IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
    Ейййййййййй,омръзна ми само тая тема да чета,научих я наизуст....
    ))) забравих в долното мнение да повторя пак за емотиконите - и те са ...бъгави, а сме свикнали в днешно време и чрез тях да изразяваме ....настроение ))
    Впрочем, погледнах че ъптейда на нови мнения в тема е на половин час, а тук при писане е на минута

    ... в читанка.бг има интересни книжки ))

    Хубава Съботонеделя на всички )
    Last edited by съни(тя); 19.11.2016, 16:52.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Уф, оставете ги. Никой от нас няма да умре без Инвесторът, предполагам. Щом са решили да извършат ритуално самоубийство, тяхна си работа, със сигурност празнината ще бъде запълнена от по-далновидни хора.
      Аз лично обявявам седемдневен бойкот, ако не се оправят нещата, зарязвам сайтът или най-малкото рубриката "Коментари". Предлагам и на останалите недоволни (близо девет десети от потребителите) да сторят същото. Ще ми е кофти, но ще ми мине. И с други сайтове и форуми съм привиквал години наред (туканка съм от 2004-а година), но съм бил принуден да ги зарежа поради подобни безобразия и не съм умрял, вече дори не си ги и спомням. И от Инвесторът не ми зависи животът.

      Аре - чао - беше ми приятно, дано се "видим" отново - и да не се "видим": животът продължава.
      + 1
      Ако и когато Инвесторът сметне, че е възстановил нормалната работа на форума, да го обяви официално.
      До тогава съм аут!

      Коментар


      • Ейййййййййй,омръзна ми само тая тема да чета,научих я наизуст....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от buy4o Разгледай мнение
          В края на краищата нещата ще се подредят. И при предходната преди години промяна на форума нададохме вой, но свикнахме.
          Нямам спомени тогава форумът да е бил толкова счупен!
          BSE is dark and full of terrors...

          Коментар


          • В края на краищата нещата ще се подредят. И при предходната преди години промяна на форума нададохме вой, но свикнахме.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Уф, оставете ги. Никой от нас няма да умре без Инвесторът, предполагам. Щом са решили да извършат ритуално самоубийство, тяхна си работа, със сигурност празнината ще бъде запълнена от по-далновидни хора.
              Аз лично обявявам седемдневен бойкот, ако не се оправят нещата, зарязвам сайтът или най-малкото рубриката "Коментари". Предлагам и на останалите недоволни (близо девет десети от потребителите) да сторят същото. Ще ми е кофти, но ще ми мине. И с други сайтове и форуми съм привиквал години наред (туканка съм от 2004-а година), но съм бил принуден да ги зарежа поради подобни безобразия и не съм умрял, вече дори не си ги и спомням. И от Инвесторът не ми зависи животът.

              Аре - чао - беше ми приятно, дано се "видим" отново - и да не се "видим": животът продължава.
              +1, седмица бойкот и от мен. ще си гледам само лс ако някой ми пише
              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

              Коментар


              • Явно, проблемът е в предкомпютърното устройство ...но не на потребителите
                3 дни не са малък срок за тестване.
                Няма какво да се пишат лични съобщения за бъгове - повсеместни са, така се чете тук и не се пишат подробно едни и същи неща.
                И е абсурдно да се трият кешове и бисквитки ...от желаещи да ползват един продукт Оправяйте, каквото има при вас!
                Няколко основни технически проблема:
                - тромава работа на сайта
                • Какви са новостите, освен новия интерфейс(о'к е), губят ми се...? Погледнах и БФБ в реално време - остава си лага от 15мин
                • В началото на статиите няма отметка за коментари, а се скролва до края на страницата
                - проблем с влизане в темите на форума от различни браузери
                - при логване във форума, връзката е направена да препраща към сайта - подобни трикове дразнят!
                В мобилния съм ги вкарала като отделни линкове

                За функционалностите на форума:
                - за мен поне, инфото за брой мнения на един участник(а и откога е регистриран) е по-интересно от англ.надпис за член или лишеното от съдържание "заслужил инвеститор"
                - обърнете внимание на подписите - променете им шрифта и размера
                При кратко мнение се слива текста на подписа с мнението - освен, че самата лента увеличава размера на ....белите полета (погледнете по-назад, напр. мнението на Тато)
                - точката за активност не работи - все си е зелена, а и излишно заема място долу - може да е горе до ника
                - Мястото на Анкетите трябва да е в най-отгоре в темата, всеки влязък веднага да има видимост
                - болднете заглавията на темите в началната страница на форума - така ще се разграничават лесно разгледани от не- теми ...когато проработи зареждането им
                - оправете препратката от качени снимки, аналогично с линковете - сега при клик на снимка се излиза от страницата на форума

                Функцията за запазване на мнението при писане е добра, но в момента, мисля, че допълнително натоварва ресурсите ви, може да се добави и по-късно ...погледнете дали няма връзка с други бъгнати функции... В същото време, актуализацията на нови мнения в тема не е автоматично, а с някакъв лаг ...

                Барбароне, трудно е съвместяването на различни формати, когато се ползват готови шаблони...а като гледам тук е точно такава ситуацията ...поне да махнат английските надписи в кутията за съобщения, например Иначе, кое му е трудното - да се свърже новия сайт със старата форма на форума

                Коментар


                • Уф, оставете ги. Никой от нас няма да умре без Инвесторът, предполагам. Щом са решили да извършат ритуално самоубийство, тяхна си работа, със сигурност празнината ще бъде запълнена от по-далновидни хора.
                  Аз лично обявявам седемдневен бойкот, ако не се оправят нещата, зарязвам сайтът или най-малкото рубриката "Коментари". Предлагам и на останалите недоволни (близо девет десети от потребителите) да сторят същото. Ще ми е кофти, но ще ми мине. И с други сайтове и форуми съм привиквал години наред (туканка съм от 2004-а година), но съм бил принуден да ги зарежа поради подобни безобразия и не съм умрял, вече дори не си ги и спомням. И от Инвесторът не ми зависи животът.

                  Аре - чао - беше ми приятно, дано се "видим" отново - и да не се "видим": животът продължава.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • и според мене старата версия си беше по-добра тоя бял фон хич не се връзва е дано върнете старата, пробвахте видяхте отзивите, не е края на света

                    Коментар


                    • В случая не можем да виним дизайнерите и програмистите. С такива заплати - толкова! Най-вероятно за тези пари някой студент се е навил да направи дизайна и още един студент се е навил да изпрограмира нещата.

                      Изцяло 100% мениджърска грешка - да пуснат в production нещо, което дори не е тествано! Напълно неадекватно решение!
                      BSE is dark and full of terrors...

                      Коментар


                      • Бойчо, задавам конкретен въпрос и очаквам конкретен отговор. Има ли начин да върнете старата версия или не? Поне ни кажете, за да не таим напразни надежди.
                        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Я, Бойчо благоволи да се появи.
                          Уважаеми г-н Попов, а зашо, аджеба, сте ми изтрили личните съобщения, а са се появили някакви отпреди 10 години, които отдавна аз лично съм изтрил. Какво пак се е объркало във форума?

                          И понеже съм добронамерен, все още, маакр да не го заслужавате, влизам през хром и ми се отваря основно само тази тема (понякога и още 2-3, но за кратко) - проблем или си въобразявам?

                          И последно - хайде вземете се "похвалете" какво точно променихте, че да знам къде да не влизам повече

                          П.С. Че се изнервих, та ще се зАпра малко - ще ни дадете ли възможност да си се върнем към старата версия, ако искаме, или понеже във вас е и хляба, и ножа - кой еВал, еВал, кака се ожени и толкоз

                          П.П.С. И за финал относно новия цвят, с което спирам, но тя цялата ситуация е толкова трагична, че ако не вкарам малко хумор, направо ще стане плачевна:

                          Сватба в малко градче. Младоженците останали насаме за първата брачна нощ. Обаче били пияни до козирката. Пред къщата се били събрали над 30 човека от страна на младоженците за да чакат да видят чаршафа дали булката е "честна".
                          Преди да го направят обаче булката прошепнала на младоженеца:
                          - Скъпи да знаеш, че мен са ме е*али и преди теб. Не знам как ще покажем чаршафа пред всички.
                          Мъжът казал:
                          - Не се притеснявай. Вземи това вино и сипи по чаршафа.
                          В тъмното обаче объркали бутилките и сипали мента. На сутринта излизат и подават чаршафа през прозореца. Всички хора видели зеленото петно, пияният баща на младоженеца се провикнал:
                          - Браво сине, ти направо си и пръснал жлъчката...

                          Та и вие така, с този нов цвят направо ни прънахте жлъчката...
                          евала страхотен виц
                          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                            Преди 1 час писах на Mr Popov, и получих отговор от него.
                            Една и съща БД няма да работи ДОБРЕ с две ЕДНОВРЕМЕННО активни версии на vBulletin. Проблем: синхронизация.
                            Барбароне уверявам те, че няма никакъв проблем базата данни да работи с повече от един клиент. Незьависимо дали използват пхп5 или даже пхп7. Заявките са едни и същи, просто в пхп7 са различно описани. Синхронизацията в случая няма нищо общо, там нещата са фифо - фърст ин, фърст оут.
                            ...
                            Въобще не знам каква са я свършили, твърде много джава неизтествана
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Ако някой не може да влиза, интересно как ще ти пише на лични.
                              Опитайте да го изтествате извън офиса, обикновено там всичко работи. Пробвайте всички добре известни браузъри, но със съществуващ акаунт.

                              ПП
                              Барбароне, базата данни е една и съща. Уверявам те че ще работи и с двете версии.
                              Преди 1 час писах на Mr Popov, и получих отговор от него.
                              Намирам всичките си изпратени и получени лични съобщения.
                              Една и съща БД няма да работи ДОБРЕ с две ЕДНОВРЕМЕННО активни версии на vBulletin. Проблем: синхронизация.
                              Last edited by barbaron; 19.11.2016, 14:23.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                                Личните ви съобщения би трябвало да са в меню "входяща кутия", папка "съобщения". Прикачвам като скрийншот. За хрома и темите = ще предам на колегите от Оперативна дирекция. Благодаря!
                                знам къде са, казвам, че ги няма реално - това как се обяснява?
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X