IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изчезналите форумци!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На мен ми липсва г-жа 4км. Очаквам другия месец да я пуснат от диспансера.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Пухче. Разгледай мнение
      а Alonso къде се изгуби?
      В темата Агрия Груп е писал днес.

      Коментар


      • а Alonso къде се изгуби?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Пухче. Разгледай мнение
          Добър вечер на всинца Ви! Да попитам zarco някой мяркал ли го е? Къде се изгуби този човек?
          Мисля, преди месец и половина-два, се мярна, за кратко, и сякаш, беше в добро настроение. Виж, какво прави в момента, нямам идея

          Коментар


          • Добър вечер на всинца Ви! Да попитам zarco някой мяркал ли го е? Къде се изгуби този човек?

            Коментар


            • Аз си спомням Forex Master
              Беше отдаден на биткойна и редовно го рекламираше в темата.
              Дано има някой съфорумци които са го послушали и направили пачка
              Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

              Коментар


              • Първоначално изпратено от rozova pantera Разгледай мнение
                ще плачем ли двете заедно, хахаха, а пухчето къде е
                Споко, влизам от време навреме, попрочитам по-нещо. То вярно няма нищо интересно за четене. Радвам се, че Кръчмата все още е жива. А тя се роди едно време в темата за Химко в разговор между мен и Цезар. Тогава на шега намекнах,че темата не е виртуална кръчма и така се роди виртуалната кръчма. Хубави времена бяха. А после от чисто любопитство се пренесох на FX. Беше ми интересно какво е стоп лос, какво е маржин, единия казва шортнах, другия удължих. Чета и се чудя и се питам " А бе тия хора какво изобщо правят и за какво си говорят?" Та... и там се справям доста добре и хич не се оплаквам. По-често съм във форекс форумите, но и там много рядко пиша. Все пак... научих много, и не съжалявам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                  Може отговорът ми да не е удовлетворителен, но отдавна съветвам моето "протеже" да залага на реалните взаимоотношения. Обикновено там бановете са с по-ясни параметри и, когато някоя от страните не изпълнява даден регламент в отношенията или комуникацията - "банът" се наричат раздяла. Нищо ново под слънцето. В реалните взаимоотношения - при директен контакт - по-лесно се определя, кои хора не стават и са по-скоро "виртуално-нереални" индивиди. В реалността по-лесно се достига до заключението: "Този става, а този - не." Всеки да си поема пътя и да следва задачите си - и така. Когато реалните хора почнат да изчезват, може да се потърсят алтернативи. Няма такава вероятност. Реалните стават все повече.
                  Ще ви четем и ще ви се радваме с "безимен". Здраве и поддържане на имунната система е едно много добро решение. Успехи!
                  Тъй кажи, че ти си бил.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Николайко Перник Разгледай мнение
                    mikomikov

                    Какво стана с твоето протеже безимен, нали питаше от негово име кога ще му свърши банът?

                    Може отговорът ми да не е удовлетворителен, но отдавна съветвам моето "протеже" да залага на реалните взаимоотношения. Обикновено там бановете са с по-ясни параметри и, когато някоя от страните не изпълнява даден регламент в отношенията или комуникацията - "банът" се наричат раздяла. Нищо ново под слънцето. В реалните взаимоотношения - при директен контакт - по-лесно се определя, кои хора не стават и са по-скоро "виртуално-нереални" индивиди. В реалността по-лесно се достига до заключението: "Този става, а този - не." Всеки да си поема пътя и да следва задачите си - и така. Когато реалните хора почнат да изчезват, може да се потърсят алтернативи. Няма такава вероятност. Реалните стават все повече.
                    Ще ви четем и ще ви се радваме с "безимен". Здраве и поддържане на имунната система е едно много добро решение. Успехи!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                      ... За сметка на това Измамника си е тук
                      "Съм" се пише. За себе си говориш.

                      Коментар


                      • ... За сметка на това Измамника си е тук

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • mikomikov

                          Какво стана с твоето протеже безимен, нали питаше от негово име кога ще му свърши банът?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение

                            Кефеше ме аватара му
                            така ше е лорде , отвратените си отиват , остават отвратителните !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                              Я-а-а, Netware си бил камшика от тук...

                              Толкова уравновесен, интелигентен и коректен участник.
                              През всичките години постовете му бяха съдържателни, логични, просветляващи неясните моменти.
                              Нямаше празно!

                              Защо?
                              Дали ще се върне, ако вече не го е направил в нова форумна инкарнация?
                              Кефеше ме аватара му

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ricognito Разгледай мнение
                                Някаква вътрешна информация от модераторите не можем ли да измъкнем за изчезналите воини
                                Ти май си мислиш , че тия дето напускат си оставят на модерацията адресна регистрация ...айде по-сериозно де ...

                                Коментар

                                Working...
                                X