IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • анализ с две изречения за да не ставаме отегчителни:
    Моят приятел Амбро казва, че имотите отново ще поскъпват. Нищо ново под слънцето, обаче:
    Същият експерт споменава бегло, че наемите са функция на средната работна заплата. Тука разни мизерни гащници кандидат-квартиранти ми опонираха, че наемите падали. Е, през последните години средната заплата единствено расте! Това, че някои безимотни гащници-подмостовци остават без работа и ровят в контейнерите не е показател за нивото на наемите!


    http://news.expert.bg/n377190

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      Бърти, не е толкова просто. Искам цените на магазините и ваканционните имоти да спадат главоломно, а на жилищните да растат точно толкова главоломно
      Хубаво искаш ама не бъркай исканото от теб с реалността

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Е, нормално е, когато не си ходил в училище и не познаваш системата, да се позоваваш по спомени на майка си.
        В СПТУ се кандидатстваше след 10-ти клас завършен в гимназиите. А и в машиностроенето е нужна математика изучавана след 7-ми клас. Но както и да е, темата не е за това да ограмотяваме неграмотните, а за предстоящото поскъпване на имотите, та в този смисъл как мислите, много ли бързо ще започнат да растат цените на имотите предвид предстоящото ново смъкване на банковите лихви?
        http://paper.standartnews.com/bg/art...article=425214

        Щото вече аз се оглеждам за още два имота и 2 ипотеки с които да ги закупя.

        малък урок в добавка: http://bg.wiktionary.org/wiki/%D0%B8...2%D0%B0%D0%BC;)
        Лордов ти си объркал УПК със СПТУ.В СПТУ се кандидатстваше след 8 клас.Спри се бе човек и се осъзнай.Не може да си затвориш очите и да пишеш каквато муха ти влезе през ушите.Да знаеш че това твоето не е от пиеене нито от дрога май си е от природата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
          Аз пък искам да забранят на такива малоумници, като теб да пишат във форума, ама как да стане?
          Такива, като теб за модераторите, са като мангалите за политиците - евтин/безплатен пост/глас и провокиране на нищоговорене с цел загурбване на наистина важните неща и теми.
          Хайде кажете при това дефекиране, този писач има ли идея за какво и срещу кого се дразни?
          Ей много взеха пак да ги пускат в малкото изостанали трафопостове-компютърни клубове, разни безимотни гащници и изгонени квартиранти.
          В един такъв клуб на пропаднали типове който е в жк."Надежда" и се казва "Зион" имаше двама дето спяха по кожените канапета, докато пишеха и чакаха понижението на цените на имотите. Ужас....

          Коментар


          • бее, беее, бееееееееее, пак ли си изгубил десетки левове на форекс ягне??
            Парите за прехрана!

            Коментар


            • Църрр църррр църрррр
              Пак ли идва поредната вноска към
              бамката за порутения панеляк мишок ???
              Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

              Коментар


              • Цени в София преди 17 месеца- 1465, 79лв.
                Цена в София днес - 1457,38лв.

                Или крупно поевтиняване от цели 8лв.

                Коментар


                • http://youtu.be/newW3Kl6CAU

                  Спецялно за лорда..та да се оправят нещата
                  I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                  Коментар


                  • Аз пък искам да забранят на такива малоумници, като теб да пишат във форума, ама как да стане?
                    Такива, като теб за модераторите, са като мангалите за политиците - евтин/безплатен пост/глас и провокиране на нищоговорене с цел загурбване на наистина важните неща и теми.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                      Бърти, не е толкова просто. Искам цените на магазините и ваканционните имоти да спадат главоломно, а на жилищните да растат точно толкова главоломно
                      В такъв случай, трябва главоломно да се увеличи популацията на българите.
                      Впрочем, това се е случвало и няма да бъде прецедент.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                        спор няма, но нясно ли си в каква дупка е ипотечното кредитиран и как продължава да дълбае надолу....като те чета напоследък имам чуството, че подсъзнателно искаш имотите да поскъпнат, че да продадеш панелката....

                        ако наистина искаше да купуваш НИ (както примерно искам аз)...нямаше да подскачаш като ущипана госпожица щом някой пусне статистика за цените на НИ, а напротив щеше да потриваш ръце и да чакаш по-изгодни цени....

                        като те слушам отстрани си все едно да тръгнеш на пазар и преди да си стигнал до сергията да почваш да викаш 'народе тичай на доматите, че не останаха на тези цени и ще ги купувате по-скъпо"

                        преди да пишеш тук се уточни сам със себе си -- искаш цените да падат или да се качват

                        Бърти, не е толкова просто. Искам цените на магазините и ваканционните имоти да спадат главоломно, а на жилищните да растат точно толкова главоломно

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirandi Разгледай мнение
                          Лордчо....последно майна, тая къща до Народното събрание, дядо ти ли я е построил или я купихте с братчето преди няколко годинки
                          Последно майна, къщата която е построил дядо ми, отдавна е отчуждена, а тази която закупихме с брат ми е на 2,5км. от народното събрание. По въздух- 2км.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            С Вабчо си пишехме за грамотност, та като гледам твоя постинг колко грамотно е написан, едва ли някога ще излезнеш от квартирката. Само така, времето работи в моя полза, колкото повече неграмотници има, толкава кандидат-клиенти за квартирите ми
                            Вече даже не трябва да ги стягам толкова, неграмотниците обичат и в кочини. За разлика от тебе "22 калибър", аз никого не обиждам, само разни пикливи комплексарчета ми се оглеждат в малкото /7/ имоти. Отивай за гъби докато е хубаво времето, щото после няма какво да се яде, като платиш наема.
                            22 пак избиваш комплекси!!!
                            Преди пет години ти казах да продаваш, защото цените ще паднат, не ме послуша. Днес пак чакаш покачване, сега ти казвам, че твоята панелка след година ще е непродаваема.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              Жилищата поскъпват при увеличаване на кредитирането, не при намалавянето му. Аман от лаици!
                              спор няма, но нясно ли си в каква дупка е ипотечното кредитиран и как продължава да дълбае надолу....като те чета напоследък имам чуството, че подсъзнателно искаш имотите да поскъпнат, че да продадеш панелката....

                              ако наистина искаше да купуваш НИ (както примерно искам аз)...нямаше да подскачаш като ущипана госпожица щом някой пусне статистика за цените на НИ, а напротив щеше да потриваш ръце и да чакаш по-изгодни цени....

                              като те слушам отстрани си все едно да тръгнеш на пазар и преди да си стигнал до сергията да почваш да викаш 'народе тичай на доматите, че не останаха на тези цени и ще ги купувате по-скъпо"

                              преди да пишеш тук се уточни сам със себе си -- искаш цените да падат или да се качват

                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                ПЕшо, хайде стига с глупостите моля! Къщата ми дето е на 2км. от народното събрание, не било София. Само дето за нея и сега ми дават 2 бона за да я наемат, много повече от четиристаен дори в идеалния център. Само за старото къще дето е на гредоред ми дават колкото за двутстаен в краен квартал. Като пишеш такива глупости за жилищни имоти, кое било София и кое не, просто олекваш и ставаш смешен. Точно тези които живеят в идеалния център най-много реват в момента заради режима за паркиране. Аз ги подкрепям, но в момента да живееш в идеалния център е свързано с много неудобства. Що се отнася до бизнес имоти, тогава би бил прав, но не съвсем щото голяма част от офис площите се изнесоха на до 2 до 5 пъти по далеч и от моята къща от центъра. Така, че ти просто реши да напишеш нещо за да ме уязвиш, щото се почувства неприятно дето ти наврях вехтата спестовна книжка с който похват всички влогари просто сте като едни клоуни в очите на истинските инвеститори.
                                Лордчо....последно майна, тая къща до Народното събрание, дядо ти ли я е построил или я купихте с братчето преди няколко годинки

                                Коментар

                                Working...
                                X