IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от space-man Разгледай мнение
    Гореща новина! Жан Виденов е кацнал на летище София и е казал за БТВ, че идва да оглави временното правителство и да довърши започнатото през предишният му мандат.
    Сигналите за стабилност която излъчва тази новина е и причина за подновеният спад на златото.
    Yessss
    Custodite sortem vestram

    Коментар


    • Гореща новина! Жан Виденов е кацнал на летище София и е казал за БТВ, че идва да оглави временното правителство и да довърши започнатото през предишният му мандат.
      Сигналите за стабилност която излъчва тази новина е и причина за подновеният спад на златото.
      Attached Files

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
        Аз, между другото, НЕ съм искала оставката на Борисов.
        Голямо объркване настана в главите ви, а?

        Много лошо го натресе на БСП, ДПС и най-вече на Костов и Сидеров.

        И като цяло на всички лумпени в България.

        Сега се хванете за палците и чакайте. Няма да отнеме много време.

        П.П. Очаквам предизборната платформа на БСП и ДПС.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
          Аз, между другото, НЕ съм искала оставката на Борисов.
          Искам промяна на правилата!
          Промяната или смяната на муцуните дори и първоначално да предложи нещо различно. в крайна сметка влиза в руслото на изградените правила, довели до възможно да има пълна липса на морал в политиката!
          И аз съм точно на това мнение, което е трезвомислещо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
            Звучи идеалистично, но това никога не е функционирало по този начин...
            Идеята е първична. Съзнанието определя битието. Гледах пресконференцията на протестиращите. Съзнанието им е на ниво. Имаме голям шанс да тръгнем в правилна посока.

            Осъзнати са. Ясно им е, че основния проблем е източването на държавата. Ясно им е че отговорни за това източване са партиите от статуквото. Гледай пресконференциите на протестиращите и самите протести и сам ще се убедиш. Можеш и да се включиш във фейсбук и ще разбереш от първа ръка, че идеите им са читави !!!

            Венсеремос !!!
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
              Тези, които вчера искаха оставката на г-н Борисов (Станишев и сие) днес заявяват че това е егоистичен ход. Ех, червени демагози
              Аз, между другото, НЕ съм искала оставката на Борисов.
              Искам промяна на правилата!
              Промяната или смяната на муцуните дори и първоначално да предложи нещо различно. в крайна сметка влиза в руслото на изградените правила, довели до възможно да има пълна липса на морал в политиката!

              Коментар


              • Млад мъж се самозапали пред Община Варна тази сутрин. Искането му било Кирил Йорданов да си подаде оставката като кмет на града. Сега се бори за живота си с 80% изгарания........Ще използвам многоточието на Полким, защото не знам какво да кажа.......

                Коментар


                • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
                  Нали искахте оставка бе лумпени - имате я, а пак сте недоволни. Нали Бойко беше диктатор - ето дава ви властта, нали не слушаше народа - ето послуша го - какво повече искате?
                  Хахаха, пазара пада защото има несигурност. Все едно какво правителство и кой министър председател напуска поста си, пазара винаги ще пада. Още повече когато същия ден се пласират 800 милиона дълг.

                  ГЕРБ наистина ли сте толкова неграмотни финансово или само така изглеждате

                  Коментар


                  • Нали искахте оставка бе лумпени - имате я, а пак сте недоволни. Нали Бойко беше диктатор - ето дава ви властта, нали не слушаше народа - ето послуша го - какво повече искате?

                    Първоначално изпратено от Vladislavvv Разгледай мнение
                    Инвеститорите масово разпродават, заради безотговорната и силно егоистична постъпка на г-н Борисов от днес. Същото лице, което след като докара страната на прага на икономическа и институционална криза, реши да си измие ръцете и избра най-полезния за себе си и най-вредния за държавата ход

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                      Проект за нова конституция не съм видял. Като го постнеш тук всички колеги да го обсъдим, тогава ще коментирам

                      А това за гражданския контрол на всички нива ми звучи като "Вся власт советом". Знаем как свърши това
                      стар похват е да се вадят плашила

                      Друг по-сериозен проблем е липсата на компетентност или умишленото заблуждаване.

                      Идетя на създаването на посочените регулаторни комисии е именно Обществения контрол, не наложения - държавен

                      Както не намирам за страшни едни мажоритарни избори, с ясни правила за отзоваване

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vladislavvv Разгледай мнение
                        Инвеститорите масово разпродават, заради безотговорната и силно егоистична постъпка на г-н Борисов от днес. Същото лице, което след като докара страната на прага на икономическа и институционална криза, реши да си измие ръцете и избра най-полезния за себе си и най-вредния за държавата ход
                        Тези, които вчера искаха оставката на г-н Борисов (Станишев и сие) днес заявяват че това е егоистичен ход. Ех, червени демагози

                        Коментар


                        • До часове се очаква и оставката на Станишев, всички искат да си отдъхнат днес


                          След като ГЕРБ се оттегли от правителството, сега всички искат и предварителната оставка на Станишев, Местан и другите такива, за да може наистина тая нощ да се спи свободно.



                          "Предварително да напишат по една оставка и да я депозират. Това ще прекрати внезапната политическа криза и обстановката ще се кротне" - обясни един от политолозите, дето ги дават по телевизията и човек се чуди защо така хубаво разбират нещата, а не вземат да оправят обстановката и да изместят тия другите муруци.



                          Самият Станишев не бе открит за коментар, като от пресцентъра на БСП обясниха, че той сега се маже с олио (от скъпото!), за да може да се измъкне като геконче от негативните настроения и срещу него.



                          По този начин хората пожелаха незабавно на политическата сцена да се появи някой по-читавичък, като добавиха, че не визират Кунева и нейната измишльотина.



                          Същевременно нацията пожела Яне Янев да бъде признат за българския Мистър Бийн и да получи собствено телевизионно предаване, в което да бъде замерян с пуканки.
                          Don't work hard, work smart!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                            Звучи идеалистично, но това никога не е функционирало по този начин...
                            Той точно затова си "мисли" че сега ще пробие ... само че ... изтърва... най-важното - и после още едно важно... и после е чак той
                            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                              Ми те си формулираха исканията. Искат оставката на кабинета. Свикване на велико народно събрание и промяна на конституцията и доказано неработещия 23 годишен модел за управление. Настояват за граждански контрол в управлението. Всъщност правят точно това, което трябва за да се прекрати източването на страната. Който носи мъжко сърце и българско име да помага с каквото може !!!
                              Проект за нова конституция не съм видял. Като го постнеш тук всички колеги да го обсъдим, тогава ще коментирам

                              А това за гражданския контрол на всички нива ми звучи като "Вся власт советом". Знаем как свърши това

                              Коментар


                              • Историята показва, че политиците признават и се страхуват само от гражданския натиск и заплаха. Ефективния граждански контрол трябва да е към всяко правителство.. На второ място да се спре чупенето и рушенето- това вече не е рационално сега..Да се спазват законите и процедурата..ДА СЕ НАКАЖАТ ЕФЕКТИВНО КОРУМПИРАНИТЕ И ПРЕСТЪПНИ ПОЛИТИЦИ..Целта е да се промени връзката на обществото с управляващите и да има ефективен контрол, защото иначе пак на улуцата..така е от векове..Самозабравилите се политици винаги са поставяни на мястото им. Да не забравяме, че голямата цел на политиката и управлението е ХОРАТА ДА ЖИВЕЯТ ПО ДОБРЕ, А НЕ ПОЛИТИЦИТЕ ДА ОБЛАГОДЕТЕЛСТВАТ СЕБЕ СИ И ПРИБЛИЖЕНИТЕ СИ КРЪГОВЕ

                                Коментар

                                Working...
                                X