IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    Е, манипулатор. Сега каза същото, което и аз !!!
    Ха

    аз ти доказах елементарно че не си свободен а ти рипаше че свободата е над всичко

    единственото място където това е валидно е "главите ни" ... от там нататък е терора който ти принизяваш!

    Аз не съм манипулатор, защото не ме е*е дали ТИ ще "решиш" че съм прав!

    Тук вече един ме изхвърли метафизически - чисто по негова вина

    ама реших да не правя кефа на още 2-3 и да спра да пиша
    Last edited by iivanoff; 17.02.2013, 18:38.
    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
      Говориш за модел- подчиняващ "човешкото". За игра с емоциите и базовите морални категории ли намекваш?
      и ДА и още други много!

      това за което говориш ти е много стар алгоритъм разработван с религиите...
      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kaka89 Разгледай мнение
        Бате Пешо. за този пост те поздравявам.
        Напълно си прав,
        Ако ти е голям паламуда може да те взема с мен за риба! това е майтаб бе Уйли!
        Чунчо, не ни изпедерастявай!!!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Еееее, Чунчооооооо.... Тоя път те излових
          Как ти е въдицата? Кордата здрава ли е? Ще ловим карабълъци и червеноперки.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
            Не човек, нищо не се руши !! създава се!

            Свободата е по устойчива от терора САМО като идеално понятие!

            Ако ти разбия битието на параметри и ти забраня всичко освен УКАЗАНОТО чрез параметрите СЪС ЗАКОН!

            и после почна да ти стеснявам дефиниционните области на УКАЗАНОТО всяка минута... къде ти остава свободата - да нарушаваш законите ли

            Свободата ще ти остане само в главата - спомен и мечта !
            Е, манипулатор. Сега каза същото, което и аз !!!
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • иванов

              Говориш за модел- подчиняващ "човешкото". За игра с емоциите и базовите морални категории ли намекваш?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
                Протест против мизерията?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ако хората които протестират си мислят че правителството осигурява благоденствието какво да говорим повече.Щом изповядват такава идеология да се записват при Йоло Денев.С протести не се забогатява.Всеки има глава на раменете и се оправя.Няма как да съжалявам хора които имат апартаменти по за 120000 евро че не можели да си плащат тока?Не може земята ни да буренясва в планините да няма едно стадо овце и да ревем че ни е скъпо.С ръцете в джобовете ще ни е още по скъпо.Няма как по цял ден да си с дистанционното в ръцете или да мааш карти в някой клуб и да имаш.Всичко е индивидуално.Не съм против хора които наистина бедстват да получават енергийни помощи но към тарикатите съм безмилостен
                Бате Пешо. за този пост те поздравявам.
                Напълно си прав,
                Ако ти е голям паламуда може да те взема с мен за риба! това е майтаб бе Уйли!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Еееее, Чунчооооооо.... Тоя път те излових
                  Чунчо е да. Не може кака от магистралата да бичи реториката на университетски преподавател.
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Пешо сега ми обясни, защо ни е правителство което не се грижи за нищо- за да ползва привилегии, високи заплати, самолети ли..Кои ще осигурят работните места, ще създадат икономическа среда за растеж, ще помислят за маиките, пенсионерите, културата , образованието..Ако тук тези крадци и корумпирани политици не го правят , в цяла Европа се прави..Първите мерки против кризата в Испания, Италия, Гърция са за наи бедните и социално слабите..ЗНАЕШ ЛИ КОЛКО КУХНИ ЗА БЕДНИ ИМА ТАМ..Да не говорим , че все още там се получават 13-14 заплата и пенсия..ТУК ЗА 4 ГОДИНИ ГЕРБ НЕ ПОВИШИ МИЗЕРНИТЕ ПЕНСИИ И ВСЕ УБЕЖДАВАШЕ БЕДНИТЕ, ЧЕ ЖИВЕЕЛИ МНОГО ДОБРЕ- ОТКРОВЕН ЦИНИЗЪМ..Хладилника е празен- само с пропаганда не става..народа иска хляб и не вярва на управляващите- това се е случвало хиляди пъти- чети историята ПЕШО

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                      Бате Пешо, имал си късмет 90-те да те заварят в по-зряла възраст, с контакти и пари. Сега НЕ Е така.
                      Вал, бате Пешо е детерминист и обективист. На различни планети сте. Трябва да влезеш в кожата му за да го разбереш. Хора като него са жертви. Не могат да разберат, че са жертви, и бранят с всички сили положението си на жертви. Наблюдавай разсъжденията на Бате Маранди. Тези хора са обречени на заблуденост защото си мислят, че аксиомите се доказват.
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kaka89 Разгледай мнение
                        Кака ще ходи за риба тук:
                        на 22,23,24 февруари. Заповядайте които сте с по големи спининги!
                        http://www.booking.com/hotel/bg/piri...ec89b8c971a4X1
                        Еееее, Чунчооооооо.... Тоя път те излових

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          Не !!!

                          Вътрешния терор в момента се руши лавинообразно. За да се роди нов вътрешен терор от само себе си е необходимо да се достигне до пълна свобода и тя да се изживее. Свободата е по устойчива от терора. За да се спре процеса на осъзнаване и увеличаване на степените на свобода е необходим силен натиск отвън.
                          Не човек, нищо не се руши !! създава се!

                          Свободата е по устойчива от терора САМО като идеално понятие!

                          Ако ти разбия битието на параметри и ти забраня всичко освен УКАЗАНОТО чрез параметрите СЪС ЗАКОН!

                          и после почна да ти стеснявам дефиниционните области на УКАЗАНОТО всяка минута... къде ти остава свободата - да нарушаваш законите ли

                          Свободата ще ти остане само в главата - спомен и мечта !
                          Last edited by iivanoff; 17.02.2013, 18:27.
                          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            http://www.blitz.bg/news/article/182832
                            ТРЕПЕРЕТЕ ТРОЛОВЕ
                            Кака ще ходи за риба тук:
                            на 22,23,24 февруари. Заповядайте които сте с по големи спининги!
                            http://www.booking.com/hotel/bg/piri...ec89b8c971a4X1

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                              Бате Пешо, имал си късмет 90-те да те заварят в по-зряла възраст, с контакти и пари. Сега НЕ Е така.
                              Ти просто не знаеш какво говориш.Затова ще помоля Господ да ти прости

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                                НЕ !!

                                Всичко зависи от скороста на първо място!

                                а тя не е приоритет на отделния човек...

                                ... а за терора пак си помисли... кой е до теб външния или вътрешния?

                                /нарочно ти отговарям така, знам ти за какво ми говориш/
                                Не !!!

                                Вътрешния терор в момента се руши лавинообразно. За да се роди нов вътрешен терор от само себе си е необходимо да се достигне до пълна свобода и тя да се изживее. Свободата е по устойчива от терора. За да се спре процеса на осъзнаване и увеличаване на степените на свобода е необходим силен натиск отвън.
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X