IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
    Моля всеки, който все още не може да влиза в някоя тема, или въобще не може да влиза, да ми пише лично съобщение и да посочи конкретната тема, в която не влиза.
    - На въпрос на Frosty - има възможност за филтриране, менюто е горе вдясно. barbaron - ще проверим какво не е наред с този браузер, макар че ние тествахме с всички браузери и при нас форумът работи. Даже, ако е възможно, прати ми скрийншот.
    Отново казвам - съжаляваме за затрудненията, които повечето имате. Ще направим всичко възможно да отстраним проблемите.
    Ако някой не може да влиза, интересно как ще ти пише на лични.
    Опитайте да го изтествате извън офиса, обикновено там всичко работи. Пробвайте всички добре известни браузъри, но със съществуващ акаунт.

    ПП
    Барбароне, базата данни е една и съща. Уверявам те че ще работи и с двете версии.
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Бойчо изчистете си бръузърите с които всички теми ви се отварят и да видете че нищо не се отваря.Сигурен съм че ако изчистя всичко което е запомнено в моя браузър и в тази тема няма да мога да вляза сигурно.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Я, Бойчо благоволи да се появи.
        Уважаеми г-н Попов, а зашо, аджеба, сте ми изтрили личните съобщения, а са се появили някакви отпреди 10 години, които отдавна аз лично съм изтрил. Какво пак се е объркало във форума?

        И понеже съм добронамерен, все още, маакр да не го заслужавате, влизам през хром и ми се отваря основно само тази тема (понякога и още 2-3, но за кратко) - проблем или си въобразявам?

        И последно - хайде вземете се "похвалете" какво точно променихте, че да знам къде да не влизам повече
        Личните ви съобщения би трябвало да са в меню "входяща кутия", папка "съобщения". Прикачвам като скрийншот. За хрома и темите = ще предам на колегите от Оперативна дирекция. Благодаря!

        Коментар


        • Я, Бойчо благоволи да се появи.
          Уважаеми г-н Попов, а зашо, аджеба, сте ми изтрили личните съобщения, а са се появили някакви отпреди 10 години, които отдавна аз лично съм изтрил. Какво пак се е объркало във форума?

          И понеже съм добронамерен, все още, маакр да не го заслужавате, влизам през хром и ми се отваря основно само тази тема (понякога и още 2-3, но за кратко) - проблем или си въобразявам?

          И последно - хайде вземете се "похвалете" какво точно променихте, че да знам къде да не влизам повече

          П.С. Че се изнервих, та ще се зАпра малко - ще ни дадете ли възможност да си се върнем към старата версия, ако искаме, или понеже във вас е и хляба, и ножа - кой еВал, еВал, кака се ожени и толкоз

          П.П.С. И за финал относно новия цвят, с което спирам, но тя цялата ситуация е толкова трагична, че ако не вкарам малко хумор, направо ще стане плачевна:

          Сватба в малко градче. Младоженците останали насаме за първата брачна нощ. Обаче били пияни до козирката. Пред къщата се били събрали над 30 човека от страна на младоженците за да чакат да видят чаршафа дали булката е "честна".
          Преди да го направят обаче булката прошепнала на младоженеца:
          - Скъпи да знаеш, че мен са ме е*али и преди теб. Не знам как ще покажем чаршафа пред всички.
          Мъжът казал:
          - Не се притеснявай. Вземи това вино и сипи по чаршафа.
          В тъмното обаче объркали бутилките и сипали мента. На сутринта излизат и подават чаршафа през прозореца. Всички хора видели зеленото петно, пияният баща на младоженеца се провикнал:
          - Браво сине, ти направо си и пръснал жлъчката...

          Та и вие така, с този нов цвят направо ни прънахте жлъчката...
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Изчистих бисквити,шоколади,кешове.....и пак влизам само в тая тема....Е....,не съм проверявал дали с всички теми е така ,ама като видя ,че не става в три-четири и ми писва....Мисля си,че тия дето не можем да влизаме в останалите теми,в тази би трябвало да е разрешено да си дискутираме всичко,без да ни се трият мненията... Не че много пиша във форума...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
              Говориш и за стара и нова версия на външния вид.
              Старият външен вид беше асоцииран със старата версия на форумния софтуер.
              Новият външен вид е асоцииран с новата версия на форумния софтуер.
              Базата данни с репликите е свързана с форумния софтуер.
              А сега, ако можеш, мисли
              "Ако искаш, намираш начин, ако не искаш, намираш оправдание" - някой го беше казал. Не те знам един от разработчиците ли си или не. Но и аз съм правил някои подобни работи, за да мога да помисля. както и да е, вече казах какво мисля че ще се случи.

              Коментар


              • Моля всеки, който все още не може да влиза в някоя тема, или въобще не може да влиза, да ми пише лично съобщение и да посочи конкретната тема, в която не влиза.
                - На въпрос на Frosty - има възможност за филтриране, менюто е горе вдясно. barbaron - ще проверим какво не е наред с този браузер, макар че ние тествахме с всички браузери и при нас форумът работи. Даже, ако е възможно, прати ми скрийншот.
                Отново казвам - съжаляваме за затрудненията, които повечето имате. Ще направим всичко възможно да отстраним проблемите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dzk Разгледай мнение
                  Говоря за външен вид. Данните са едно, а външен вид е друго.
                  Говориш и за стара и нова версия на външния вид.
                  Старият външен вид беше асоцииран със старата версия на форумния софтуер.
                  Новият външен вид е асоцииран с новата версия на форумния софтуер.
                  Базата данни с репликите е свързана с форумния софтуер.
                  А сега, ако можеш, мисли

                  P.S. Моля някой да обясни на "dzk", че форумния софтуер е vBulletin и разбира се аз не съм "един от разработчиците му", въпреки че програмирам от 1970 до днес
                  Last edited by barbaron; 19.11.2016, 13:50.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                    Утопична идея. В базата данни има огромен брой реплики. Ползването на една база данни от две версии на vBulletin (форумния софтуер) е невъзможно. Синхронизираното използване на две (огромни) бази данни от двете версии е практически невъзможно
                    Говоря за външен вид. Данните са едно, а външен вид е друго.

                    Коментар


                    • Отварянето на теми във форума http://forum.investor.bg/ категорично не работи с моя Chrome:
                      ===========================================
                      forum.investor.bg unexpectedly closed the connection.
                      ERR_INCOMPLETE_CHUNKED_ENCODING
                      ===========================================
                      Подозирам, че проблема е в "js/header-rollup-523.js"

                      Форума работи безупречно с моя Microsoft Edge. Sorry, предпочитам Chrome.
                      Last edited by barbaron; 19.11.2016, 12:15.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dzk Разгледай мнение
                        Според мен е по-добре всеки регистриран потребител в менюто да има възможност за избор между новата и старата версия. Всеки който не е регистриран да гледа само новата версия. Така мисля че и вълка ще е сит, и ние агнетата доволни.
                        Утопична идея. В базата данни има огромен брой реплики. Ползването на една база данни от две версии на vBulletin (форумния софтуер) е невъзможно. Синхронизираното използване на две (огромни) бази данни от двете версии е практически невъзможно

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dzk Разгледай мнение
                          Според мен е по-добре всеки регистриран потребител в менюто да има възможност за избор между новата и старата версия. Всеки който не е регистриран да гледа само новата версия. Така мисля че и вълка ще е сит, и ние агнетата доволни.
                          Добра идея

                          Коментар


                          • Според мен е по-добре всеки регистриран потребител в менюто да има възможност за избор между новата и старата версия. Всеки който не е регистриран да гледа само новата версия. Така мисля че и вълка ще е сит, и ние агнетата доволни.

                            Коментар


                            • остави цялата боза с интерфейса - отвратителен, да се повторя, ами и сте ми изтрили личните съобщения, част от които съм пазил с години - абе вие малоумни ли сте??? Сериозно го питам това за малоумността?

                              И още един въпрос - въобще пука ли ви за нас, форумците, т.е. тези, които реално ви изкарваме парите за заплати? Щото, ако е така, следва да ни дадете обяснение, ама много лично обяснение, пък и някакво упътване какво точно окендзахте и как да се справяме с новия булшит, който сте сътворили. Иначе си казваме чао и толкова
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                                На мен ми харесва новият изглед, с изключение на 3 неща:
                                - постоянно изскачащото заглавие е много дразнещо и освен това прецаква скролирането на Вивалди.
                                - защо няма опция за филтриране на мненията на потребители?
                                - защо форумът върви наопаки? При нормалните форуми страниците започват със старите мнения, завършват с най-новите. Чете се и се скролира надолу, което е естествено. Защо Инвестора върви на обратно? Какъв е тоя назадничав форум?
                                по добре задай въпроса ,какъв е този форум където може да се влезе само в една тема и където потребителя се мъчи да получи някаква информация а сайта го поучава как той да променя настройките на компютъра спрямо сайта ..вече трети ден.
                                Исках информация за сделките преди година в Хика бях потресен от информацията която получих в 73 страници..по цялата вертикала.

                                Коментар

                                Working...
                                X