IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изчезналите форумци!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Всеки път го правиш това. Само ще ти кажа, че когато съм ги писал тези неща съм бил първи курс студент. От тогава доста време е е изтекло. И в крайна сметка, ако проследиш разговора ще осъзнаеш, че в крайна сметка се оказах прав. Компанията се оказа несполучлива инвестиция и съвършена за мажоритарните собственици.
    The weak are meat and the strong do eat.

    Коментар


    • споменЪ,
      за човек, който при бичи пазар пише с един ник, а при мечи с друг си меко казано нагъл.

      разбирам някой да критикува никола, но точно ти..
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Last edited by споменЪ; 28.09.2010, 13:05.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
          споменЪ, подозирам че с връщането си във форума дадох поне малко смисъл на жалкото ти съществуване. Дерзай симпатяга.
          Мани го тоз ром!!!

          Коментар


          • споменЪ, подозирам че с връщането си във форума дадох поне малко смисъл на жалкото ти съществуване. Дерзай симпатяга.
            The weak are meat and the strong do eat.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
              Прегорял? Просто ми писна да ме обиждат някакви шутове и помолих Мариян да ме изтрие. Всеки греши понякога няма безгрешни хора.
              николчо, кой ти говори за грешки бе мамин-сладък?
              просто по-голям измекяр от теб във форума не е имало никога. веднага се аргументирам: Биовет АД - нашия николчо плюе по акцията, но в същото време купува, след като купи започва да възхвалява, после продава с няколко стинки горница и отново започва да плюе. след няколко седмици отново купува и отново възхвали. следва един дълъг период от време, когато всичко на БФБ скача, само николчовия Биовет седи на едно място, при което следват обиди към всички: как може да сте слепи да не виждате потенциала на биовет. накрая не му издържат нервите и отново продава и отново започва да плюе. и това не е всичко - някой си поигра и копна старите мнения на николчо и той какво мислите направи: влезе и си изтри всички мнения по темата - буагхахахахаххаха
              ами ти си абсолютен нещастник бе николчо
              всеки може да сгреши, ама единици са тези, които падат толкова ниско като теб.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                Прегорял? Просто ми писна да ме обиждат някакви шутове и помолих Мариян да ме изтрие. Всеки греши понякога няма безгрешни хора.
                добре дошъл отново!
                не им обръщай внимание
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                  Той Никола сам си ги сменяше никовете. Момчето явно прегоря. Имаше акъл, но с толкова грешни прогнози, например ОЦК... не издържа. Въпреки че сме се карали много го уважавам за това, че пишеше със собственото си име.
                  Прегорял? Просто ми писна да ме обиждат някакви шутове и помолих Мариян да ме изтрие. Всеки греши понякога няма безгрешни хора.
                  The weak are meat and the strong do eat.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение
                    Теб не те и питаме. Знаем ти вижданията.
                    Кой сте това тия който питате...аз също питам и не съм от вас ?
                    Martingale е бил винаги по рязък и по краен песимист от мене който съм бил и оптимист през 2008 г. и когато целият форум е скачал срещу него с него сме водили нормален диалог.... преди години.
                    въпросът е не в това какво мисля аз а в какво неговите мисли се различават от мойте и на какви доводи са стъпили освен глобални и технически през призмата на действителността в БГ.
                    Защото купувайте за последните три години сме чували от всички фактори на борсата и държавата/ама ние купуваме а не те/ а сме на Софикс 380 ...

                    Коментар


                    • Ето още някои хора, които пишеха читаво.

                      Opiten1
                      KOSTJUMAR
                      boshko
                      franky4fingers
                      Грую Груев
                      kif
                      don emilio
                      Kalo
                      Боримечката
                      Investorrr
                      Колчо Слепеца

                      И аз не пиша, но периодично прехвърлям форума и чета само стари форумци, че всичко друго е под всякаква критика.
                      --

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
                        .... даже и аз днес записах акции на Дойче банк а не на българска компания... заради отношението на държавата ,мажоритарите ,КФН и БФБ към миноритарите и борсата като цяло.....
                        Теб не те и питаме. Знаем ти вижданията.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Martingale Разгледай мнение
                          Сега е момента
                          филе данке.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Martingale Разгледай мнение
                            Bulgaria izliza ot krizata s gore dolu stabilni makropokazateli, investitorskia interes se vrusta, nqma izgledi za dvoina recesia navun. Vlizame pak v period na svruh likvidnost kato prez 2001. Az razvurzvam kesii. Eksportno orientirani kompanii, turizum, metalurgia, himia. Real estate dosta po-kusno. I stiga ste pitali, deistvaite.
                            Преди беше крайна мечка а сега си бик....това е положително.Аз също се надявам за някакво качване на БФБ в близките месеци ,но не мога да бъда краен оптимист защото ПФ в момента наливат пари сигурно и на борсите в Чукотка а повечето дребосъци са на борсите в Щатите и Европа.... даже и аз днес записах акции на Дойче банк а не на българска компания... заради отношението на държавата ,мажоритарите ,КФН и БФБ към миноритарите и борсата като цяло.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Martingale Разгледай мнение
                              Bulgaria izliza ot krizata s gore dolu stabilni makropokazateli, investitorskia interes se vrusta, nqma izgledi za dvoina recesia navun. Vlizame pak v period na svruh likvidnost kato prez 2001. Az razvurzvam kesii. Eksportno orientirani kompanii, turizum, metalurgia, himia. Real estate dosta po-kusno. I stiga ste pitali, deistvaite.
                              като се изключи последния отрасъл и с известни договорки за предпоследния напълно подържам.

                              Коментар


                              • Латиницата от ракийката ли е, сладко бебе Martingale?

                                Коментар

                                Working...
                                X