IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изчезналите форумци!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Гари Разгледай мнение
    На мен ми липсва Facts. Що псувни отнесе тоя човек 2007 г. докато се скъсваше да убеждава хората, че идва смяна на тренда и всичко ще се срине. И беше прав. Но му писна да го хулят и се махна. И аз съм спорил с него защото смятах позициите му за твърде крайни. Е, не бяха. Затова - моите уважения. Дано се върне да го поздравя.
    +1. И аз във фенклуба.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Facts (Forex Master) е баннат, може да питаш модитата, по чие оплакване и защо - не че ще си направят труда да ти отговорят, ама всеки опит е безплатен, налЕ
      Facts и Forex Master определено не бяха един и същ човек.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        щот ме домързя (ритахме до 20.30 и трябваше един душ да хвърля, пък и даваха волея), ама за сметка на това ще компенсирам с гостуването на Лил. Пък и Бироиту не са ми дразнител, честно, иначе съм ходил в "Храма" ви - добра публика, но все пак сте далече от мащабите на нашите и чорбетата. Иначе мача беше добър - ако играете така, може пак да се пробвате за купата, при добър жребий, и този път обещавам да дойда да ви гледам на Герена за евротурнирите, че сега не успях, заради морето.
        много ме съмнява догодина пак да сме в Европа, но ако случайно се класираме, мачовете ще се играят в Стара Загора. Догодина ще оправят осветлението и едно-друго, квото куца там.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от споменЪ Разгледай мнение
          Груйо, четох из форума твой коментар, писан във времевия интервал 21:00 - 22:45 на 26.09.2010г.
          що не си бил на стадиона бре, левскарино
          щот ме домързя (ритахме до 20.30 и трябваше един душ да хвърля, пък и даваха волея), ама за сметка на това ще компенсирам с гостуването на Лил. Пък и Бироиту не са ми дразнител, честно, иначе съм ходил в "Храма" ви - добра публика, но все пак сте далече от мащабите на нашите и чорбетата. Иначе мача беше добър - ако играете така, може пак да се пробвате за купата, при добър жребий, и този път обещавам да дойда да ви гледам на Герена за евротурнирите, че сега не успях, заради морето.
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Груйо, четох из форума твой коментар, писан във времевия интервал 21:00 - 22:45 на 26.09.2010г.
            що не си бил на стадиона бре, левскарино

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Гари Разгледай мнение
              На мен ми липсва Facts. Що псувни отнесе тоя човек 2007 г. докато се скъсваше да убеждава хората, че идва смяна на тренда и всичко ще се срине. И беше прав. Но му писна да го хулят и се махна. И аз съм спорил с него защото смятах позициите му за твърде крайни. Е, не бяха. Затова - моите уважения. Дано се върне да го поздравя.
              Facts (Forex Master) е баннат, може да питаш модитата, по чие оплакване и защо - не че ще си направят труда да ти отговорят, ама всеки опит е безплатен, налЕ
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                Да не вземете да се взèмете накрая?
                Ти па.., Никола е класа и търпелив, ама няма да го изтрае и няколко часа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от споменЪ
                  ок, квото било-било
                  Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                  Deal.
                  Да не вземете да се взèмете накрая?

                  Коментар


                  • На мен ми липсва Facts. Що псувни отнесе тоя човек 2007 г. докато се скъсваше да убеждава хората, че идва смяна на тренда и всичко ще се срине. И беше прав. Но му писна да го хулят и се махна. И аз съм спорил с него защото смятах позициите му за твърде крайни. Е, не бяха. Затова - моите уважения. Дано се върне да го поздравя.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                      Deal.
                      И заживели в мир и любов...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от споменЪ Разгледай мнение
                        ок, квото било-било
                        Deal.
                        The weak are meat and the strong do eat.

                        Коментар


                        • Все съм си мислил че Nikola трябва да има от акциите на дядо си - KDN а когато Петър Караминчев обявиха дивидента, се сетих че би било естествено сега и Петър Караиванов да се облажи от дружеството си.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                            Прегорял? Просто ми писна да ме обиждат някакви шутове и помолих Мариян да ме изтрие. Всеки греши понякога няма безгрешни хора.
                            Всеки си има фен клуб аз също ... пиши има полза от теб .
                            И от Спомен също има полза...!
                            Поздрави!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                              Всеки път го правиш това. Само ще ти кажа, че когато съм ги писал тези неща съм бил първи курс студент. От тогава доста време е е изтекло. И в крайна сметка, ако проследиш разговора ще осъзнаеш, че в крайна сметка се оказах прав. Компанията се оказа несполучлива инвестиция и съвършена за мажоритарните собственици.
                              ок, квото било-било

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                споменЪ,
                                за човек, който при бичи пазар пише с един ник, а при мечи с друг си меко казано нагъл.

                                разбирам някой да критикува никола, но точно ти..

                                Внимавай как се държиш Берти, ще му влезеш в картотеката на Цпомень и ще вземе и твои цитати да вади от архива на 5-тата секунда.
                                Не-заслужил инвеститор

                                Коментар

                                Working...
                                X