IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
    Разбирам какво искаш да кажеш, но говорим за различни нива на управление. Нивото, за което говориш е отвъд юрисдикцията на българския народ.
    а ВСИЧКИ тук са само подчинени
    Last edited by iivanoff; 17.02.2013, 18:59.
    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
      Протест против мизерията?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ако хората които протестират си мислят че правителството осигурява благоденствието какво да говорим повече.Щом изповядват такава идеология да се записват при Йоло Денев.С протести не се забогатява.Всеки има глава на раменете и се оправя.Няма как да съжалявам хора които имат апартаменти по за 120000 евро че не можели да си плащат тока?Не може земята ни да буренясва в планините да няма едно стадо овце и да ревем че ни е скъпо.С ръцете в джобовете ще ни е още по скъпо.Няма как по цял ден да си с дистанционното в ръцете или да мааш карти в някой клуб и да имаш.Всичко е индивидуално.Не съм против хора които наистина бедстват да получават енергийни помощи но към тарикатите съм безмилостен
      Бате Пешо, имал си късмет 90-те да те заварят в по-зряла възраст, с контакти и пари. Сега НЕ Е така.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
        Тайна! Защо я спомена тогава? Само, за да ни се изфукаш- вие сте от стадото, а аз- от овчарите снизходили ви с вниманието си ?
        НЕ - просто казах че там накъдето забиваш не е интересно
        Last edited by iivanoff; 17.02.2013, 18:59.
        Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
          това са инструменти - те нищо не управляват!

          поне не тази мафия за която намекваш

          П.С. ти по тази логика можеш и циганите да ги причислиш към управлението! И те са инструмент!
          Разбирам какво искаш да кажеш, но говорим за различни нива на управление. Нивото, за което говориш е отвъд юрисдикцията на българския народ.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
            Протест против мизерията?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ако хората които протестират си мислят че правителството осигурява благоденствието какво да говорим повече.Щом изповядват такава идеология да се записват при Йоло Денев.С протести не се забогатява.Всеки има глава на раменете и се оправя.Няма как да съжалявам хора които имат апартаменти по за 120000 евро че не можели да си плащат тока?Не може земята ни да буренясва в планините да няма едно стадо овце и да ревем че ни е скъпо.С ръцете в джобовете ще ни е още по скъпо.Няма как по цял ден да си с дистанционното в ръцете или да мааш карти в някой клуб и да имаш.Всичко е индивидуално.Не съм против хора които наистина бедстват да получават енергийни помощи но към тарикатите съм безмилостен
            Това е по изискване на ЕС
            Last edited by iivanoff; 17.02.2013, 19:00.
            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
              интересното е тайна!

              а непознат вирус няма - има отклонение от параметрите, което се следи с обрани връзки и елеминира своевременно... след приключване на демото ще има стиковка на данните и промяна на параметрите...
              Тайна! Защо я спомена тогава? Само, за да ни се изфукаш- вие сте от стадото, а аз- от овчарите снизходили ви с вниманието си ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                ПЕШО, А БЕДНОСТТА, КОРУПЦИЯТА И БЕЗЗАКОНИЕТО
                Протест против мизерията?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ако хората които протестират си мислят че правителството осигурява благоденствието какво да говорим повече.Щом изповядват такава идеология да се записват при Йоло Денев.С протести не се забогатява.Всеки има глава на раменете и се оправя.Няма как да съжалявам хора които имат апартаменти по за 120000 евро че не можели да си плащат тока?Не може земята ни да буренясва в планините да няма едно стадо овце и да ревем че ни е скъпо.С ръцете в джобовете ще ни е още по скъпо.Няма как по цял ден да си с дистанционното в ръцете или да мааш карти в някой клуб и да имаш.Всичко е индивидуално.Не съм против хора които наистина бедстват да получават енергийни помощи но към тарикатите съм безмилостен

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  "Нищо не може да се предскаже и контролира. Най вече бъдещето." .
                  Много е бил зле милия!

                  Теорията и математически симулационни модели не са били създадени...не говоря за изчислителната техника...

                  а м/у другото той заплата получавал ли е?

                  къща имал ли е?

                  кредити ?

                  парите му различни ли са били от тези от ФЕД ??

                  - мисля че за много неща не се е замислял... въпреки че за времето си, на мястото където е работил точно на него е било дадено да осмисли и създаде квантовата теория...

                  - по-умни от него са създавали през това време другиТЕ неща
                  Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                  Коментар


                  • http://www.blitz.bg/news/article/182832
                    ТРЕПЕРЕТЕ ТРОЛОВЕ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                      интересното е тайна!

                      а непознат вирус няма - има отклонение от параметрите, което се следи с обрани връзки и елеминира своевременно... след приключване на демото ще има стиковка на данните и промяна на параметрите...
                      "Нищо не може да се предскаже и контролира. Най вече бъдещето." Нилс Бор.
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • РУШВЕТИТЕ ВИЕ ГИ ВЗЕМАХТЕ- ГЕРБОЛШЕВИКИТЕ. КАТО ОХРАНЯВАХА С ФИРМИТЕ СИ ПРИКРИВАХА ДАЛАВЕРИТЕ И ПАК И ПАК. Защо вие комунисртите не подобрихте положението на народа за4 години. Къде е гаранцията за ГЕРБ за законност, ред и промяна. Вие сте по гадни и от комунистите- техни синове и слуги- грабители на народа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          Не !!!

                          Имаш общо недоволство, което увеличава степените на свобода и на осъзнаване. За да се спре такъв процес е необходим много жесток външен терор.
                          НЕ !!

                          Всичко зависи от скороста на първо място!

                          а тя не е приоритет на отделния човек...

                          ... а за терора пак си помисли... кой е до теб външния или вътрешния?

                          /нарочно ти отговарям така, знам ти за какво ми говориш/
                          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                            НЕ !! нямаш паралелна връзка с никои, обмен... само общо недоволство...
                            Не !!!

                            Имаш общо недоволство, което увеличава степените на свобода и на осъзнаване. За да се спре такъв процес е необходим много жесток външен терор.
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Како ти си тъпата кифла- какви сметки си дала. Знаеш ли с колко е поскъпнал тока , водата парното за 20години..Вие комунистите- Герболшевики се мъчите да обясните с външни причини и малки фактори мизерията ,за която сте причина. Ограничи се с обидите за да не започна и аз- да се смята за предупреждение..Моля и модератора да го отбележе..
                              А кога вземахте рушветите за тецовете в Марица Изток и за ВЕИ хубаво ли ви беше комунистически мекерета! А сега тока бил скъп. Скъп ще е като крадохте 23 години и не мислихте за народа си! И за Белене хвърлихте 2 милиарда и взехте рушветите без да имате клиент за тока произведен там. Аааа забравих българските граждани са ви клиенти и те плащат всичките ви золуми! А сега се правите на народомъченици и вдигате протести за да се докапате пак до кьор софрата.
                              Много овчи мозъци има в тази държава включително и ти!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                                Защото му знаеш генезиса. Но ако вземе, че го връхлети непознат за вашите лаборатории вирус и той доведе до някакви мутации непредвидени/непроиграни, какво се случва?

                                Кое е интересното? Слушаме в захлас.
                                интересното е тайна!

                                а непознат вирус няма - има отклонение от параметрите, което се следи с обрани връзки и елеминира своевременно... след приключване на демото ще има стиковка на данните и промяна на параметрите...
                                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                                Коментар

                                Working...
                                X