IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
    Че е безсилен яд е факт. Каква е целта?? Сега да се отпуши, за да не е през юли или нещо друго?
    ДА
    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
      безсилен яд и пълно незнание накъде и за какво!

      по-скоро злоба че нещо не е наред ... и изкуствено надуване на енергията със системни катализатори, за да се контролира системно!
      Че е безсилен яд е факт. Каква е целта?? Сега да се отпуши, за да не е през юли или нещо друго?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
        Напротив - корупцията и мафията управляват държавата от 23 години.
        това са инструменти - те нищо не управляват!

        поне не тази мафия за която намекваш

        П.С. ти по тази логика можеш и циганите да ги причислиш към управлението! И те са инструмент!
        Last edited by iivanoff; 17.02.2013, 17:52.
        Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

        Коментар


        • Пешо не е толкова просто- значи да открадне милиони като сегашните от поткупи и да му вземат апартамента. А олигарсите, монополите, корупцията, мизерията, престъпността какво ще ги правиш. Ще ти дам жокери- за какво ни критикува все ЕС- корупция и съдебна система- без затвор и конфискация няма да мине брат, а народа все така да скача на крадците и ОЛИГАРСИТЕ И ДА ГИ Е СТРАХ ОТ ВЪЗМЕЗДИЕОбясни ми защо след 20г няма нито един политик или олигарх в затвора, а народа тъне в мизерия

          Коментар


          • Новият шеф на ДКЕВР ще бъде?
            1. Шофьор на мутра;
            2. Физкултурник;
            3. Фолкзвезда;
            4. Някой намерен на околовръстното на ВТ;
            5. Бивш служител на ЕРП
            6. Яне Гъзолизеца
            7........

            Да започнем залаганията!!!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
              А какво е? Непоносимата лекота на битието?
              безсилен яд и пълно незнание накъде и за какво!

              по-скоро злоба че нещо не е наред ... и изкуствено надуване на енергията със системни катализатори, за да се контролира системно!
              Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                ТЕ не управляват държавата!
                Напротив - корупцията и мафията управляват държавата от 23 години.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kaka89 Разгледай мнение
                  Някой знае ли за какво протестират овчите мозъци.?
                  Тези червени мухоморки ще ви шибат докато носите в главите си овчи мозъци.
                  Дата Търговец Сума Пояснение
                  13.09.2012 ЕВН България 195.24 tok dimka
                  14.10.2012 ЕВН България 130.97 tok dimka
                  10.11.2012 ЕВН България 63.65 tok dimka
                  15.12.2012 ЕВН България 44.48 tok dimka
                  14.01.2013 ЕВН България 157.18 tok dimka
                  13.02.2013 ЕВН България 295.18 tok dimka


                  13.09.2012 ЕВН България 111.74 ток в къщи
                  14.10.2012 ЕВН България 118.30 ток в къщи
                  10.11.2012 ЕВН България 42.26 ток в къщи
                  15.12.2012 ЕВН България 85.39 ток в къщи
                  14.01.2013 ЕВН България 107.66 ток в къщи
                  13.02.2013 ЕВН България 177.94 ток в къщи
                  Няма ли умни хора в този форум да ми обяснят с колко са скочили средно сметките.
                  Аз като смятам за последните 4 месеца се пада по ниска сума от първите два.
                  Кака89, съгласна съм (донякъде) с Вас. Сметката ми за декември беше ниска- малко на 100 лв, но ноемврийската си беше пък надута.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
                    Нищо не си разбрал.Не искам такова нещо.Тъпо ми е че селския хитрец Болен Лидеров и доносника Каракачанов яхнаха протеста.Тия двамата искат само да са депутати и да си джафкат.И точно такива като тебе ще ги направят депутати.Какво са работили тези двамцата през живота си?Един ден трудов стаж да имат в реалната икономика.Селски тарикати и празни дърдорковци
                    1. Нищо не е сигурно.
                    2. А какво според тебе са работили Гейчето Мазно и Тиквата Бандитска, че да ги оставяме бзмълвно да продължават да ни крадат ???
                    3. Единия няма нито един ден трудов стаж, а другия има дълги години стаж като бандит.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kaka89 Разгледай мнение
                      Тъпака си е тъпак. Вари го печи го ума не е хЕй да ти го вкарат.
                      Дала съм ти сметките. кое е надписано? Може ли да обясниш. Сметките умишлено са намалени през октомври и ноември и разликата е лашната в януари когато хората са изхарчили парите по Нова година и всичко е с цел да се създават протести. По стар комунистически обичаи да се манипулират овчите мозъци като твоят.
                      в това има логика ! - ескалираха го малко по-бързо от колкото естествено би узряло!

                      - очаквам всичко да се окаже демо версия и после да има попълване на данните за статистическото моделиране на БГ-модела !
                      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                        не е толкова просто !! и "Уличния натиск" НЕ е съзнанието !!
                        А какво е? Непоносимата лекота на битието?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Жандармерията, която е на пряко подчинение на вътрешния министър Цветан Цветанов, вече използва палки и щитове, за да озаптява народната любов към ЧЕЗ и правителството, което така и не намери адекватен вариант, който да спре ЧЕЗ, ЕВН и Енерго Про от схемата с надписаните сметки, съобщи 7plus7.net.
                          Bgpravda: Жандармерията на Цветанов бие студенти и пенсионери
                          Тъпака си е тъпак. Вари го печи го ума не е хЕй да ти го вкарат.
                          Дала съм ти сметките. кое е надписано? Може ли да обясниш. Сметките умишлено са намалени през октомври и ноември и разликата е лашната в януари когато хората са изхарчили парите по Нова година и всичко е с цел да се създават протести. По стар комунистически обичаи да се манипулират овчите мозъци като твоят.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                            Моделът ще се смени, когато ударно 4-5 олигарха, тези под тях и техните лобита влязат в затвора. С бързи обвинения, без право на обжалване. Поводи за арест има хиляди, всеизвестни. Докато корупцията, мафията и политическите чадъри управляват държавата нищо няма да се промени. Най-голямата несправедливост е чувството за безнаказаност у цели прослойки на обществото. Когато това се промени, тогава едва ще има надежда. Така, че тези протести са срещу симптомите, а не срещу заразата!!!
                            ТЕ не управляват държавата!
                            Last edited by iivanoff; 17.02.2013, 21:36.
                            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                              Разбрах. Искаш да си мълчим и да ни съдират по десет кожи от гърба !!!
                              Нищо не си разбрал.Не искам такова нещо.Тъпо ми е че селския хитрец Болен Лидеров и доносника Каракачанов яхнаха протеста.Тия двамата искат само да са депутати и да си джафкат.И точно такива като тебе ще ги направят депутати.Какво са работили тези двамцата през живота си?Един ден трудов стаж да имат в реалната икономика.Селски тарикати и празни дърдорковци

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kaka89 Разгледай мнение
                                Някой знае ли за какво протестират овчите мозъци.?
                                Тези червени мухоморки ще ви шибат докато носите в главите си овчи мозъци.
                                Дата Търговец Сума Пояснение
                                13.09.2012 ЕВН България 195.24 tok dimka
                                14.10.2012 ЕВН България 130.97 tok dimka
                                10.11.2012 ЕВН България 63.65 tok dimka
                                15.12.2012 ЕВН България 44.48 tok dimka
                                14.01.2013 ЕВН България 157.18 tok dimka
                                13.02.2013 ЕВН България 295.18 tok dimka


                                13.09.2012 ЕВН България 111.74 ток в къщи
                                14.10.2012 ЕВН България 118.30 ток в къщи
                                10.11.2012 ЕВН България 42.26 ток в къщи
                                15.12.2012 ЕВН България 85.39 ток в къщи
                                14.01.2013 ЕВН България 107.66 ток в къщи
                                13.02.2013 ЕВН България 177.94 ток в къщи
                                Няма ли умни хора в този форум да ми обяснят с колко са скочили средно сметките.
                                Аз като смятам за последните 4 месеца се пада по ниска сума от първите два.
                                Ами каке, Нали ДКЕВР е ваша? Къде блее? Пак вуната ви пречи

                                Коментар

                                Working...
                                X