IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение

    1. Цъкаш с десен
    Мерси, оправих се.
    Просто очаквах снимка да се качва от копчето Фотоапарат, а не от А-ту

    Коментар


    • Какво става с мобиланта версия на форума?

      Коментар


      • Нещо гледам на заглавната страница линковете "новините днес" и "новините вчера" не работят вече, отварят празни страници.
        И това с насичането при скролване нагоре/надолу още го има на някои страници.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Дайте упътване за качване на снимка от мрежата!
          1. Цъкаш с десен клавиш върху снимката и от менюто избираш "Copy image location":

          2. Щракаш върху бутона Image,



          3. В полето URL вмъкваш копирания в т.1 адрес (Ctrl + V)


          4. Резултата:
          Last edited by Dimitar.; 08.12.2016, 09:54.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
            Това в грешна тема го сложих и като се опитах да го изтрия ми показа нов бъг - даде грешка
            .....
            +1 и аз се опитах да си изтрия коментара, защото не е по темата но не мога
            аз имам друг проблем - стоя логнат натискам "какво ново" и ме изпраща да се логна наново, логвам се и съм на началната страница, след това успявам да влеза в "какво ново" но виждам само коментарите, които са показани на първата страница - одолу няма бутон с които да разгледам по-старите
            Last edited by ceneto; 08.12.2016, 09:42.
            “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

            Коментар


            • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение

              Къде е тоя игнор, че не мога да го намеря?
              В "контролен панел" - "лични" - "блокирани потребители"
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Определено не ми харесва този интерфейс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  Поставям някои потребители в игнора ( то и тази функция не е дефинирана добре, както в стария форум), а понякога им виждам писанията. Ами нали ТОВА не искам!
                  Ако не ги виждам, то отварям темата като мисля, че има нови мнения, а там само стари мнения, като не се вижда че има мнения на игнорирани потребители, както беше преди.
                  Къде е тоя игнор, че не мога да го намеря?

                  Коментар


                  • Грешката им в новия форум е само ЕДНА. Че промениха добрия стар форум. Що им трябваше да променят толкова радикално нещо, което работеше много добре?
                    Изобщо не съм доволен от новия форум.
                    Полето за писане е отдолу, а би трябвало да е отгоре, каквато е логиката на ТОЗИ форум с най-новото отгоре.
                    Полето за писане е много тясно, а понякога е стеснено до 3-4 реда.
                    Когато копираш нещо от друг сайт, в полето излиза с някакъв огромен шрифт, а ако го пуснеш така, се появява с дребен шрифт.
                    Не е ясно точно кой шрифт ползваш докато пишеш. Май е 14.
                    При вкарване на линк те пита КАКЪВ точно е протокола???? За чий е това? След като има опция "other"... Ами оставете за подразбиране опцията "other" бе!
                    Поставям някои потребители в игнора ( то и тази функция не е дефинирана добре, както в стария форум), а понякога им виждам писанията. Ами нали ТОВА не искам!
                    Ако не ги виждам, то отварям темата като мисля, че има нови мнения, а там само стари мнения, като не се вижда че има мнения на игнорирани потребители, както беше преди.
                    Да не говорим, че още не могат да настроят часовника на темите да показва реалния час, а не два часа назад.
                    Сигурно има и друго, ама...
                    ПЪЛНА СКРЪБ! Това е!
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Това в грешна тема го сложих и като се опитах да го изтрия ми показа нов бъг - даде грешка

                      Няколко проблема:

                      - с хром в къщи не мога да отварям някои теми - 404, а в офиса мога
                      - не ми се маркират прочетените теми изобщо
                      - каквото и да правя съобщенията ми остават непрочетени

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                        ...
                        Оправени проблеми
                        2. Дразнещият бял фон и дребен шрифт са оправени
                        не мисля че това е оправено. Началната страница все-още е с ужасен бял фон. Форума все-още е със шрифт който напряга очите при четене. Зелен фон със зелен шрифт също не е добре. На форума като гледам има ТРИ фона: зелен, бял и някакъв неопределено светло-сив.

                        Да, сега си погледнах някои логове. И да ви кажа: "from=<apache@forum-investor.localdomain>" въобще не е правилно зададена конфигурация за изпращач на поща. "helo=<forum-investor.localdomain>" също не е коректно зададено. Айде някой който разбира да погледне и това.
                        Last edited by dzk; 07.12.2016, 20:38.

                        Коментар


                        • моята реакция на новия интерфейс

                          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                          Коментар


                          • Дайте упътване за качване на снимка от мрежата!

                            Коментар


                            • Часовника...
                              Графиките.
                              Данните..
                              М.... . ш..... ..й.о!

                              Коментар


                              • Немалко съфорумци се оплакват за емотиконите, явно е трудно да намерите по-читави такива.
                                Моля, заповядайте:



                                Има и още, пишете, ако имате нужда от помощ.

                                Коментар

                                Working...
                                X