IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
    Освен това, определено целенасочено се отглеждат няколко откровени ТРОЛА.
    ТЕ, дразнят дори повече от техническите недомислици.
    +1024.

    Единият от тролове вече успя да съсипе други два форума, сега този е наред.
    Засега форума се държи, щото трола си троли главно в една тема, но не се знае коя вечер пак ще се качи на черешата...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cycle Разгледай мнение
      През 2016 да правиш редизайн и да започнеш от десктоп версията е висша форма на неразбиране на онлайн бизнеса.
      Вижте новата мобилна версия на Dnevnik.bg и Capital.bg и ще разберете защо. Разочарование са новите дизайни и на Инвестор и на Днес, а за форума не ми се говори дори.
      +145
      Освен това, определено целенасочено се отглеждат няколко откровени ТРОЛА.
      ТЕ, дразнят дори повече от техническите недомислици.
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • През 2016 да правиш редизайн и да започнеш от десктоп версията е висша форма на неразбиране на онлайн бизнеса.
        Вижте новата мобилна версия на Dnevnik.bg и Capital.bg и ще разберете защо. Разочарование са новите дизайни и на Инвестор и на Днес, а за форума не ми се говори дори.

        Коментар


        • Здравейте, има две неща, които бих се надявал да се променят, без да твърдя, че трябва да се променят, но като цяло май само тези 2 неща ме касаят откъм чувствителна разлика, за други не се сещам в момента:

          1. Когато отворя профила на някой форумец, търсейки негови предишни мнения, когато реша да отворя някое, ми се отваря съответната тема, но последната й страница, а мнението на форумецът може да е много по-старо и трябва тепърва да го търся страница по страница, гадаейки на коя страница ще е точно, имайки предвид датата, която вече ми е била излязла.

          2. Да се оцветяват в черно прочетените вече теми.

          Уточнявам, че обикновено чета нелогнат, а се логвам обикновено, когато реша да пиша, а това е сравнително рядко. Дали желаете и за нелогнатите да се оцветяват прочетените теми в черно, ако няма ново мнение - това е решение на инвестор и аз не мога да имам претенции относно политиките на сайт, който чета ежедневно. Само посочвам, че за мен би било по-удобно тази функция да е и за нелогнатите, стига да е целесъобразно и стига да не пречи на политиките и целите на инвестор.

          Не съм писал досега в тази тема. Хареса ми диалогичността на Бойчо Попов. Желая успех!
          Мненията ми не са препоръка за вземането на каквито и да било инвестиционни решения!

          Коментар


          • Е ся си , началната страница прилича на празен лист от бакалски тефтер...
            Last edited by Amsterdamm; 20.12.2016, 12:01.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение

              Инсталирай си adblock и ще се махне.
              Мерси !
              И 30 гр дюлева ракия...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение

                Инсталирай си adblock и ще се махне.
                Димитъре, имаш едно ирландско кафе от мен у Кръчмата!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Още малко и ще поискате да ви махнат гадния Бенчмарк дет се джурка у десно
                  Инсталирай си adblock и ще се махне.

                  Коментар


                  • Какво стана с новите човечета?

                    Какво значат разните Мембъри, някой може ли да обясни и не беше ли по-добре да се вижда броят на мненията вместо тая безмислица или вместо това, дето е написано най-отдолу на компютърски? как се разбира кой е прост Мембър (аз например или Наивников) и кой е по-висша степен на тако`а?
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Още малко и ще поискате да ви махнат гадния Бенчмарк дет се джурка у десно

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                        Това в грешна тема го сложих и като се опитах да го изтрия ми показа нов бъг - даде грешка

                        Няколко проблема:

                        - с хром в къщи не мога да отварям някои теми - 404, а в офиса мога
                        - не ми се маркират прочетените теми изобщо
                        - каквото и да правя съобщенията ми остават непрочетени
                        Това с 404 и при мен го има, с лисицата съм

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение
                          А бе направете, както беше преди прочетените теми да са в черно!!!
                          Писна ми да отварям едни и същи мнения по няколко пъти,
                          Ей, браво бе направили сте нещо хубаво

                          Сега и ако върнете и писането да става отгоре ( а не като сега отдолу), ще заприлича на старият удобен форум !

                          Поработете и върху оптимизацията за мобилни устройства, махнали сте на И. Давидов приложението и сега не може да се инсталира на телефонче

                          Коментар


                          • А бе направете, както беше преди прочетените теми да са в черно!!!
                            Писна ми да отварям едни и същи мнения по няколко пъти,

                            Коментар


                            • За да сме обективни, трябва да бъде споменатото че при новата версия се отбелязва кои теми са прочетени дори когато използваш друго устройство (стига да си се логнал), което за мен е много удобно и трябва да се отчете като напредък.
                              Но все още функцията КАКВО НОВО, не работи!

                              Коментар


                              • А какво стана с обещаните хубави човечета?
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X