IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    За свободата не си разбрал значи. На противоположни мнения сме. Влагаме различен смисъл в някои понятия да.

    Свободата е първична ама отвсякъде. Помислих, че и ти казваш същото. Откъде да знам за точния смиаъл който влагаш в идеално. Аз никога не употребявам идеално в смисъл на измамно.

    Ако смяташ, че свобода няма, значи сме на коренно различни философски позиции.

    Аз продължавам да казвам ДА ЖИВЕЕ РЕВОЛЮЦИЯТА !!!
    Язък... значи ако ти си прав, ще ни бомбандират скоро

    П.С. в чисто философски спор свободата наистина е първична, но не виждам смисъл от това като няма приложение в реалноста... по хиляди пинизчийски начини официално ни е отнето всичко, без право на връщане!!

    Така че философски ако икаш да си свободен да си плащаш измислените данъци, вменените нарушения, измислени изисквания - ДА, съгасен съм че имаш пълната свобода да го направиш!!! Но нямаш свободата да не го направиш! И когато ме насилват да съм свободен по определен начин АЗ СЕ ЧУВСТВАМ НЕ СВОБОДЕН, дори и да е за мое добро
    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

    Коментар


    • Фалим

      Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      но наи- много за буден народ да скача при всяка наглост на политиците..
      Намерил си го значи духът на Караджата. И аз го намерих в един момент от живота си.
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • http://afera.bg/skandalno/37338.html
        платформа за инвалиди

        Коментар


        • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
          Не може да има пълна свобода някъде, когато останалия свят се контролира!

          думичката ембарго ще смаже всичко! а имаш и достатъчно "партньорски задължения", които се плащат с ПАРИ !!!
          Не можеше ли да започнеш с "прав си" ??? В това си изказване отникъде не ми противоречиш.
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Умни мисли Берти, но как няма да въстанат хората сега гледам - хората казват 80% от парите ни са за сметките..И аз съм за програмно правителство , но наи- много за буден народ да скача при всяка наглост на политиците..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
              Виж сега, аз не живея в филм от 20-те години на миналия век...

              Основния спор за свободата ясно го приключихме и аз докато си мислех че не е в твоя полза, ти каза че си бил казал същото ?

              аз смятам че свобода няма! за терора ти намекнах къде да го търсиш!

              за да изгладим всички философски понятия трябва предварително да ги определим и опишем! иначе става много 2/3 смислено... или противоречиво.

              а за предсказването - аз казах че нищо няма да стане с демото а ти - ДА ЖИВЕЕ РЕВОЛЮЦИЯТА?

              - кое не е ясно?
              За свободата не си разбрал значи. На противоположни мнения сме. Влагаме различен смисъл в някои понятия да.

              Свободата е първична ама отвсякъде. Помислих, че и ти казваш същото. Откъде да знам за точния смиаъл който влагаш в идеално. Аз никога не употребявам идеално в смисъл на измамно.

              Ако смяташ, че свобода няма, значи сме на коренно различни философски позиции.

              Аз продължавам да казвам ДА ЖИВЕЕ РЕВОЛЮЦИЯТА !!!
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Факи къде са троловете. Кефи ме много пробудилия се народ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  Не !!!

                  Вътрешния терор в момента се руши лавинообразно. За да се роди нов вътрешен терор от само себе си е необходимо да се достигне до пълна свобода и тя да се изживее. Свободата е по устойчива от терора. За да се спре процеса на осъзнаване и увеличаване на степените на свобода е необходим силен натиск отвън.
                  Не може да има пълна свобода някъде, когато останалия свят се контролира!

                  думичката ембарго ще смаже всичко! а имаш и достатъчно "партньорски задължения", които се плащат с ПАРИ !!!
                  Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                  Коментар


                  • Банда,

                    тъплата е сила, мускул....но без мозък. За съжаление това, което може да стане е да притиснат ЕРП-тата и да ги купят Цецо,Цеко,ТИМ и други герои от нашето ежедневие...това дали ще оправи нещата ...едва ли..

                    Бойко ако хвърли оставка и дойде гея...такива ще ги забърка,че след 2 години ще има истинска революция, но вече ще сме взели заем от Руснаците за ненужното Белене, а Сергей и Р.Овч ще си харчат милионите във Виена (или Москва)....

                    за мен истината е либерализирането на енергийния сектор..колкото и абстрактно да звучи това.

                    имам чуството, че Цецо беше при Кеворк да му лъскат имиджа.... ама изпуснах началото на интервюто та може и да бъркам.

                    за мен трябва да управлява КОАЛИЦИЯ... просто се доказа, че който вземе мнозинство се самозабравя и ГЕРБерите не са изключение от това правило..

                    Аз бих простестирал първо пред раионните, защото за да има държава трябва да има Полиция, чиято цел не е да брани управляващите от народа, а да натиска крадците,наркодилърите и мутрите....

                    иначе ако трабва да се пали нещо първото е ДЕКЕВР...това е легалната институция, която обслужва изцяло енергийната мафия + управляващите....

                    Гледам каква сила и техника вадят полицаите и птиам....къде сте тюфлеци гадни, когато мангалите и не само безчинстват по села и паланки и заради тях се обезлюдяват цели райони с плодородна земя....
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
                      ТРЕПЕРЕТЕ ТРОЛОВЕЕЕ
                      Кире, айде още малко, искам да видя цяла страница само с линкове. От теб

                      Коментар


                      • https://www.facebook.com/photo.php?f...ype=1&theater:)

                        Коментар


                        • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                          Коментар


                          • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
                            ТРЕПЕРЕТЕ ТРОЛОВЕЕЕ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                              Не те разбирам. Поясни, какво предсказа и какво аз не познах. На ясен език. Не пиша обратното всичко в живота доказва, че свободата е първична. Терор отвътре се поражда изключително бавно. Могат да минат и хилядолетия. Единствения начин за бързо тероризиране на обществото е внасяне на терор отвън.
                              Виж сега, аз не живея в филм от 20-те години на миналия век...

                              Основния спор за свободата ясно го приключихме и аз докато си мислех че не е в твоя полза, ти каза че си бил казал същото ?

                              аз смятам че свобода няма! за терора ти намекнах къде да го търсиш!

                              за да изгладим всички философски понятия трябва предварително да ги определим и опишем! иначе става много 2/3 смислено... или противоречиво.

                              а за предсказването - аз казах че нищо няма да стане с демото а ти - ДА ЖИВЕЕ РЕВОЛЮЦИЯТА?

                              - кое не е ясно?
                              Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
                                Протест против мизерията?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ако хората които протестират си мислят че правителството осигурява благоденствието какво да говорим повече.Щом изповядват такава идеология да се записват при Йоло Денев.С протести не се забогатява.Всеки има глава на раменете и се оправя.Няма как да съжалявам хора които имат апартаменти по за 120000 евро че не можели да си плащат тока?Не може земята ни да буренясва в планините да няма едно стадо овце и да ревем че ни е скъпо.С ръцете в джобовете ще ни е още по скъпо.Няма как по цял ден да си с дистанционното в ръцете или да мааш карти в някой клуб и да имаш.Всичко е индивидуално.Не съм против хора които наистина бедстват да получават енергийни помощи но към тарикатите съм безмилостен
                                Чудя се като си писал тия брътвежи дали си ги прочел преди да ги пратиш? Не разбирам защо изказа е от последна инстанция? Да не би да си премиер, а и да си - виждаме стола лесно се клати. Не 2 и 200 да си видял, а 3 100 на цяло - все ми е тая. Не е ли правителството регулатора на политиките в държавата? Не е ли то, осигуряващо условията за нормален пазар. Нямало хора по планините, поляните, овчари и т.н. Е как да има като от производителя, до крайния клиент разликата е в пъти, а производителя хваща Господ за шлифера? Имали по 120 к евро, по 750 хил. да имат и за още 7 млн. да имат - теб какво те бърка. Протеста не е защо имат, а за нереални сметки. Я ми кажи дали да ги съжалим поне ония с ипотеките, с двойни сметки за тока? Те дори и апартамент нямат, не влизат в графата ти "тарикати". Те поне имат ли право да нададат според теб, Всевишния?
                                С протести не се забогатявало...само за справка се сети за маляките и последните им години. Не мисля, че ги натовариха с нови сметки, даже им ги понамалиха. Конкретно по въпроса - аз лично съм получил двойна сметка. И то не заради уреда, а защото се опитаха да минат метър, че не съм платил предната сметка. Гро-тес-ка!
                                Приеми, че съм ипотекар, собственик на жилище за 120 хил. евро или едър рентиер с няколко хотела по морето. Направо тарикат. От тия, към които си безмилостен.
                                Не те познавам, не държа и да го правя, дори напротив, съдейки по този ти пост, но сам за себе се замисли, че определено и почти сигурно си далеч от последна инстанция в живота.
                                Не всички могат да са по офисите, както и да са по поляните. Търсене и предлагане...
                                И все пак - бъди жив и здрав!

                                Коментар

                                Working...
                                X