IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изчезналите форумци!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някаква вътрешна информация от модераторите не можем ли да измъкнем за изчезналите воини

    Коментар


    • Я-а-а, Netware си бил камшика от тук...

      Толкова уравновесен, интелигентен и коректен участник.
      През всичките години постовете му бяха съдържателни, логични, просветляващи неясните моменти.
      Нямаше празно!

      Защо?
      Дали ще се върне, ако вече не го е направил в нова форумна инкарнация?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
        Колеги, мисля да приключвам с този форум. След последните действия на модератора RUBLA в темата "До Investor.bg", смятам че нямам повече работа тук. За мен беше привилегия и чест да съм част от този форум от 2 април 2003 г., т.е. повече от 15 години.
        А бе Нет, ти отдавна трябва да си приключил с този форум
        язе погледнах от любопитство ама причината за да спра да влизам тук... шокираща е, но само на уше мога да я изкоментирам и подкрепя с факти

        Коментар


        • Когато започнах да чета във форума ми бяха интересни постовете на Дон Карлос. Не пише вече тук. Някой знае ли къде публикува сега?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

            Жив и здрав , успех при намирането на по-читаво место ... а , подари табелката си на модераторите , те умират да са началници ... нема значение на какво ...
            Те сами ще я вземат.. с всичко останало.. Поздравявам ги: успяват дружно с разните му фондчета да прогонят малките играчи от БФБ.. Успех, Нет!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
              Колеги, мисля да приключвам с този форум. След последните действия на модератора RUBLA в темата "До Investor.bg", смятам че нямам повече работа тук. За мен беше привилегия и чест да съм част от този форум от 2 април 2003 г., т.е. повече от 15 години.
              ма ти си герой бре, 15 години с орюгиналния ник! браво.
              модчетата им рипа гъзо, дали ше останеш или не.
              за тях и 3-ма участника да останат още по-добре.
              но за форумистите помисли.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                Колеги, мисля да приключвам с този форум. След последните действия на модератора RUBLA в темата "До Investor.bg", смятам че нямам повече работа тук. За мен беше привилегия и чест да съм част от този форум от 2 април 2003 г., т.е. повече от 15 години.
                Жив и здрав , успех при намирането на по-читаво место ... а , подари табелката си на модераторите , те умират да са началници ... нема значение на какво ...

                Коментар


                • Колеги, мисля да приключвам с този форум. След последните действия на модератора RUBLA в темата "До Investor.bg", смятам че нямам повече работа тук. За мен беше привилегия и чест да съм част от този форум от 2 април 2003 г., т.е. повече от 15 години.
                  He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                  Коментар


                  • Откакто Форекс Мастера го няма форума увяхна. Форка върнии сеее....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                      Стига сте мрънкали? Пийте по едно и толкоз!
                      В сайта има обаче страхотни и полезни статии Изказване на Лидия Шулева, ЧЕЗ с нови иновации, статия за популистите и борбата им с честните журналисти, да не забравим и колко бяха полезни бежанците и ислямските талибани за демокрацията и растежа на БФБ. Във форума има и страхотни нови теми, като тая за социализма, щото всички знаем, че при Тодор Живков Българска Фондова Борса беше най-добре, а частните сайтове, като инвестор - процъфтяваха.
                      Верно БФБ при бай Тошо наистина цъфтеше и Инвесторът беше по -четен от Жената днес и Работническо дело
                      Ей Джей... благодаря че ме разсмя

                      Коментар


                      • Стига сте мрънкали? Пийте по едно и толкоз!
                        В сайта има обаче страхотни и полезни статии Изказване на Лидия Шулева, ЧЕЗ с нови иновации, статия за популистите и борбата им с честните журналисти, да не забравим и колко бяха полезни бежанците и ислямските талибани за демокрацията и растежа на БФБ. Във форума има и страхотни нови теми, като тая за социализма, щото всички знаем, че при Тодор Живков Българска Фондова Борса беше най-добре, а частните сайтове, като инвестор - процъфтяваха.
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                          Всичко е ток и жица на БФБ , немай грижа ...
                          язе грижа немам
                          там де ви оставихме там сте
                          нищо ново
                          щом те бие значи е фаза
                          PS====... повярвайте ми инджинер съм

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение
                            ами... Инвесторът нещо го забравих
                            открих нещо друго по-интересно и так
                            не пиша, даже старият ми ник отдавна е изтрит
                            надявам се че успявате на БФБ
                            Всичко е ток и жица на БФБ , немай грижа ...

                            Коментар


                            • ами... Инвесторът нещо го забравих
                              открих нещо друго по-интересно и так
                              не пиша, даже старият ми ник отдавна е изтрит
                              надявам се че успявате на БФБ

                              Коментар


                              • Форумът отдавна не е инвеститорски , щом на политически трол се лепва званието "Заслужил инвеститор", щото прави трафик като се попърджа с другите глупендери , какво очаквате от нивото на модерацията и ръководството на Инвестор ... Сайтът отдавна е заприличал на цигански оркестър , който лепи петолевката на челото , той поръчва музиката !
                                Last edited by majnata; 10.09.2018, 23:02.

                                Коментар

                                Working...
                                X