IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изчезналите форумци!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Гледам луната и се чудя утре какво ГГ ще го бие по главата!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
      Я корона карма го е застигнала ...
      Той е кОраф, едва ли ще го пипне некво джендърско грипче. По-скоро се е пропил от мъка по пропуснатите възможности и страда в някое крайморско капанче, загледан в платната на отплуващите яхти...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        И Груев нейде изчезна. Я с белезници са го заключили, я риза са му облекли...
        Я корона карма го е застигнала ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

          Ти Грую от къде си, че знаеш за Царев брод.
          Аз не знам какво е това, но по стила му личи, че явно го е завършил.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            И Груев нейде изчезна. Я с белезници са го заключили, я риза са му облекли...
            Вчера е писал!!!
            Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение
              Ти Грую от къде си, че знаеш за Царев брод.
              И Груев нейде изчезна. Я с белезници са го заключили, я риза са му облекли...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                На мен пък ми липва едно многониково top кръвосмешение на зелена еуглена и чехълче - обикновено се познава сред пациенти в Царев брод по това, че леже, че е от София. Моля, който го открие, хич и да не го връща
                Ти Грую от къде си, че знаеш за Царев брод.
                Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  На мен пък ми липва едно многониково top кръвосмешение на зелена еуглена и чехълче - обикновено се познава сред пациенти в Царев брод по това, че леже, че е от София. Моля, който го открие, хич и да не го връща
                  Явно искаш да покажеш, че съм ти брат.
                  Last edited by top; 25.04.2021, 22:29.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Пухче. Разгледай мнение

                    а аз защо си мисля че Alonso е Ивелин Иванов на Историческия парк, един от първите му никове
                    Ивелин Михайлов - исторически парк. Не Ивелин Иванов

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Пухче. Разгледай мнение

                      а аз защо си мисля че Alonso е Ивелин Иванов на Историческия парк, един от първите му никове
                      Идея си нямам. Просто случайно четох двете теми една след друга и го видях.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                        В темата Агрия Груп е писал днес.
                        а аз защо си мисля че Alonso е Ивелин Иванов на Историческия парк, един от първите му никове

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          На мен пък ми липва едно многониково top кръвосмешение на зелена еуглена и чехълче - обикновено се познава сред пациенти в Царев брод по това, че леже, че е от София. Моля, който го открие, хич и да не го връща
                          А ти се върна по-рано. Избяга ли от диспансера?

                          Коментар


                          • На мен пък ми липва едно многониково top кръвосмешение на зелена еуглена и чехълче - обикновено се познава сред пациенти в Царев брод по това, че леже, че е от София. Моля, който го открие, хич и да не го връща
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Мисля, преди месец и половина-два, се мярна, за кратко, и сякаш, беше в добро настроение. Виж, какво прави в момента, нямам идея
                              Това не беше ли "безимен" ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                                Мисля, преди месец и половина-два, се мярна, за кратко, и сякаш, беше в добро настроение. Виж, какво прави в момента, нямам идея
                                Това не беше ли безимен ?

                                Коментар

                                Working...
                                X