IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изчезналите форумци!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Тъкмо навреме сте вдигнали темата, защото и аз ви казвам: ЧАО.
    Е ,Бай Имп ,не ги взимай толкова навътре нещата.Овладей си егото и се смири малко.Все пак това е само един форум.
    Пии една ракия довечера или там квото пиеш,пусни смока на жената/приятелката,заведи я на СПА през уикенда,почини 2-3 седмици от форума,пък ела пак баце


    Коментар


    • Груйче, ами какво да правим, няма търговия , индексите падат и ние се отдаваме на спомени когато имаше..
      Last edited by Kiro; 10.09.2018, 20:50.

      Коментар


      • Тъкмо навреме сте вдигнали темата, защото и аз ви казвам: ЧАО.


        Просто тук за последните дни осъзнах, че нивото не само е паднало, но се е сринало - качествените форумци се оттеглиха или направо бяха изгонени. Направих си сметка, че хората, от които може нещо да се научи, се броят на пръсти и почти не се мяркат във форума, огромната част от останалите са арогантни невежи, които не само, че нищо не дават като знания и информация, но и не искат да научат нищо. Да не говорим, че се сблъсках с ужасяващо количество дребнава и тъпа злоба. За някои форумци чуждите печалби им бъркат в здравето, като разберат, че някой е на плюс, а не на минус, направо се поболяват и се дори чудят как да измислят някакви фиктивни загуби на който ги няма (все едно че така те нещо ще спечелят), други - след една сделка на борсата, вече се помислиха за велики и се държат безкрайно нагло, а с такива човечета не искам да комуникирам повече.


        Спомних си как тълпата постъпи и с други съфорумци. Как тук за известно време бе може би най-големият инвеститор в България - макар и анонимно. Опита се човекът да бъде добронамерен, искаше да помогне, да предаде на който има интерес поне част от знанията си - но бе осмян, оскърбен, оплют и прогонен... вместо да бъде пазен като скъпоценност в тоя "инвестиционен" форум... и си казах, че тая нездравословна среда не е за мен, че не ми харесва, че общуването тук отдавна не е приятно, но дразнещо, а ползата от него е близка до нулата.


        Така че - съжалявам. Знам, че някои ще бъдат шокирани - но това засега е моето решение. Заради съвсем малцината, които искат да се учат, понякога ще пускам някаква най-най-основна информация и то само ако съм на кеф, но повече няма да участвам в дискусии, т.е. - като имаме предвид нивото - в безмислен спам, караници и заяжданици. Който се нуждае от помощ, да ме потърси в други социални мрежи - аз помощ на свестни хора не отказвам.


        Проблемът на нозина тук е, че са се закотвили за нашата гаснеща борса и умират от страх дори да вдигнат очи. То всеки си знае, тяхна си работа, но това не им дава право да нападат озлобено хората, които търсят нови предизвикателства и не се спират по пътя си. Те приличат на жабоци, които яростно крякат от някакво блато, и отказват да видят, че то пресъхва. Някои - ако блатото пресъхне, ще останат мумифицирани в калта, други може би тепърва ще се опитат да заскачат нанякъде - и тогава ще видят, че момчета на възрастта на децата им, са ги не само застигнали, но изпреварили с ного обиколки вече.


        И така - казвам ви сбогом. Свестните - прощавайте, останалите - дето изгониха толкова читави хора - ВЪРВЕТЕ ПО ДЯВОЛИТЕ. Фортисов, Вълчан Спредов - и още неколцина (знаят си кои са) - позволявам ви да си хвърляте шапките от кеф.



        Мене не ме мислете - аз знам къде ми е хавлията.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Имаше готини пичове с умни коментари..Не вярвам Пепи да тук..Би се обадил..Пепииии обади се..
          Няма го, Пепи, Кире, от 19.09.2012 го няма, според справката на Инвестора. Е. мож да е тук с друг ник, ама не и с този - готин беше. Ама и ние сме станали едни стари баби - все за време оно си хортуваме
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Имаше готини пичове с умни коментари..Не вярвам Пепи да тук..Би се обадил..Пепииии обади се..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
              в последно време на няколко пъти се сещам за един оптимист от темата на "еврохолд" .......... изчезна преди поне 5 години

              пишеше по два листа на пост, но ми беше интересно да го чета

              а не мога да се сетя за наименованието на ника!!! ........ явно остарявам
              Корк е. Имаше литературни дарби. Дращеха се с чичко-паричко ако не греша. Може все още да е тук,.
              А на въпроса на Жеката - Мисля, че са тук и Пепи и Сл.Вятър, а и др. като Мечката. "Повече ги няма" "чужденците", като Мартингейл, Даш, Джудас прист, и др.. Може би и subzero ...

              Коментар


              • Много нарот изчезна.
                От т.нар. стари, повечето не пишат, а по навик влизат да лепнат някоя глупос ...
                Не се осетиха овреме мадерационистите(бездаге конкретизирам) и за ефтино укендзаа нещо, което МОЖЕШЕ да бъде полезно за очасниците и попечелившо за тех самите.
                Ся ...
                просто навик...
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от rospur Разгледай мнение

                  Мисля, че беше "kork".
                  Не мислиш, а си прав, имаше и 4i4ko pari4ko Или нещо от сорта, който май му беше клонинг - весели образи бяха, с корк и на лични си пишехме. На мен най-много ми лиспва Пепи - голяма звезда беше, няма вече такива като него. Добре че поне Професор Каро от време на време се вясва

                  Иначе за анонимността - все ми е тая, аз никога не съм се крил, няма и за какво. А че падна нивото - падна и това не е от вчера, просто и самият форум чисто технически сдаде багажа и дори не можеш да разбереш, ако някой ти е писал съобщение, да не говорим, че ми затриха и пощата с лични съобщения при миграцията - мила родна картинка...
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • За съжаление и в този форум, както и на други места се събират все повече и повече данни целящи точната идентификация на човека, който пише.
                    Хубавата псевдонимност от преди години вече е история. Иначе съм съгласен, че 'отмира'. Няма как човек да пише без самоцензура. Понеже всичко остава за вечни времена и се използва в един бъдещ момент, не си заслужава усилието. Има други форуми - международни. . Все пак сме 'отворени към света'.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                      в последно време на няколко пъти се сещам за един оптимист от темата на "еврохолд" .......... изчезна преди поне 5 години

                      пишеше по два листа на пост, но ми беше интересно да го чета

                      а не мога да се сетя за наименованието на ника!!! ........ явно остарявам
                      Мисля, че беше "kork".

                      Коментар


                      • Аз хвърлям по едно око, като се сетя, но форумът е на изживяване въпреки, че едва ли ще загуби изцяло смисъл. Но в самия форум от миналата година не съм налитал на нещо полезно за себе си. В сайта чат-пат да. Валутна търговия я съсипаха още преди години, някои отдавна фалирали истерици.
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • в последно време на няколко пъти се сещам за един оптимист от темата на "еврохолд" .......... изчезна преди поне 5 години

                          пишеше по два листа на пост, но ми беше интересно да го чета

                          а не мога да се сетя за наименованието на ника!!! ........ явно остарявам
                          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Всичко с времето си...
                            за това пък дойдоха млади и нови...
                            Важното е нивото да не пада!
                            ..ти остей , ами дакса кога ще падне колега. че да го шортим ;Д .. ех кога мина туй време.
                            Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

                            Коментар


                            • Мда, доста качествени хора си отидоха, а младите, без да ги обиждам, чета внимателно почти всичко, когато имам време за това, са расли само в бичи пазар и идея си нямат що е то предпазливост. От старите останахме основно мрънкачите, тип мен, и безумни оптимисти, които подлъгват младежта, докато се набиват в репа, като няма да казвам кой(кои), че ще се обидят.

                              Всъщност форумът сам се превърна в клоака с доста безумната си модереция, с махането на Андрей, с доста слабата работа на Бойчо и т.н. Аз лично тук (въпреки че чета внимателно, както вече казах) влизам само за разтуха и фън (макар че вече и бисерите и вицовете не пиша, след като ми модерираха виц за плевнята, а това ѝ е целта на темата, но нейсе). Та караме го на спомени и стара слава. Наздраве
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                ФорОмът е като Дунава ... голема река , в която плуват всякакви неща ... някои са полезни , други цапат...
                                +10

                                Коментар

                                Working...
                                X