IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българи-пазете се от Виваком

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kalashnikof Разгледай мнение
    Освен домашния телефон дето си е от едно време нямам нищо общо с тази компания и няма и да имам.Наскоро в моя вход се случи следната случка.Почват да си пускат оптиките през мазета на сградата.Кадето намерили ключаве отворили,където не намерили разбили.Понеже не знаят къде са контактите в мазетата отвили светеща крушка и от там си взели ток да пробиват и инсталацията не идържала в резултат на което част от коридорите в мазетата сега нямат осветление.В помещението на главното табло се кикерчи кутия с рекламен надпис "ВИВАком" която ги издава.
    На вас в Мобилтел не ви ли създават друга работа, че висите да спамите по форумите?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
      Далеч съм от мисълта ,че са перфектни но били посочил по добър от тях,защото за другите два мога да ти разкажа такива неща (от личен опит а не от този казал или онзи видял),че случките с тях ще ти изглеждат като едно невероятно приятно преживяване
      Coolbox
      Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kalashnikof Разгледай мнение
        Освен домашния телефон дето си е от едно време нямам нищо общо с тази компания и няма и да имам.Наскоро в моя вход се случи следната случка.Почват да си пускат оптиките през мазета на сградата.Кадето намерили ключаве отворили,където не намерили разбили.Понеже не знаят къде са контактите в мазетата отвили светеща крушка и от там си взели ток да пробиват и инсталацията не идържала в резултат на което част от коридорите в мазетата сега нямат осветление.В помещението на главното табло се кикерчи кутия с рекламен надпис "ВИВАком" която ги издава.
        Далеч съм от мисълта ,че са перфектни но били посочил по добър от тях,защото за другите два мога да ти разкажа такива неща (от личен опит а не от този казал или онзи видял),че случките с тях ще ти изглеждат като едно невероятно приятно преживяване
        За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

        Коментар


        • Освен домашния телефон дето си е от едно време нямам нищо общо с тази компания и няма и да имам.Наскоро в моя вход се случи следната случка.Почват да си пускат оптиките през мазета на сградата.Кадето намерили ключаве отворили,където не намерили разбили.Понеже не знаят къде са контактите в мазетата отвили светеща крушка и от там си взели ток да пробиват и инсталацията не идържала в резултат на което част от коридорите в мазетата сега нямат осветление.В помещението на главното табло се кикерчи кутия с рекламен надпис "ВИВАком" която ги издава.

          Коментар


          • Моят интернет доставчик е Виваком, съвсем не съм доволен от качеството на услугата... А относно м-тел, нямам думи, да не Ви разказвам как се прецака баща ми с един M-tel home box... Не допускайте тази грешка да сключите договор.
            Интериорни Врати

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение
              не ме кефи агресивната им политика на продажби и обвързване с договор, едва ли не ти го пробутват с измама и тарикатлък.. Спестяват голяма част от условията в договора и хората масово се подлъгват... Вярно, че са с най-малко абонати и требва да наваксат, но не е това начина да спечелиш бързо клиенти и ако бяха малко по-умни и мислеха дългосрочно, щяха да разберат, че клиенти не се печелят бързо и по тоз начин, а бавно и търпеливо, но пък за сметка на това лесно се губят...

              Коментар


              • не ме кефи агресивната им политика на продажби и обвързване с договор, едва ли не ти го пробутват с измама и тарикатлък.. Спестяват голяма част от условията в договора и хората масово се подлъгват... Вярно, че са с най-малко абонати и требва да наваксат, но не е това начина да спечелиш бързо клиенти и ако бяха малко по-умни и мислеха дългосрочно, щяха да разберат, че клиенти не се печелят бързо и по тоз начин, а бавно и търпеливо, но пък за сметка на това лесно се губят...

                Коментар


                • В крайна сметка тук е едно от местата, където можем да изразим мнението си- оплаквания, препоръки ,и т. н.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от deo Разгледай мнение
                    +1
                    И ти очакваш, с тази "намеса на модита" да се трие "лошият" ПР ?
                    - Интересно, дума да няма. Майната й на свободата на Словото

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      Не знам дали трябва модераторите да се намесят, но си мисля, че в последните дни има целенасочено писане против БТК и Глобул. Никове с по 1-2 поста не спират да правят черен ПР. Според мен това по някакъв начин е свързано с проблемите пред М-тел във връзка с бавенето на сметките и разследването на хрътките и крс.

                      Да се надяваме, че това е самоинициатива на служители , а не планирана пр акция.

                      най-добре модитата да вземат мерки по тези теми.

                      поздрави
                      +1

                      Коментар


                      • Не винаги, когато двама /трима/ де борят, третият /четвъртият/ печели. От техните проблеми губим ние, т.к. те са толкова тъпи, че сами не ги виждат, обаче, като всеки развален ТЕЛЕфон "предават нататък", сиреч, към нас. Трупат пропуснати ползи или нямат инТЕЛЕкт да осъзнаят себе си и важността на добрата репутация - все тая, простотията рефлектира към нас.
                        Тъжната истина е такава

                        Коментар


                        • Да бъдем реалисти. Предпочитам телекомите да водят война помежду си, отколкото с нас.
                          За това, дори да има черна пропаганда и удари под кръста помежду им, тя е в наш интерес.
                          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                          Коментар


                          • А гледаш ли потока при фиксираните ?

                            т.е. кат виждаш единия поток, сигур виждаш и другия

                            Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            споко колега.. по-голям от пазара няма.. като гледам потока от глобул към виваком... не ги чака розово бъдеще

                            Коментар


                            • В ценообразуването по- добри от Виваком няма. Съжалявам че станах техен клиент.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                Не знам дали трябва модераторите да се намесят, но си мисля, че в последните дни има целенасочено писане против БТК и Глобул. Никове с по 1-2 поста не спират да правят черен ПР. Според мен това по някакъв начин е свързано с проблемите пред М-тел във връзка с бавенето на сметките и разследването на хрътките и крс.

                                Да се надяваме, че това е самоинициатива на служители , а не планирана пр акция.

                                най-добре модитата да вземат мерки по тези теми.

                                поздрави
                                Берти, целенасочено мога да пиша срещу трите телекома...без да съм нечий /телекомски или подобно/ служител. Просто, и трите са лидери в класацията ми за идиотско поведение. Дадох им free това, дето имах за тях - Бибиком и Злобюл ни приемат, ни предават, а Шапката на Ментел у Аустриата дори не са го прочели, тъпанарите, и са го изтрили /ако се вярва на мейл системата/. Бял ПР...моменто:
                                Преди седмица се обадих да проуча условията на една промоция, за която ментел ми пратиха СМС. резултатът беше 48 минути клечене на "жицата", от които, 40 минути им слушах латерната, дето "държи линията", а за останалите 8 се разбра, че трима служители така и не знаеха условия като цени, пакети за данни, цени и планове +USB модем - практически, си бяха /без/крайно неподготвени та, наложи се да ми презвънят "след час" (на практика, два часа)... само да разбера, че знаят цената на модема. Иначе бяха изключително внимателни и учтиви момчета и момичета, евалла за което. Бял ПР. Уха !
                                Last edited by Pyramid; 11.05.2011, 22:33.

                                Коментар

                                Working...
                                X