IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Единствената полза от Инвестора е форумът му!!!!

    Новините, "анализите" и прочеее могата да се четат по всички други сайтове, без никаква разлика!

    Вече 4-5 дни не можа да се ползва форума... Още няколко дни ще опитвам да вляза в него и после просто ще отеба Инвестора... И така ще пстъпят повечето потребители! Елементарна психология на потрбителя!!

    Промните са необходими и неизбежни... но когато се правят грамотно!

    Коментар


    • Бойчо, не знам какво правят вашите програмисти, ама от 4 дена на много от темите, примерно за ЕТФ-а, ми дава


      404

      Коментар


      • Преди като прегледаш една тема, и заглавието и се променя в черен цвят. И като се появи нов пост пак става в зелен. Така лесно се следеше какво ново има писано. Сега веднъж да отвориш темата и си остава постоянно черно заглавието. Много подвеждащо. Поне това оправете.

        Коментар


        • И с браузър Edge.
          В добавка на горното, пардон долното (ама как звучи) мнение.

          Коментар


          • С нов акаунт и браузър Edge работи "добре", явно базата данни нещо е счупена.
            Но пък с Edge не мога да пусна отговор:
            "Invalid Page URL. If this is an error and the page should exist, please contact the system administrator and tell them how you got this message."

            Съвет към тези, за които шрифта е дребен: задържате клавиша Ctrl и въртите скролера на мишката, така променяте размера.
            Last edited by Dimitar.; 20.11.2016, 09:11.

            Коментар


            • Коментар


              • С Експлорър не работи, тежко стана, НЕ МОГА ДА ПРЕГЛЕДАМ ВСИЧКИ НОВИНИ ОТ ДЕНЯ В ЕДИН СПИСЪК САМО - както беше преди. Сякаш остава информация в сайта, която изпускам, а искам д авидя и незнам как.

                Коментар


                • абе на мен ми харесва промяната, има си доста нови неща, само дето не мога да свикна още. предполагам, че до време. Даже закъсняла промяна... Иначе - нямам проблеми с логване или лс.
                  Last edited by simbad12; 20.11.2016, 00:54.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от super99 Разгледай мнение
                    energetik - Пешка , това за дето се възрадвахте от победата . Ето това е дето победи, трябва да сменим ориентацията към Русия и да тръгнем по правия път на просперитета на отечеството ни.
                    да бе, да...за всичко си имате ....един враг...ама, баш от такива коне с капаци сме на туй дередже ))
                    Я виж, форума на в-к Сега, от години е изключително активен, но водеща е културата на участниците, а тук с бездействието на форумците се оставиха шепа тролове да движат и засипват темите със спам, а не лични мнения по конкретна тематика,
                    разбира се и с помощта на модерацията...

                    Коментар


                    • Не ми харесва- нито фейса е добър , нито връзките вътре..много е тежко оперирането и понякога блокира..Моля върнете старата версия..Засега и аз нямам време и зрение да мъча с тази версия..

                      Коментар


                      • Всяко нещо има начало и край.

                        Коментар


                        • energetik - Пешка , това за дето се възрадвахте от победата . Ето това е дето победи, трябва да сменим ориентацията към Русия и да тръгнем по правия път на просперитета на отечеството ни.

                          Коментар


                          • Стария и новия форум!!!
                            Не знам защо така се изгаврихте с нашата общност!!!
                            Довиждане за сега и от мен!

                            Last edited by tony1975; 19.11.2016, 21:00.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
                              Направо не е за вярване колко успешно ликвидираха форума - ако това е била идеята, изпълнителите заслужават сериозен бонус.

                              Новия дизайн според мен е направо вреден за зрението - аз на два пъти опитах да издържа 15-тина минути и в общи линии трети път нямам намерение да пробвам - до тук с експриментите.

                              Адио и от мен
                              А при мен новият дизайн не дразни очите, даже с него ми е по-добре от стария. Само изкачащата при скролиране лента ми е голям дразнител.
                              Click image for larger version

Name:	8961899M.jpg
Views:	1
Size:	50.7 КБ
ID:	3143581
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Направо не е за вярване колко успешно ликвидираха форума - ако това е била идеята, изпълнителите заслужават сериозен бонус.

                                Новия дизайн според мен е направо вреден за зрението - аз на два пъти опитах да издържа 15-тина минути и в общи линии трети път нямам намерение да пробвам - до тук с експриментите.

                                Адио и от мен

                                Коментар

                                Working...
                                X