IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да набутам КЕШ-а?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колега, и аз тва се чудя,в какво да инвестирам така че хем да е сигурно хем печелившо във времето!

    Коментар


    • Да избутам тоя evergreen, може пък някоя нова идея да се пръкне.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

        Извинявай, че не го набутах КЕШ-в онова твое странно изобретение. Всъщност да знаеш, че услуга съм ти свършил
        Не се и съмнявам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          ...набутахте ли си го, пусти кеш? Ами бутайте, де! Ама хА, ще ми се мОтат. Калпазани с калпазани!
          Извинявай, че не го набутах КЕШ-в онова твое странно изобретение. Всъщност да знаеш, че услуга съм ти свършил

          Коментар


          • Онзи ден, приятел ми каза, че IoT било много добро решение. Да се интернетизираш тотално. В смисъл, както Пинокио, паричките, в страната на обратното на умниците...
            Щото, като ти ре разпърца и разхълца Хаус-ът, бай църен Мун-Чо от Мумбай (и т.н.) дистанционно, ше му даде „хапче”.
            Или, примерно, може да влезеш в заговор с къщата на съерника (тъпият ъгъл в еди триъгълник) и онА да почне да го дърпа за рогите. Абе, места за набутване да ще чиляк.

            Коментар


            • ...набутахте ли си го, пусти кеш? Ами бутайте, де! Ама хА, ще ми се мОтат. Калпазани с калпазани!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от snedev Разгледай мнение


                Не знам от къде е взет този линк, но съм 100% сигурен, че не е от статията за депозитите. Ако е взет от някое ревю - там има. И на сайта ясно си го пише. Ако за някой това е проблем, честно казано не ме интересува. Аз не бих имал нищо против, когато чета нещо полезно и реша да се възползвам от написаното. Аз лично, с удоволствие ще се възползвам от ваш реферал, в случай, че решите да напишете нещо смислено и полезно за мен Никой никого не задължава с това. Разбира се злобата и завистта са често срещани човешки качества. А
                Спирам. Успех с инвестициите на всички.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                  utm_source=targetcircle&utm_medium=affiliate&utm_c ampaign=ovgt55&tmtData=60f7796c-1ee7-4488-b804-c623d39d94c2

                  Т'ва кво е на края на всеки линк към Peer-to-peer сайт?

                  Не знам от къде е взет този линк, но съм 100% сигурен, че не е от статията за депозитите. Ако е взет от някое ревю - там има. И на сайта ясно си го пише. Ако за някой това е проблем, честно казано не ме интересува. Аз не бих имал нищо против, когато чета нещо полезно и реша да се възползвам от написаното. Аз лично, с удоволствие ще се възползвам от ваш реферал, в случай, че решите да напишете нещо смислено и полезно за мен Никой никого не задължава с това. Разбира се злобата и завистта са често срещани човешки качества. А
                  www.wavetrader.eu

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от snedev Разгледай мнение

                    В статията няма нито един реферал линк. Всички линкове водят до други статии или директно до споменататите стайтове. Къде точно ги видяхте? А ако нещо не ви харесва, четенето не е задължително Нали, БЕ?
                    utm_source=targetcircle&utm_medium=affiliate&utm_c ampaign=ovgt55&tmtData=60f7796c-1ee7-4488-b804-c623d39d94c2

                    Т'ва кво е на края на всеки линк към Peer-to-peer сайт?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                      Стига с тия referral-и бе.
                      В статията няма нито един реферал линк. Всички линкове водят до други статии или директно до споменататите стайтове. Къде точно ги видяхте? А ако нещо не ви харесва, четенето не е задължително Нали, БЕ?
                      Last edited by snedev; 25.03.2019, 17:29.
                      www.wavetrader.eu

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от snedev Разгледай мнение
                        Ако все пак държите на гаранцията по депозитите ето най-доброто, което се предлага в момента. Повече от година се говори за повишение на лихвите, което все не се случва. Минаха 6 месеца, от статията за банките, даващи най-високи лихви по депозити. Ето кои са те през 2019 и какво наистина се случва с лихвите по депозитите.
                        Стига с тия referral-и бе.

                        Коментар


                        • Ако все пак държите на гаранцията по депозитите ето най-доброто, което се предлага в момента. Повече от година се говори за повишение на лихвите, което все не се случва. Минаха 6 месеца, от статията за банките, даващи най-високи лихви по депозити. Ето кои са те през 2019 и какво наистина се случва с лихвите по депозитите.
                          Кои банки дават най-високите лихви по депозити през 2019? Колко сигурна е гаранцията на депозитите? Какви са алтернативите с висока доходност?
                          www.wavetrader.eu

                          Коментар


                          • Ето едно място за кеш с подходящо име - RoboCash, за всички от клуба на всичко знаещите, на които Mintos не им звучи добре, а в Bondora им е малко доходността. Със сигурност и това няма да им хареса
                            Ревю на RoboCash - P2P платформа с 12% годишна доходност с напълно автоматична и изцяло пасивна инвестиционна стратегия. Лично мнение и впечатления.
                            www.wavetrader.eu

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Еми давай идеи. От 1 година само се множи тоя кеш. Ма не съм го хванал още къде
                              Нямате достатъчно. Е, мен и 250 К ме оправят.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                                Айде бе, не си ли го набутахте пусти кеш...някъде?
                                Еми давай идеи. От 1 година само се множи тоя кеш. Ма не съм го хванал още къде
                                Last edited by X_Y; 17.03.2019, 15:21.
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X