Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Някой май с 500К е чакал спекулативно Лондон, е съдба...
    Издадени дялове 24 710 000
    Поръчани дялове за издаване в сетълмент 20 000
    Поръчани дялове за обратно изкупуване 530 000
    Общо дялове 24 200 000
    А друг някой е предварително договорил .....

Коментар

• Някой май с 500К е чакал спекулативно Лондон, е съдба...
      Издадени дялове 24 710 000
      Поръчани дялове за издаване в сетълмент 20 000
      Поръчани дялове за обратно изкупуване 530 000
      Общо дялове 24 200 000

Коментар

• Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
        това как ще го коментирате?

[ATTACH=CONFIG]n3200573[/ATTACH]
        Предполагам отговора ще е КЕША.

Коментар

[ATTACH=CONFIG]n3200573[/ATTACH]
          "Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF е единственият в България борсово търгуван фонд, който следва представянето на индекса SOFIX, като се придържа към метода на пълно физическо репликиране."
          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

Коментар

• Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение

С други думи обичаш да пикаеш срещу вятъра. Първо криза в следващите 5-10 години едва ли може да очакваш. Борсата в САЩ е на доста добро ниво и връщането на парите от данъчната ваканция само ще я изтрелят нагоре. След това Щатите започнаха цикъл на повишаване на лихвените ставки което е сигнал за излизане от кризата абсолютно същото ще почнат да правят и ЕЦБ в началото на 2018-та. Повишаване на лихвите ще означава че взимането на евтини кредити ще прекъсне като цикъл. В същото време България би трябвало да приеме еврото което също би трябвало да е добре за нашата борса. В общи линий съм оптимист за световната икономика в следващите 5-10 години.
            знаеш ли просто ще пусна една графика и няколко заглавия от 30 октомври 1929 (денят след черния вторник) и ще цитирам мнението ти при следващия спих

спих оцветен в сиво

destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

Коментар

А има ли нужда изобщо от коментар ?

Коментар

• Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение

С други думи обичаш да пикаеш срещу вятъра. Първо криза в следващите 5-10 години едва ли може да очакваш. Борсата в САЩ е на доста добро ниво и връщането на парите от данъчната ваканция само ще я изтрелят нагоре. След това Щатите започнаха цикъл на повишаване на лихвените ставки което е сигнал за излизане от кризата абсолютно същото ще почнат да правят и ЕЦБ в началото на 2018-та. Повишаване на лихвите ще означава че взимането на евтини кредити ще прекъсне като цикъл. В същото време България би трябвало да приеме еврото което също би трябвало да е добре за нашата борса. В общи линий съм оптимист за световната икономика в следващите 5-10 години.
                Ако махнем една единица от 2017, все едно сме 2007 така ми звучи тоя пост.

Коментар

• Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                  пп не очаквам крах на западния свят, а само нова криза защото икономиката е циклична. рано или късно има мечи пазар. ако помниш до преди година и половина бях бик когато имаше доста мечета. сега когато се навъдиха бичета съм мечка.
                  http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

Коментар

• Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение
                    В ЕТФ-а ще влезнат от дивиденти като добавя Алкомет и Химипорт ... 690 745 лв
                    А колко ще излязат ?

Коментар

• В ЕТФ-а ще влезнат от дивиденти като добавя Алкомет и Химипорт ... 690 745 лв

Коментар

• това как ще го коментирате?

Click image for larger version

Name:	име.JPG
Views:	1
Size:	40.9 КБ
ID:	3200573
                        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

Коментар

• Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

не, наистина ми е интересно какви перспективи виждаш и обещавам да не се заяждам ако ги изредиш. но от мойта гледна точна с трeто правителство на бойко, спряна приватизация, ниски пчи и никакви реформи не виждам причини за оптимизъм в бг или борсата. аз ли съм изпуснал нещо да е станало в тази държава наскоро? или може би компаниите в софикс са много евтини? или има супер перспективи пред тях?

пп не очаквам крах на западния свят, а само нова криза защото икономиката е циклична. рано или късно има мечи пазар. ако помниш до преди година и половина бях бик когато имаше доста мечета. сега когато се навъдиха бичета съм мечка.

и не съм само злато - имам свилоза, атера, уиз еър, аеркап. половината ми портфейл е извън злато и сребро. split strategy

днес уиз кърти, след няма и седмица очаквам добри резултати от свилоза ако не са спирали мощности през q1

http://www.londonstockexchange.com/e...JEGBXSTMM.html

12% за ден
                          Здравей, Black and white cat-foot! Каква е причината за скока ... отличен отчет или новина свързана с бъдещето развитие на компанията ?

Разбрах ... http://www.londonstockexchange.com/e.../13237811.html
                          Last edited by Innocent; 25.05.2017, 18:28.

Коментар

• Скоро и в България ...

SoftBank Vision Fund вече набра 93 млрд. долара

До шест месеца най-големият технологичен фонд ще изпълни целта си за осигуряване на капитал от 100 млрд. долара

Най-големият частен технологичен фонд - SoftBank Vision Fund, вече набра капитал от над 93 млрд. долара. Той беше основан миналата есен от японската Softbank Group и подкрепен в самото начало от Суверенния фонд на Саудитска Арабия. Целта е да бъде създаден най-големият в света технологичен фонд с капитал от 100 млрд. долара,който да инвестира в технологичния сектор като изкуствен интелект и роботика, предаде Reuters.

http://www.capital.bg/biznes/kompani...3_mlrd_dolara/
                            Last edited by Innocent; 25.05.2017, 17:43.

Коментар

• Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

Няма смисъл да споря с човек който очаква крах на западният свят и вкарал всичко в злато
                              не, наистина ми е интересно какви перспективи виждаш и обещавам да не се заяждам ако ги изредиш. но от мойта гледна точна с трeто правителство на бойко, спряна приватизация, ниски пчи и никакви реформи не виждам причини за оптимизъм в бг или борсата. аз ли съм изпуснал нещо да е станало в тази държава наскоро? или може би компаниите в софикс са много евтини? или има супер перспективи пред тях?

и не съм само злато - имам свилоза, атера, уиз еър, аеркап. половината ми портфейл е извън злато и сребро. split strategy

днес уиз кърти, след няма и седмица очаквам добри резултати от свилоза ако не са спирали мощности през q1

http://www.londonstockexchange.com/e...JEGBXSTMM.html

12% за ден

Коментар

• Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

Няма смисъл да споря с човек който очаква крах на западният свят и вкарал всичко в злато
                                Хаха тва беше яко

Коментар

Working...
                                X