IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    Не !!!

    Те си мислят така, ама без кръчмаря !!! Интуитивното познание е в цялото тяло, а не само в мозъка. Не случайно на Сутрата за интуитивното познание и викат "Диамантената Сутра".
    НЕ !! нямаш паралелна връзка с никои, обмен... само общо недоволство...

    има модел който подчинява "човешкото"
    Last edited by iivanoff; 17.02.2013, 18:06.
    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
      съзнанието е паралелна структура управляваща през няколко университета!

      - това са някакви стари зачатъци на нервна система, която нито функционира за организма, нито движи нещо, по скоро е обратното чрез нея ни ескалират и облекчават . Като фитнес
      Не !!!

      Те си мислят така, ама без кръчмаря !!! Интуитивното познание е в цялото тяло, а не само в мозъка. Не случайно на Сутрата за интуитивното познание и викат "Диамантената Сутра".
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
        когато го създаваш , го контролираш по-лесно - но не е това интересното...
        Защото му знаеш генезиса. Но ако вземе, че го връхлети непознат за вашите лаборатории вирус и той доведе до някакви мутации непредвидени/непроиграни, какво се случва?

        Кое е интересното? Слушаме в захлас.

        Коментар


        • ПЕШО, А БЕДНОСТТА, КОРУПЦИЯТА И БЕЗЗАКОНИЕТО

          Коментар


          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
            Да- Юли.
            Да- нещо друго.
            когато го създаваш , го контролираш по-лесно - но не е това интересното...
            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
              Нещо не си разбрал.Отнема се апартамента на оня който краде парно или ток.За шефа затвор бая годинки и конфискация на всичкото имущество.
              А какво правим с циганите които берат кабели?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Явно не сме на едно мнение.

                Уличния натиск Е съзнанието.
                съзнанието е паралелна структура управляваща през няколко университета!

                - това са някакви стари зачатъци на нервна система, която нито функционира за организма, нито движи нещо, по скоро е обратното чрез нея ни ескалират и облекчават . Като фитнес
                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
                  Тия дни по кръстовищата има много навалица та ще е малко трудно.Може би футболист.


                  Не се бях сетил

                  Коментар


                  • Како ти си тъпата кифла- какви сметки си дала. Знаеш ли с колко е поскъпнал тока , водата парното за 20години..Вие комунистите- Герболшевики се мъчите да обясните с външни причини и малки фактори мизерията ,за която сте причина. Ограничи се с обидите за да не започна и аз- да се смята за предупреждение..Моля и модератора да го отбележе..

                    Коментар


                    • Фалим

                      Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                      Какво очаквате да се случи през юли? Аз мисля, че ще стане доста по-скоро.
                      Ти доказа, че я разбираш политиката !!!
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Пешо не е толкова просто- значи да открадне милиони като сегашните от поткупи и да му вземат апартамента. А олигарсите, монополите, корупцията, мизерията, престъпността какво ще ги правиш. Ще ти дам жокери- за какво ни критикува все ЕС- корупция и съдебна система- без затвор и конфискация няма да мине брат, а народа все така да скача на крадците и ОЛИГАРСИТЕ И ДА ГИ Е СТРАХ ОТ ВЪЗМЕЗДИЕОбясни ми защо след 20г няма нито един политик или олигарх в затвора, а народа тъне в мизерия
                        Нещо не си разбрал.Отнема се апартамента на оня който краде парно или ток.За шефа затвор бая годинки и конфискация на всичкото имущество.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                          не е толкова просто !! и "Уличния натиск" НЕ е съзнанието !!
                          Явно не сме на едно мнение.

                          Уличния натиск Е съзнанието.
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                            Че е безсилен яд е факт. Каква е целта?? Сега да се отпуши, за да не е през юли или нещо друго?
                            Какво очаквате да се случи през юли? Аз мисля, че ще стане доста по-скоро.
                            Custodite sortem vestram

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                              ДА
                              Да- Юли.
                              Да- нещо друго.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Новият шеф на ДКЕВР ще бъде?
                                1. Шофьор на мутра;
                                2. Физкултурник;
                                3. Фолкзвезда;
                                4. Някой намерен на околовръстното на ВТ;
                                5. Бивш служител на ЕРП
                                6. Яне Гъзолизеца
                                7........

                                Да започнем залаганията!!!!!
                                Тия дни по кръстовищата има много навалица та ще е малко трудно.Може би футболист.

                                Коментар

                                Working...
                                X