IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
    и като не съм прав как ще обясниш предсказването ми какво ще се случи спрямо непознаването от твоя страна!

    - пак си помисли дали съм прав, дори и да не подтискаш желанието си да НАПИШЕШ обратното!
    Не те разбирам. Поясни, какво предсказа и какво аз не познах. На ясен език. Не пиша обратното всичко в живота доказва, че свободата е първична. Терор отвътре се поражда изключително бавно. Могат да минат и хилядолетия. Единствения начин за бързо тероризиране на обществото е внасяне на терор отвън.
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Като си мислиш, че живеем в матрица и си прекалено обидчив не пиши. Ама не ме обвинявай мен за решението си.
        Аз не съм обидчив, а справедлив.

        Дразни ме несправедливостта!

        а за матрицата - там има доста за доизглаждане и специално на теб ти списах м/у няколко реда - преди да го изтрия разбира се, къде е основното слабо място!!! Така че има още доста хляб да ядем с нея докато я доугладят...
        Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

        Коментар


        • Victoria Stoycheva
          Две проникновения на Цвъ: На партийните сбирки на Герб не се обсъждала политика? (А интересно какво се обсъжда на сбирките на една политическа партия)...Кой ще спечели изборите зависело от структурите по места? (А не от водената политика на партиите?) Въпросите в скобите НЕ бяха зададени от "великия" Кеворкян. И кой точно продължава да твърди, че това недоразумение от ДС е журналист? Интервюто на "запис", за да не се коментират протестите също е доста плиткоумен ход...

          Коментар


          • http://www.blagoevgrad.eu/s_bokluci_..._zanimava.html

            Коментар


            • Като си мислиш, че живеем в матрица и си прекалено обидчив не пиши. Ама не ме обвинявай мен за решението си.
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • http://btvnews.bg/346817724-Borisov_...ugiya_den.html
                СБОГОМ ТРОЛОВЕ..

                Коментар


                • http://news.bgnes.com/view/1066785

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Да пропуснах думата идеално пред понятие. В такъв случай не си прав.

                    Не е в главите ни а в природата и в човешките взаимоотношения. Свободата е първична и устойчива. От свободата се ражда терора и като му мине времето умира и се влива в свободата. Процеса на умиране на терора е лавинообразен и не може да не се мине през свобода, ако външни сили изкуствено не създадат терор.
                    и като не съм прав как ще обясниш предсказването ми какво ще се случи спрямо непознаването от твоя страна!

                    - пак си помисли дали съм прав, дори и да не подтискаш желанието си да НАПИШЕШ обратното!
                    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                    Коментар


                    • Пешо не разбра ли, че от хиляди години политици , които обричат народа на мизерия и не пазят народа са обречени..Тук се сещам за Иваило- Лахана- ами цар - цар Константин Тих, но нито пази народа си от татарите, нито народа му има хляб..Появява се Иваило и после всички знаем какво става..Умните политици спазват мярката, а тъпите и наглите и на гилотината са свършвали-...Четете историята- нищо ново под слънцето..А за народа или тълпата какво да говорим - те са силата, която въздига и сваля..За феодалите са били тълпа, но колко от тях са умрели от вилите и косите им- върховния суверен винаги има право..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                        Все си казвам, че няма да се поддам на разни кампании търсещи милосърдието ни и взема, че си купя индулгенция.
                        ето това е човешкото - това е доста на по-слабо ниво (3 от 10) спрямо реалноста!
                        Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                          Ха

                          аз ти доказах елементарно че не си свободен а ти рипаше че свободата е над всичко

                          единственото място където това е валидно е "главите ни" ... от там нататък е терора който ти принизяваш!
                          Да пропуснах думата идеално пред понятие. В такъв случай не си прав.

                          Не е в главите ни а в природата и в човешките взаимоотношения. Свободата е първична и устойчива. От свободата се ражда терора и като му мине времето умира и се влива в свободата. Процеса на умиране на терора е лавинообразен и не може да не се мине през свобода, ако външни сили изкуствено не създадат терор.
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                            и ДА и още други много!

                            това за което говориш ти е много стар алгоритъм разработван с религиите...
                            Все си казвам, че няма да се поддам на разни кампании търсещи милосърдието ни и взема, че си купя индулгенция.

                            Коментар


                            • Хайде, успешна седмица!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                Вал, бате Пешо е детерминист и обективист. На различни планети сте. Трябва да влезеш в кожата му за да го разбереш. Хора като него са жертви. Не могат да разберат, че са жертви, и бранят с всички сили положението си на жертви. Наблюдавай разсъжденията на Бате Маранди. Тези хора са обречени на заблуденост защото си мислят, че аксиомите се доказват.
                                Всички сме жертви на едно или друго.

                                Коментар

                                Working...
                                X