IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
    Абе Ланлорд ......казахти и пак тиго повтарям....Разбрахме че имаш 2 пикливи апартамента .....купени на свръх цени и сага си нервен...Това нети дава право даси избиваш комплексите и да обиждаш.Дръш сиги и са чуди как даги продадеш.....голяма риба си
    С Вабчо си пишехме за грамотност, та като гледам твоя постинг колко грамотно е написан, едва ли някога ще излезнеш от квартирката. Само така, времето работи в моя полза, колкото повече неграмотници има, толкава кандидат-клиенти за квартирите ми
    Вече даже не трябва да ги стягам толкова, неграмотниците обичат и в кочини. За разлика от тебе "22 калибър", аз никого не обиждам, само разни пикливи комплексарчета ми се оглеждат в малкото /7/ имоти. Отивай за гъби докато е хубаво времето, щото после няма какво да се яде, като платиш наема.

    Коментар


    • Абе Ланлорд ......казахти и пак тиго повтарям....Разбрахме че имаш 2 пикливи апартамента .....купени на свръх цени и сага си нервен...Това нети дава право даси избиваш комплексите и да обиждаш.Дръш сиги и са чуди как даги продадеш.....голяма риба си
      Животът е огледало.....усмихвай се

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Е, нормално е, когато не си ходил в училище и не познаваш системата, да се позоваваш по спомени на майка си.
        В СПТУ се кандидатстваше след 10-ти клас завършен в гимназиите. А и в машиностроенето е нужна математика изучавана след 7-ми клас. Но както и да е, темата не е за това да ограмотяваме неграмотните, а за предстоящото поскъпване на имотите, та в този смисъл как мислите, много ли бързо ще започнат да растат цените на имотите предвид предстоящото ново смъкване на банковите лихви?
        http://paper.standartnews.com/bg/art...article=425214

        Щото вече аз се оглеждам за още два имота и 2 ипотеки с които да ги закупя.

        малък урок в добавка: http://bg.wiktionary.org/wiki/%D0%B8...2%D0%B0%D0%BC;)
        Аз съм малък 88 набор
        в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
          За разлика от теб "лорде", дето няма да можеш да си позволиш и ориз.
          Виж, приятелче, поскъпването на жилищата не е свързано с твоята персонална оценка за когото и да е. Яж си лещата там у мизерната квартирка и трай!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от каун Разгледай мнение
            http://www.investor.bg/imenata-na-bi...godini,140519/

            Пазарът на труда ще се възстанови след не по-малко от 10 години

            Сигурен съм, че това ще доведе до поскъпване на жилищата.
            И намаляване на кредитите
            Жилищата поскъпват при увеличаване на кредитирането, не при намалавянето му. Аман от лаици!

            Коментар


            • За разлика от теб "лорде", дето няма да можеш да си позволиш и ориз.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от toto Разгледай мнение
                не знам какво ги коментирате тези олигополни напъни? Ще поскъпнат колкото яйцата... на 40 ст. и после под 20 ... просто няма платежоспособно търсене за тези цени. Има търсене и за по-скъпи меса, но там качеството е друго.... хранени с естественни храни и без да ги блъскат с женски хормони за растеж. После се чудим как да се борим със затлъстяването
                това важи и за пилешкото, дето го водят най чисто

                това е съдбата на всеки балон - двоен и троен скок и после цени под себестойност за дълъг период
                Ако си представим един предимно месояден влогар, то при средна лихва от влог 5% и повдигане на цената на месото с 30% би си позволил ЧЕТВЪРТ по малко месо на падежа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от каун Разгледай мнение
                  http://dnes.dir.bg/news/meso-kiril-v...-12057111?nt=4
                  Цената на месото на едро скочила с 30% за месец, браншът е в шок

                  Готови ли сте за новата шокова терапия???
                  Ех, а кога и апартаментите ще започнат да поскъпват...
                  Скоро.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                    майка ми ми е казвала че в СПТУ по машиностроене са отивали тез дет не могат да искарат изпита след 7 клас по математика демек глупаците Вярно ли е
                    Е, нормално е, когато не си ходил в училище и не познаваш системата, да се позоваваш по спомени на майка си.
                    В СПТУ се кандидатстваше след 10-ти клас завършен в гимназиите. А и в машиностроенето е нужна математика изучавана след 7-ми клас. Но както и да е, темата не е за това да ограмотяваме неграмотните, а за предстоящото поскъпване на имотите, та в този смисъл как мислите, много ли бързо ще започнат да растат цените на имотите предвид предстоящото ново смъкване на банковите лихви?
                    http://paper.standartnews.com/bg/art...article=425214

                    Щото вече аз се оглеждам за още два имота и 2 ипотеки с които да ги закупя.

                    малък урок в добавка: http://bg.wiktionary.org/wiki/%D0%B8...2%D0%B0%D0%BC;)
                    Last edited by LANDLORD 31; 25.09.2012, 08:04.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                      Подуяне е квартал от 1895г., а Слатина от 1961г. Не съм си поставял за цел да знам границите на ючбунар и Коньовица, но и в двата квартала имам много добри приятели. Ючбунар е що годе централен квартал и се простира на запад до Константин Величков, който се води границата на широкия център днес, каквото е и Ситняково на изток. В този смисъл квартала е с една идея по-централен от Редута. От този квартал имам един неприятен спомен в една улица на име Овче поле, където си спуках картера на паветата.
                      Коньовица е на юг от Стамболийски и често я бъркат с Разсадника и Красна поляна. В Ючбунар има множество малки къщета , които са доста по мизерни и от най скромните в Редута обаче!
                      В този район се подвизавам още от 1986г., когато учех в СПТУ по машиностроене.
                      И двата квартала са пристан на голямо множество македонски бежанци, ако си един от тях , ЕВАЛА!

                      майка ми ми е казвала че в СПТУ по машиностроене са отивали тез дет не могат да искарат изпита след 7 клас по математика демек глупаците Вярно ли е
                      в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                      Коментар


                      • ЕСКАЛАЦИЯ

                        Ескалация в банките- Цените растнат.(Е...ло си е веко!!!!!!!!!!!)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          Че кога оттатък Подуене е било София??Питах те нещо правиш се на ударен.Кажи къде са били границите на Ючбунар и Коньовица като се пишеш софиянец?А това с наема на гредоред в Редута 2 бона е в графата вицове небивалици и хвалби.
                          Подуяне е квартал от 1895г., а Слатина от 1961г. Не съм си поставял за цел да знам границите на ючбунар и Коньовица, но и в двата квартала имам много добри приятели. Ючбунар е що годе централен квартал и се простира на запад до Константин Величков, който се води границата на широкия център днес, каквото е и Ситняково на изток. В този смисъл квартала е с една идея по-централен от Редута. От този квартал имам един неприятен спомен в една улица на име Овче поле, където си спуках картера на паветата.
                          Коньовица е на юг от Стамболийски и често я бъркат с Разсадника и Красна поляна. В Ючбунар има множество малки къщета , които са доста по мизерни и от най скромните в Редута обаче!
                          В този район се подвизавам още от 1986г., когато учех в СПТУ по машиностроене.
                          И двата квартала са пристан на голямо множество македонски бежанци, ако си един от тях , ЕВАЛА!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            ПЕшо, хайде стига с глупостите моля! Къщата ми дето е на 2км. от народното събрание, не било София. Само дето за нея и сега ми дават 2 бона за да я наемат, много повече от четиристаен дори в идеалния център. Само за старото къще дето е на гредоред ми дават колкото за двутстаен в краен квартал. Като пишеш такива глупости за жилищни имоти, кое било София и кое не, просто олекваш и ставаш смешен. Точно тези които живеят в идеалния център най-много реват в момента заради режима за паркиране. Аз ги подкрепям, но в момента да живееш в идеалния център е свързано с много неудобства. Що се отнася до бизнес имоти, тогава би бил прав, но не съвсем щото голяма част от офис площите се изнесоха на до 2 до 5 пъти по далеч и от моята къща от центъра. Така, че ти просто реши да напишеш нещо за да ме уязвиш, щото се почувства неприятно дето ти наврях вехтата спестовна книжка с който похват всички влогари просто сте като едни клоуни в очите на истинските инвеститори.
                            Че кога оттатък Подуене е било София??Питах те нещо правиш се на ударен.Кажи къде са били границите на Ючбунар и Коньовица като се пишеш софиянец?А това с наема на гредоред в Редута 2 бона е в графата вицове небивалици и хвалби.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Лорда не бъркай селата около София със София.Редута не е София.Нещо си се объркал много яко.Пак питам от 2008 колко спечели че не разбрах и с колко ти вдигнаха ипотеката.Я като го раздаваш софиянец кажи къде е някогашния Ючбунар къде Коньовица?Опиши им границите
                              ПЕшо, хайде стига с глупостите моля! Къщата ми дето е на 2км. от народното събрание, не било София. Само дето за нея и сега ми дават 2 бона за да я наемат, много повече от четиристаен дори в идеалния център. Само за старото къще дето е на гредоред ми дават колкото за двутстаен в краен квартал. Като пишеш такива глупости за жилищни имоти, кое било София и кое не, просто олекваш и ставаш смешен. Точно тези които живеят в идеалния център най-много реват в момента заради режима за паркиране. Аз ги подкрепям, но в момента да живееш в идеалния център е свързано с много неудобства. Що се отнася до бизнес имоти, тогава би бил прав, но не съвсем щото голяма част от офис площите се изнесоха на до 2 до 5 пъти по далеч и от моята къща от центъра. Така, че ти просто реши да напишеш нещо за да ме уязвиш, щото се почувства неприятно дето ти наврях вехтата спестовна книжка с който похват всички влогари просто сте като едни клоуни в очите на истинските инвеститори.

                              Коментар


                              • Лорда не бъркай селата около София със София.Редута не е София.Нещо си се объркал много яко.Пак питам от 2008 колко спечели че не разбрах и с колко ти вдигнаха ипотеката.Я като го раздаваш софиянец кажи къде е някогашния Ючбунар къде Коньовица?Опиши им границите

                                Коментар

                                Working...
                                X