IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ок все пак новия форум има и някои добри въведения, например да можеш да гледаш в анкетата как се гласува. Инвестор, защо просто не направите списък на всички спорни точки и ние, потребителите да гласуваме кое ни харесва при стария форум и новия? Така ще има далеч по-малко недоводлни.

    ПП. на мен ми харесва, че страницата започва с най-новото мнение. Спестява цъкането до последната страница което трябва да се прави при други форуми. Намирам го за далеч по-удобно
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • На мен ми харесва новият изглед, с изключение на 3 неща:
      - постоянно изскачащото заглавие е много дразнещо и освен това прецаква скролирането на Вивалди.
      - защо няма опция за филтриране на мненията на потребители?
      - защо форумът върви наопаки? При нормалните форуми страниците започват със старите мнения, завършват с най-новите. Чете се и се скролира надолу, което е естествено. Защо Инвестора върви на обратно? Какъв е тоя назадничав форум?
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение
        Меко казано - "ОТВРАТИТЕЛЕН" !!!

        Цялата промяна, включително на сайта е много лоша идея....

        Вярвате или не, но последните няколко дни чувствително намалих броя на отваряните статии и теми тук.... просто създава неприяно усещане и натоварва ненужно....

        Ако изобщо някой чете тази тема - "ЗА БОГА - ВЪРНЕТЕ СТАРИЯ ИНТЕРФЕЙС" !


        И аз така ...

        Коментар


        • Меко казано - "ОТВРАТИТЕЛЕН" !!!

          Цялата промяна, включително на сайта е много лоша идея....

          Вярвате или не, но последните няколко дни чувствително намалих броя на отваряните статии и теми тук.... просто създава неприяно усещане и натоварва ненужно....

          Ако изобщо някой чете тази тема - "ЗА БОГА - ВЪРНЕТЕ СТАРИЯ ИНТЕРФЕЙС" !

          Коментар


          • И като напишеш нещо, не се появява веднага, ами след минути, а се отбелязва като врееме на нов постинг чак след час. На всичкото отгоре, като постнеш нещо и те връща на последната страница, а не на първата, та трябва да пишеш стр.1, отиди и чак тогава. А мнението ти се появява не знам кога.
            Какво да му харесам?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

              Морално и технологично стар? Над 20 съфорумци искат старата версия по някаква причина, а на над 86% според анкетата новата морално и технологично превъзходна версия не ни харесва
              Не толкова нехаресване на визията и функционалността, колкото бъговете. Аз не мога да си вляза в профила, а тези, които са влезли , не могат да отворят други теми, освен тази. Такива са доста и хората си го казаха. Виж по долу, колко много не могат да отворят темите. Това са си бъгове, които вече три дни не могат да оправят.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                някой отговаря ли на питанията ни въобще?
                не мисля че ще някой ще вземе предвид мненията тук. И аз не харесвам новия изглед. Но си мисля че са дадени прекалено много пари, някои шефове са изискали нова визия и са отпуснали един бюджет, някой шеф е одобрил новата визия, бюджета е усвоен, и сега никой няма да се съгласи че са допуснали грешка. Сега се ослушват да мине известно време, хората да претръпнат. Може да направят някои дребни промени след време, но...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                  Здравейте, не знам дали правилно съм Ви разбрал, но направих току-що тест с Мозила. Ето линк. Не търсим проблемите при потребителите, заради потребителите решихме да инвестираме в най-новата версия на форум, който беше на десетина години и който бе морално и технологично стар. Следим също и реакциите, предложенията и оплакванията на форумците и вземаме мерки.
                  Морално и технологично стар? Над 20 съфорумци искат старата версия по някаква причина, а на над 86% според анкетата новата морално и технологично превъзходна версия не ни харесва
                  destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                  Коментар


                  • някой отговаря ли на питанията ни въобще?
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Новия итефейс е направо жесток - това е машина на времето, връща поне 25 години назад. Много е актуален.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Не искат форума да работи точно сега, това е... иначе точно за 5 мин. ще го оправят и няма да е счупен. Нов вид цензура. Да не можем да пишем глупости. Което е много жалко.Пък може и да не е.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Почти 2017-та е, хайде да си върнете старата версия, че е малко смешно 1) да не се отварят половината теми; 2) сайта ви да изглежда като нещо от 1996.

                          Ама така е, като се навъдиха школи за "програмисти" на всеки километър. Вече и магаре може да се кръсти програмист, след като е дало едни пари и се е разходило няколко пъти до офиса на Наков. Количество да има - качеството няма значение.

                          Коментар


                          • Грешка.

                            Коментар


                            • С Мозила другите теми не ги отваря, но с Хром стана! (егаси иконите!)

                              Коментар


                              • Сега си играх да си създам нов профил.
                                Ами с него няма проблем да влизаш където и да е, от където и да е.

                                Пиша горното, ако някой от екипа се опитва да оправи нещата.

                                Коментар

                                Working...
                                X