат моментално, независимо от качеството на компаниите. Няма логика цената на акциите да се качва, а икономиката да върви зле.
    - Облигации на БГ фирми - считам, че риска да дам заем на някой, на който банките вече са отказали е голям, на фона на гореизброеното - нестабилна политическа обстановка, свиващ се вътрешен пазар.

    Коментар


    • Да ви го нач(.....и на трите!

      Това ли имате предвид:

      http://vbox7.com/play:5b01b6f1ad

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        Винаги когато прочета заглавието на темата ми се иска да отговоря къде да го набутам, ама...
        В тоя късен час времето за набутване приближава!
        От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

        Коментар


        • Винаги когато прочета заглавието на темата ми се иска да отговоря къде да го набутам, ама...
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от falafel Разгледай мнение
            Аз поне потвърдих мнението си за това къде НЕ бих го набутал - това са депозити, недвижими имоти и акции на БФБ. А да, и облигации от БГ фирми.
            Защо.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от falafel Разгледай мнение
              Аз поне потвърдих мнението си за това къде НЕ бих го набутал - това са депозити, недвижими имоти и акции на БФБ. А да, и облигации от БГ фирми.
              Моето предложение няма нищо общо с българските пазари. Патриот съм и родолюбец, но с българин и български пари ако трябва да се оперира, е много опасно, затова и насоката ми е далеч на запад. Въпреки, че съм настроен анти.
              От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
                Две страници назад. Само, че в караниците си губите основата на темата, затова ви моля да се придържате към пуснатите теми и да не дрънкате врели-некипели. Е, да, в SCI темата можем да си позволим да ръсим глупости, все пак самата компания е пълна глупост, но... Тук темата е сериозна и може да помогне и на други потребители.
                Аз поне потвърдих мнението си за това къде НЕ бих го набутал - това са депозити, недвижими имоти и акции на БФБ. А да, и облигации от БГ фирми.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                  Изглежда ми интересно човече, особено предвид факта, че още не съм абониран за БФБ. Само не светнах какво разбираш под централен град в България?
                  Не според четирите краища, а според най-удобното за всички в съответния "екип".
                  От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
                    По същество. Търся сериозни хора, с които искам да обсъдим една идея, но не става дума за БФБ. Американски партньори с американски инвеститори, проектът е сериозен и има голям гръб зад себе си. Публично не искам да говоря, на този етап смятам всичко да се допира с интернет уговорки и след, да речем, няколко седмици да ударим една среща в централен град на България и всичко да се обсъди. До тогава обаче има време и новините се менят.
                    Изглежда ми интересно човече, особено предвид факта, че още не съм абониран за БФБ. Само не светнах какво разбираш под централен град в България?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                      Ти пък сега почти ме разубеди бря!
                      Насочих се към атерки и БФБ.
                      Блазнят ме тези ЕМКА и Албена ИХ, ама се помайвам дали не ме пързаляте и ползвате за опитен мишок , щото нямате от тех пък се облизвате
                      Че каква ни е файдата да те набутаме? Как можеш да използваш някого за опитен миш на борсата?

                      А какво аз дръжа и по какво облизвам - не крия: аз винаги споделям моят опит и моите идеи.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                        Напълно вярно, само , че един спамър се внедри в нея и аз му се поддадох.
                        Както и да е, да не го споменаваме въобще. Въпроса ти беше по подразбиране за мен и затова може би съм пропуснал отговора. Извинявай, съжалявам, че съм пренебрегнал въпроса ти, щото нищо чудно да е доста важен!
                        Сигурен съм, че хиляди хора се интересуват от влизане в БФБ и други акции, това прави въпроса съществен.
                        Моят въпрос е основно на БФБ, щото аз непублични търгувам активно отдавна.
                        Моля ви, простете за просташките и агресивни отклонения на които аз също се поддадох, давайте по същество да бъдем полезни на българските граждани желаещи да инвестират на БФБ.
                        По същество. Търся сериозни хора, с които искам да обсъдим една идея, но не става дума за БФБ. Американски партньори с американски инвеститори, проектът е сериозен и има голям гръб зад себе си. Публично не искам да говоря, на този етап смятам всичко да се допира с интернет уговорки и след, да речем, няколко седмици да ударим една среща в централен град на България и всичко да се обсъди. До тогава обаче има време и новините се менят.
                        От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от falafel Разгледай мнение
                          И двамата сте един дол дренки, ако питаш мен. На него му показах сигурна инвестиция, която за последните 3 години е донесла над 40% - не била на БФБ... На теб се опитах да ти обясня, че както се опитваш да намериш инвеститор няма да се получи, но ти акъл не искаш, само пари наготово.

                          Лорда поне има кеш да го набутва някъде.
                          Чакай, на мен, ако ми подсказваш да се откажа...
                          - Е, няма как да стане. С цялото ми уважение.
                          Още повече, че този "лорд" е само някакъв си ник, може да ги пише всякакви. Дай, сега, да му правя евалла.
                          -Пак няма да стане.
                          Жив и здрав!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
                            Две страници назад. Само, че в караниците си губите основата на темата, затова ви моля да се придържате към пуснатите теми и да не дрънкате врели-некипели. Е, да, в SCI темата можем да си позволим да ръсим глупости, все пак самата компания е пълна глупост, но... Тук темата е сериозна и може да помогне и на други потребители.
                            Напълно вярно, само , че един спамър се внедри в нея и аз му се поддадох.
                            Както и да е, да не го споменаваме въобще. Въпроса ти беше по подразбиране за мен и затова може би съм пропуснал отговора. Извинявай, съжалявам, че съм пренебрегнал въпроса ти, щото нищо чудно да е доста важен!
                            Сигурен съм, че хиляди хора се интересуват от влизане в БФБ и други акции, това прави въпроса съществен.
                            Моят въпрос е основно на БФБ, щото аз непублични търгувам активно отдавна.
                            Моля ви, простете за просташките и агресивни отклонения на които аз също се поддадох, давайте по същество да бъдем полезни на българските граждани желаещи да инвестират на БФБ.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
                              Лорде, предимно към акции ли си се насочил и държиш да са БФБ ли?
                              Две страници назад. Само, че в караниците си губите основата на темата, затова ви моля да се придържате към пуснатите теми и да не дрънкате врели-некипели. Е, да, в SCI темата можем да си позволим да ръсим глупости, все пак самата компания е пълна глупост, но... Тук темата е сериозна и може да помогне и на други потребители.
                              От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
                                И отделно, че го попитах конкретен въпрос, на когото дори не само че не отговори конкретно, а даже ме подмина като малка гара. За Лорда говоря.
                                Ееее, недей така, кога съм те подминал като малка гара, припомни ми въпроса!

                                Коментар

                                Working...
                                X