IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
    не се ли смени модела, всичко ще бъде едно и също! отвън пазят модела... искат само елементите да се сменят!
    Моделът ще се смени, когато ударно 4-5 олигарха, тези под тях и техните лобита влязат в затвора. С бързи обвинения, без право на обжалване. Поводи за арест има хиляди, всеизвестни. Докато корупцията, мафията и политическите чадъри управляват държавата нищо няма да се промени. Най-голямата несправедливост е чувството за безнаказаност у цели прослойки на обществото. Когато това се промени, тогава едва ще има надежда. Така, че тези протести са срещу симптомите, а не срещу заразата!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Материална и финансова отговорност за причинени вреди. Следващият път ще се замисли дали да ми пише акт, който пада без проблем в съда
      Те не изпълняват актове на съда. Не виждаш ли, че пълнят бИджета само с глоби и актове. За едно нарушения- 10 акта от по 5К защото имаш 10 работника. Нищо, че нарушението е 1.

      Коментар


      • Няма ли служители от Позитано 20 да обяснят с факти за какво точно протестират????

        Коментар


        • Жандармерията, която е на пряко подчинение на вътрешния министър Цветан Цветанов, вече използва палки и щитове, за да озаптява народната любов към ЧЕЗ и правителството, което така и не намери адекватен вариант, който да спре ЧЕЗ, ЕВН и Енерго Про от схемата с надписаните сметки, съобщи 7plus7.net.
          Bgpravda: Жандармерията на Цветанов бие студенти и пенсионери

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            "Отвън" е битието. "Уличния натиск" е съзнанието. Съзнанието определя битието. Което дете най силно плаче майка му на него дава да суче.
            не е толкова просто !! и "Уличния натиск" НЕ е съзнанието !!
            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
              На чиновниците? Във форума има достатъчно такива и не виждам да са притеснени.
              Чиновниците правят това, което властта им нареди и позволи. Кандидат чиновници с умения и образование дал господ.
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Пешо и как ще гарантираш, че този независим електроинженер няма да се корумпира още на втория месец и за мантата , като е несменяем и непроверяем няма да краде още повече..Ами ти много малки реформи искаш, а бедността на народа, а корупцията и престъпността да си стоят ли и да се развиват
                Гаранции няма.Този човек трябва да е осигурен с добра заплата и привилегии.Примерно ако работи по правилата и е почтен в края на мандата да има някаква парична компенсация.Корумпира ли се да му се отнема всичко включително и стажа за пенсия и в панделата.Условията трябва да са направени така че посегнеш ли и те хванат после да ти разпорят задника.Трябва и енергиен омбудсман и енергийна полиция която да следи за кражби и нелегално включване към мрежата.Гепят ли те да крадеш конфискация на апартамента.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                  На чиновниците? Във форума има достатъчно такива и не виждам да са притеснени.
                  Материална и финансова отговорност за причинени вреди. Следващият път ще се замисли дали да ми пише акт, който пада без проблем в съда

                  Коментар


                  • Някой знае ли за какво протестират овчите мозъци.?
                    Тези червени мухоморки ще ви шибат докато носите в главите си овчи мозъци.
                    Дата Търговец Сума Пояснение
                    13.09.2012 ЕВН България 195.24 tok dimka
                    14.10.2012 ЕВН България 130.97 tok dimka
                    10.11.2012 ЕВН България 63.65 tok dimka
                    15.12.2012 ЕВН България 44.48 tok dimka
                    14.01.2013 ЕВН България 157.18 tok dimka
                    13.02.2013 ЕВН България 295.18 tok dimka


                    13.09.2012 ЕВН България 111.74 ток в къщи
                    14.10.2012 ЕВН България 118.30 ток в къщи
                    10.11.2012 ЕВН България 42.26 ток в къщи
                    15.12.2012 ЕВН България 85.39 ток в къщи
                    14.01.2013 ЕВН България 107.66 ток в къщи
                    13.02.2013 ЕВН България 177.94 ток в къщи
                    Няма ли умни хора в този форум да ми обяснят с колко са скочили средно сметките.
                    Аз като смятам за последните 4 месеца се пада по ниска сума от първите два.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Ами ако им подпалим панделките ???
                      На чиновниците? Във форума има достатъчно такива и не виждам да са притеснени.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
                        Нямам претенциите да накарам някого да се съобразява с мен.Аз не съм политик.Никога не съм имал желание да се занимавам с политика.Питахте за предложения предложих.
                        Разбрах. Искаш да си мълчим и да ни съдират по десет кожи от гърба !!!
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          И как ще ги накараш обичните си комунисти и герберасти да се съобразят с предложението ти ???
                          Нямам претенциите да накарам някого да се съобразява с мен.Аз не съм политик.Никога не съм имал желание да се занимавам с политика.Питахте за предложения предложих.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                            Точно това е проблемът, че с-мата трудно може да еволюира защото се пази от чиновници- преторианци. Няма по-верни кучета от чиновниците.
                            Ами ако им подпалим панделките ???
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                              не се ли смени модела, всичко ще бъде едно и също! отвън пазят модела... искат само елементите да се сменят!
                              "Отвън" е битието. "Уличния натиск" е съзнанието. Съзнанието определя битието. Което дете най силно плаче майка му на него дава да суче.
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                                не се ли смени модела, всичко ще бъде едно и също! отвън пазят модела... искат само елементите да се сменят!
                                Точно това е проблемът, че с-мата трудно може да еволюира защото се пази от чиновници- преторианци. Няма по-верни кучета от чиновниците.

                                Коментар

                                Working...
                                X