IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    Ти гледай лева да не скъса синджиря...

    Коментар


    • Нов обрат - Бойко оттегля оставката си , ЧЕЗ ще строи Белене !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение

        Няма страшно, че необременени от комсомолски изгъзици младежи вземат нещата в своите ръце. Напротив. Това му е хубавото.
        Това хубаво Мечо, ама пак на книга. Много неграмотни тия младежи бе. Те не могат да пишат и да говорят правилно, пък ти държава да възраждат...

        Единственият шанс на България са образованите юпита. Такива като мен будали дето са се върнали за добро са малко. Ако се върнат повече ще има лъч надежда. Ама и затова трябва политика.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
          Голямо объркване настана в главите ви, а?

          Много лошо го натресе на БСП, ДПС и най-вече на Костов и Сидеров.

          И като цяло на всички лумпени в България.

          Сега се хванете за палците и чакайте. Няма да отнеме много време.

          П.П. Очаквам предизборната платформа на БСП и ДПС.
          Всъщност го натресе на всички, на цяла България.
          Оказа се много малък човек, големият Борисов...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
            БСП и ДПС се бяха подготвили с реторика до юли да плюят управляващите, т.е. по техен стар обичай - ДА РУШАТ. Сега три месеца трябва да творят платформи и намерения. А това в устите на комунистите е - УВЕЛИЧЕНИЕ на заплатите, пенсиите, НАМАЛЯВАНЕ цените на тока и парното.

            Хайде да видим как ще ги говорят тези неща и кой ще им повярва.
            Никой няма да им повярва прав си. Точно това е хубавото. Хората разбраха истината за източването на България и вече не вярват нито на ГЕРБ нито на БСП нито на ДПС. Осъзнаха се бре. Винаги идва един такъв момент.

            Няма страшно, че необременени от комсомолски изгъзици младежи вземат нещата в своите ръце. Напротив. Това му е хубавото.
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Мутрата едвам ще го добута да влезе в парламента, очевидно ГЕРБ ще е заместника на АТАКА в следващия парламент защото тези пък морони съвсем няма да успеят да влязат. Сега е време депутатите от ГЕРБ да се ловят за гушата защото тези 15-20 масте които ще получат определено няма да стигнат за всички.

              Коментар


              • http://www.faktor.bg/novini/balgariy...a-20-mlrd.html

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  Това е ново течение в философията - "Обидчива ентелегентност"
                  не човек, щом едно огледало е по-умно от мен, аз се отказвам да мисля
                  Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Що ми се стори, че цитираш както дявола евангелието ???
                    БСП и ДПС се бяха подготвили с реторика до юли да плюят управляващите, т.е. по техен стар обичай - ДА РУШАТ. Сега три месеца трябва да творят платформи и намерения. А това в устите на комунистите е - УВЕЛИЧЕНИЕ на заплатите, пенсиите, НАМАЛЯВАНЕ цените на тока и парното.

                    Хайде да видим как ще ги говорят тези неща и кой ще им повярва.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      интересно ми е мнението ти, но истински те моля да го изразиш ясно
                      иначе, възможността, която оставяш за най-различни интерпретации създава излишни дискусии върху безкрайността на ...мисълта
                      Това е ново течение в философията - "Обидчива ентелегентност"
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                        интересно ми е мнението ти, но истински те моля да го изразиш ясно
                        иначе, възможността, която оставяш за най-различни интерпретации създава излишни дискусии върху безкрайността на ...мисълта
                        ами тя ситуацията не е за изразяване - който разбира разбира - другите мислят...

                        да започнат с това какво се случва днес!
                        Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          Що ми се стори, че цитираш както дявола евангелието ???
                          не ти се е сторило, факт е

                          Коментар


                          • Колкото по-рано си тръгне толкова по-добре. И Станишев да дойде след него ще е в пъти по-добре. Всъщност като се изключат коалиционните партньори на ГЕРБ АТАКА и Лудото Яне всичко друго е по-добре от настоящите идиоти.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                              Той точно затова си "мисли" че сега ще пробие ... само че ... изтърва... най-важното - и после още едно важно... и после е чак той
                              интересно ми е мнението ти, но истински те моля да го изразиш ясно
                              иначе, възможността, която оставяш за най-различни интерпретации създава излишни дискусии върху безкрайността на ...мисълта

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                Голямо объркване настана в главите ви, а?

                                Много лошо го натресе на БСП, ДПС и най-вече на Костов и Сидеров.

                                И като цяло на всички лумпени в България.

                                Сега се хванете за палците и чакайте. Няма да отнеме много време.

                                П.П. Очаквам предизборната платформа на БСП и ДПС.
                                Що ми се стори, че цитираш както дявола евангелието ???
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X