IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
    Моля всеки, който все още не може да влиза в някоя тема, или въобще не може да влиза, да ми пише лично съобщение и да посочи конкретната тема, в която не влиза.
    - На въпрос на Frosty - има възможност за филтриране, менюто е горе вдясно. barbaron - ще проверим какво не е наред с този браузер, макар че ние тествахме с всички браузери и при нас форумът работи. Даже, ако е възможно, прати ми скрийншот.
    Отново казвам - съжаляваме за затрудненията, които повечето имате. Ще направим всичко възможно да отстраним проблемите.
    Не бе Бойче, Форумот си работи. При вас щом всичко е наред Абе, не ви ли прави впечатление, че никой не пише по другите теми????

    Коментар


    • Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение
      Новия дизайн не ми хареса заради малък шрифт и празните полета отстрани и padding и margins. На стария ми комп обаче те не се забелязват.
      Може да пробвате тази тема https://userstyles.org/styles/135383/nostalgic-investor
      Изисква да инсталирате добавка Stylish от връзките за съответните браузъри https://userstyles.org/ .
      Със стайлиш наистина е много по-добре. Сега остава някой да измисли как да блокираме досадната заглавна лента и работата заспива.
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
        Моля всеки, който все още не може да влиза в някоя тема, или въобще не може да влиза, да ми пише лично съобщение и да посочи конкретната тема, в която не влиза.
        - На въпрос на Frosty - има възможност за филтриране, менюто е горе вдясно. barbaron - ще проверим какво не е наред с този браузер, макар че ние тествахме с всички браузери и при нас форумът работи. Даже, ако е възможно, прати ми скрийншот.
        Отново казвам - съжаляваме за затрудненията, които повечето имате. Ще направим всичко възможно да отстраним проблемите.

        Защо да се жалваме? Модератор те банва за песента Шуми Марица и те обвинява в лъжа....при опит за жалване се банва ник от 10
        г. на дъщеря ми като бил мултиакаунт без никаква причина и никой не взима становище по въпроса.
        В момента имам над 300 изтрити поста във входящата кутия и кой ще ги върне ,с телефоните и имелиите на поне 20 форумци.
        Проблемите не са в нас и причините също.

        Коментар


        • Да се преместим в инфосток всеки ще регне по една тема и за 1 ден ще се преместим там

          Коментар


          • Новия дизайн не ми хареса заради малък шрифт и празните полета отстрани и padding и margins. На стария ми комп обаче те не се забелязват.
            Може да пробвате тази тема https://userstyles.org/styles/135383/nostalgic-investor
            Изисква да инсталирате добавка Stylish от връзките за съответните браузъри https://userstyles.org/ .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
              Дейба, бай Хой подаде оставка и всичко в тази държава спря да работи
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Май е време някой да направи нов форум. Примерно investor-forum.bg. И да няма нищо общо с Инвестора.

                Току виж този човек даже пари е почнал да печели, ако аудиторията се премести към новия форум.

                P.S. Сега гледам форумите в Инфосток. Там поне сайтът изглежда ОК. Форумите страдат от липса на аудитория, но пък няма мигащи ленти и електриково-бели полета, които да ми тормозят очите. И техният дизайн не е от най-умните, но поне не е малоумен като дизайна на Инвестора!
                Last edited by White Walker; 19.11.2016, 17:51.
                BSE is dark and full of terrors...

                Коментар


                • Какво става тук само тази тема отварям и то едвам едвам . къде е господин модератора ?

                  Коментар


                  • аз също давам едноседмичен бойкот - и да не ме разберете погрешно, това е добронамерено действие от моя и искрено се надявам, че нещата ще се оправят в този срок.
                    Конкретно искане - оправете ми личните съобщения - в момента в кутията ми има съобщения, изтрити преди 7-8 години, а лиспват такива, които съм си запазил аз!
                    П.С. Боли ме за този форум, май повече и от получаващите заплата тук и ще е жалко да го съсипете по този начин. Поне на нас ни пука. Надявам се и на вас!!!
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от alex2511 Разгледай мнение
                      Човек като тръгнал да се самоубива рано или късно ще го направи , та така и с Инвестор.бг рано или късно ще го направят !
                      Ако имаха малко останал акъл щяха да кажат, Сгрешихме извинете за неудобството връщаме старата версия .....Когато питаш 100 човека и 90 от тях ти кажат че си се насрал , значи наистина си се насрал !

                      п.с. Няма да влизам седмица и аз ! Ако и тогава не сте си сменили памперса чао завинаги .Не съм се родил с форума на Инвестор ще се появи друг, в природата празно няма !
                      Трудно и досадно е общуването с Инвестора в тоя му вид . Ако това сте търсили , успели сте ! Чао !

                      Коментар


                      • Дейба, бай Хой подаде оставка и всичко в тази държава спря да работи

                        Коментар


                        • Tрагедията на форума продължава......Жалко....Целта да се усвоят няколко сребърника от правилните хора е по-важна от мнението на хората, които над 10г четат и пишат в този форум....Жалко и болно...
                          За 3-те минути в които мога да гледам перверзния екран, само ще допълня, че се зачетох във форум на вестник С..а....Въпреки, че форумците са малко претенциозни и доста по - умни, ще прочета 1-2 месеца и ще се включа там...
                          Може и една тема за Кръчмата да включа, та дано се съберем около масата....
                          Имам усещането, че си късам мръвки от петите, за да храня ненаялите се лешояди на обръчите от фирми....

                          пп Толкова....Сега трябва да си капя капки за очи...

                          Коментар


                          • Интерфейса ще го нагласят, неотложно е решаването на други проблеми. Ето моите наблюдения, надявам се да бъдат от полза на "Оперативната дирекция"

                            След влизане (логване) във форума често се отварят малки теми, но голямите теми не се отварят.

                            Ето как реагира CHROME след влизане във форума при опит за отваряне на някои теми:

                            http://forum.investor.bg/forum/%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D 0%B8-%D1%84%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D0%BE%D0%B2-%D0%BF%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%80/17013-see-link-%D0%B1%D0%BE%D1%80%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D 0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D1%82%D 0%B5-%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8
                            ОК, показва се

                            http://forum.investor.bg/forum/%D0%B...ofix-ucits-etf
                            КО , съобщение за грешка:
                            ============================
                            The forum.investor.bg page isn’t working
                            forum.investor.bg unexpectedly closed the connection.
                            ERR_INCOMPLETE_CHUNKED_ENCODING
                            ============================
                            или
                            ============================
                            504 Gateway Time-out
                            The server didn't respond in time.
                            ============================

                            http://www.investor.bg/forum/forum/%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B8/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D 1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%80%D 0%B8/17224-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0
                            КО , празна страница с фона, дефиниран от "css/style00005l/1479475447-main.css"
                            и source text:
                            ==========================
                            <!DOCTYPE html>
                            <html id="htmlTag" xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xml:lang="en-US" lang="en-US" dir="ltr">
                            <head>
                            <base href="http://forum.investor.bg/" />
                            <link rel="Shortcut Icon" href="favicon.ico" type="image/x-icon" />
                            <link rel="stylesheet" type="text/css" href="core/clientscript/vbulletin_css/style00005l/1479475447-main-cssnormalization.css" />
                            <link rel="stylesheet" type="text/css" href="core/clientscript/vbulletin_css/style00005l/1479475447-main.css" />
                            <script type="text/javascript" src="js/header-rollup-523.js"></script>
                            ============================

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от alex2511 Разгледай мнение
                              Човек като тръгнал да се самоубива рано или късно ще го направи , та така и с Инвестор.бг рано или късно ще го направят !
                              Ако имаха малко останал акъл щяха да кажат, Сгрешихме извинете за неудобството връщаме старата версия .....Когато питаш 100 човека и 90 от тях ти кажат че си се насрал , значи наистина си се насрал !

                              п.с. Няма да влизам седмица и аз ! Ако и тогава не сте си сменили памперса чао завинаги .Не съм се родил с форума на Инвестор ще се появи друг, в природата празно няма !
                              И на мен ми омразна само тази тема и аз мисля да си почина чао и от мен

                              Коментар


                              • Човек като тръгнал да се самоубива рано или късно ще го направи , та така и с Инвестор.бг рано или късно ще го направят !
                                Ако имаха малко останал акъл щяха да кажат, Сгрешихме извинете за неудобството връщаме старата версия .....Когато питаш 100 човека и 90 от тях ти кажат че си се насрал , значи наистина си се насрал !

                                п.с. Няма да влизам седмица и аз ! Ако и тогава не сте си сменили памперса чао завинаги .Не съм се родил с форума на Инвестор ще се появи друг, в природата празно няма !

                                Коментар

                                Working...
                                X