IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изчезналите форумци!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nns Разгледай мнение
    Ами и аз лошо не казвам , много информирано обясняваше кой с кого какви уговорки има и че бъдещ купувач и продавач са се разбрали да е на цена 10.50 / Адвент и Тор/,и няма как да се вдига много над това и тн. ама кой да ти слуша
    Ами няма кой да слуша, защото тук във форума 95% са огромни капацитети в инвестирането и не им трябва някой друг да им казва какво да правят. Стимул им даде и това, че пазара през 2007 беше възходящ и както се казва и прасетата даже имаха криле.
    Най-големите всезнайковци тогава се набутаха в БТК на 12лв, КРЕМ на 30лв (защото било евтино след като цената падна от 40лв), Химимпорт на 18лв и трите листвани банки. Сега са загубили около 90% от парите си, но ако решиш да им дадеш завет, пак ще ти кажат да ходиш по дяволите.
    Според мен естествения подбор си знае работата и тези хора ще бъдат изчистени от борсата, за да останат разбиращите и можещите. А келнерите, сервитьорите и таксиджийте въобще не е трябвало да се занимават с неща, които не разбират и сега плащат цената за урока.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от EquityPrivate Разгледай мнение
      Защо, какво е казал за БТК? За Даш Рипрок само хубаво мога да кажа. Мисля, че работеше в Унгария.

      Иначе имаше тук през 2007г. едни Гого и Аналгина дето не бяха разбрали точно офертата на AIG (11.25лв с включен дивидент от 0.55лв) и след обявяване на офертата, цената на борсата се приближи до офертната (10.70лв), тези двамата купуваха като луди и призоваваха и другите да купуват защото мислеха, че било 11.25лв + 0.55лв дивидент отгоре. Оказа се, че не са прочели въобще обявлението на фирмата, а са чели по вестниците и разбрали-недоразбрали се втурнали да купуват.
      Явно обаче не са били сами в глупоста си, защото цената на борсата се вдигна до 12лв. После искаха да съдят AIG, защото "били подвели инвеститорите" и купили телекома на цена под пазарната.
      Ами и аз лошо не казвам , много информирано обясняваше кой с кого какви уговорки има и че бъдещ купувач и продавач са се разбрали да е на цена 10.50 / Адвент и Тор/,и няма как да се вдига много над това и тн. ама кой да ти слуша

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Georgi Разгледай мнение
        22, изчезна при срива на имотите. А бе много категоричен в поскъпването на същите!!
        Той по едно време се беше прекръстил на Профит. Вероятно е направил големи профити от поскъпването на имотите и се е пенсионирал човека. Сега живее на Хаваите или Бахамите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
          Да бе, верно, че имаше такъв шушляк. Май после започна да пише с ника "равновесие"
          Не е започнал да пише с този ник, и не си спомням някога да съм говорил че имотите ще растят

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
            Когато индекса растеше в последна фаза и после след това, тоя "софикс" никакъв го нямаше и се правеше на умряла лисица. Сега не бил лицемер., а старите кучета, не се обаждат, и най -лесното е да ги обвини, че не разбират и ги няма, Ми техен проблем е как си ползват кинтите , какво толкова се е закахърил ...
            Ич не ми дреме

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Georgi Разгледай мнение
              22, изчезна при срива на имотите. А бе много категоричен в поскъпването на същите!!
              Да бе, верно, че имаше такъв шушляк. Май после започна да пише с ника "равновесие"

              Коментар


              • 22, изчезна при срива на имотите. А бе много категоричен в поскъпването на същите!!
                http://georgipiskov.blogspot.com

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nns Разгледай мнение
                  Мда, тоя юнак беше хем разбирач ,хем инсайдър по БТК преди влизането на Тор.

                  Защо, какво е казал за БТК? За Даш Рипрок само хубаво мога да кажа. Мисля, че работеше в Унгария.

                  Иначе имаше тук през 2007г. едни Гого и Аналгина дето не бяха разбрали точно офертата на AIG (11.25лв с включен дивидент от 0.55лв) и след обявяване на офертата, цената на борсата се приближи до офертната (10.70лв), тези двамата купуваха като луди и призоваваха и другите да купуват защото мислеха, че било 11.25лв + 0.55лв дивидент отгоре. Оказа се, че не са прочели въобще обявлението на фирмата, а са чели по вестниците и разбрали-недоразбрали се втурнали да купуват.
                  Явно обаче не са били сами в глупоста си, защото цената на борсата се вдигна до 12лв. После искаха да съдят AIG, защото "били подвели инвеститорите" и купили телекома на цена под пазарната.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от споменЪ Разгледай мнение
                    ти ли не си лицемер?
                    или искаш да кажеш, че последните 2-3 години си писал само с този си ник? това точно е лицемерие. на хората им липсват съветите и компетентните мнения на определени участници във форума - това не е лицемерие.
                    Софикс, с Николчо двамата бяхте едно време царете на замитането на следи - влизат и си трият мненията и слагат по една емотикона, че да не им се смеят после на калпавите прогнози
                    Когато индекса растеше в последна фаза и после след това, тоя "софикс" никакъв го нямаше и се правеше на умряла лисица. Сега не бил лицемер., а старите кучета, не се обаждат, и най -лесното е да ги обвини, че не разбират и ги няма, Ми техен проблем е как си ползват кинтите , какво толкова се е закахърил ...
                    Last edited by lalka 75; 10.07.2010, 19:48.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от EquityPrivate Разгледай мнение
                      Dash Riprock!
                      Мда, тоя юнак беше хем разбирач ,хем инсайдър по БТК преди влизането на Тор.

                      Коментар


                      • Някои от тези, които споменавате, са си много добре. Що мислите, че са пропаднали или се отказали не знам?!

                        Може само от форума да са се отказали хе хе

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          Аз поне не съм лицемер като повечето дето се правят на много тъжни. Хич не ми пука за така наречените изчезнали форумци. Никак даже въобще не ми е мъчно за тях. На пазара е така едни си тръгват други идват.
                          ти ли не си лицемер?
                          или искаш да кажеш, че последните 2-3 години си писал само с този си ник? това точно е лицемерие. на хората им липсват съветите и компетентните мнения на определени участници във форума - това не е лицемерие.
                          Софикс, с Николчо двамата бяхте едно време царете на замитането на следи - влизат и си трият мненията и слагат по една емотикона, че да не им се смеят после на калпавите прогнози

                          Коментар


                          • Керезов изчезна нещо. Не е писал отдавна...

                            Коментар


                            • Dash Riprock!

                              Коментар


                              • Поздрави от Мосад и САВАК.

                                Гледам нощеска Благойчо е вилнял, ама и модератора не е спал, та сега не мога да разбера какво точно е станало. Някой ако може да ме светне, че иначе трябва да бия път до главната квартира на Лубянка за да се информирам.
                                Агент на КГБ, КДС, ЦРУ, ФБР, ДАНС, Мосад, МИ5, МИ6 и Албанското разузнаване

                                Коментар

                                Working...
                                X