IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Така-а-а ... След като изчаках достатъчно време да оправите кашата с новия форум, се включвам отново. Ето какво установих:

    Оправени проблеми
    1. Вече може да се влиза в темите
    2. Дразнещият бял фон и дребен шрифт са оправени
    3. Темите, които си посетил и няма нови постинги се отличават добре от тези, в които има непрочетени постинги. Но това е САМО в случаите, когато си логнат във форума.

    Нерешени проблеми
    1. Ако НЕ СИ ЛОГНАТ във форума, темите, които си посетил и няма нови постинги НЕ СЕ отличават от тези, в които има непрочетени постинги. Аз лично чета форума без да съм логнат и се логвам само ако трябва да пиша. Моля да оправите това. В стария форум нямаше значение дали си логнат или не.
    2. Има някакви проблеми с личните съобщения. Получих ЛС от потребителя Flanker, с когото по принцип съм имал кореспонденция в миналото. Когато се опитах да му отговоря, системата ми каза, че този потребител или е забранил входящите съобщения или няма право да получава такива. Очевидно нещо не е наред.
    3. Хубаво махнахте броя мнения от карето вдясно, но защо не ги оставихте в профил ана потребителя? Направете така, че когато влезеш в публичния профил на даден потребител да можеш да ги видиш.
    4. Ранговeте на потребителите са сбъркани. Аз съм в тоя форум от 2003 г. (системата показва 19 август 2005, нот така беше и при предишния форум), имам 7000+ мнения, но се водя "Member", докато хора на по една година и с по-малко мнения са "Senior Member"
    Last edited by netware5; 07.12.2016, 18:10.
    He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от JaG Разгледай мнение

      Те "работят", абонирал съм се, но не пращаха мейли. Днес получих на куп десетки мейли със задна дата. Явно все пак сте го оправили
      Да допълня... Мейли започнаха да се получават, но когато се отвори линка в мейла, той води към последна страница на темата и се отварят постове например от 2004 или 2005 година и трябва на ръка из страниците да търся откъде почват новите постове. Преди беше доста по-удобно - при клик на линка се отваряше първия нов пост без значение на коя страница е и можеш да продължиш четенето от там от където си стигнал.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        моля оправете-прочетените теми да се оцветяват в черно.
        Емотиконите моля,сложете читави такива.
        Благодаря,свършихте много работа,малко остана.
        МОЛЯ !!!!

        Коментар


        • Иконите са ужасни!

          Коментар


          • Нещата се получават все по-добре. Изводите за бъдещи действия остават и дано се имат предвид.
            А кога ще се случи рубриката Коментари в мобилната версия? Ако не става в активно състояние, поне да е достъпна за четене.
            Успех!

            Коментар


            • моля оправете-прочетените теми да се оцветяват в черно.
              Емотиконите моля,сложете читави такива.
              Благодаря,свършихте много работа,малко остана.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Благодаря, за това, че сложихте дата/час на публикуване при всяка новина.

                Сега обаче получих следното съобщение на имейл:

                Dear d333,

                Someone has tried to log into your account on Форум Инвестор.БГ with an incorrect password at least 5 times. This person has been prevented from attempting to login to your account for the next 15 minutes.

                The person trying to log into your account had the following IP address: 194.12.229.99

                All the best,
                Форум Инвестор.БГ


                За това IP в интернет намирам следното. Това някакъв бъг на новия форум ли е или някой наистина иска да хакне парола?

                IP:
                194.12.229.99

                ASN:
                8262

                ISP:
                Evolink AD

                Organization:
                Evolink AD

                Continent:
                Europe

                Country:
                Bulgaria bg flag

                Latitude:
                42.7 (42° 42′ 0.00″ N)

                Longitude:
                23.3333 (23° 19′ 59.88″ E)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                  Може да се търси по име на тема. Прикачвам снимка. Поздрави и хубава вечер. Бойчо
                  Те "работят", абонирал съм се, но не пращаха мейли. Днес получих на куп десетки мейли със задна дата. Явно все пак сте го оправили

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение

                    Мислех, че трябва нещо да чекна или ънчекна за подписа...

                    В профила си го има, но не излиза...

                    Коментар


                    • woooow.... мерси за спама, получих едно 3-40 нотификации наведнъж, насипно

                      знаех си, че още навремето трябваше да ги изключа, но все пак... не знам как не попадат като спам...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                        добре е да направите така че да се виждат подписите на потребителите.
                        Мислех, че трябва нещо да чекна или ънчекна за подписа...

                        В профила си го има, но не излиза...
                        Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Птица Разгледай мнение
                          Тоя белият фон на 5 -та минута ти вади очите, това е изключително важно за очите на вашите потребители!! Не бъдете радиоактивни за техните очи, ако въобще можете и имате възможност да го направите в малко по пастелни цветове!!! По меки!!
                          Да. Предишният вариант беше в пъти по-добре според мен.

                          Коментар


                          • Функцията "Какво ново" не работи!!! Не знам дали ще и дойде редът, но това за мен е една от най-ценните функции за да е добър форумът /какъвто беше преди/ и сайта като цяло!!!

                            Коментар


                            • До ИНВЕСТОРА-и неговите бъгави разработчици:

                              Махнахте полето за търсене на главната страница.
                              Отделно като отидеш на БОРСА - там в някои от страниците полето за търсене не работи изобщо.

                              КАК АДЖЕБА ДА ПРОВЕРЯ ЗА НЯКОЯ АКЦИЯ, КОЯТО ТЪРСЯ ЗА НЕЯ ИНФОРМАЦИЯ? ВИЕ НЕ РАЗБИРАТЕ ЛИ, ЧЕ ОТ РАБОТЕЩ САЙТ ГО ПРЕВЪРНАХТЕ НА БЪГЯСАЛ НЕФУНЦИОНИРАЩ САЙТ? И СЕГА КАКВО ПРАВИМ? МИ ХОДИМ В ИНФОСТОК, ЩОТО ПРИ ВАС НИЩО НЕ РАБОТИ.

                              Т.Е. ВИЕ С НЕКАДЪРНАТА СИ РАБОТА СКАПВАТЕ НАЙ-ЦЕННОТО НА САЙТА, А ОТТАМ И НЕГОВАТА РЕПУТАЦИЯ И ЦЕНА.

                              ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА УСПЕХА! НАД 10 ГОДИНИ НАТРУПАНИ ПОЛОЖИТЕЛНИ ВПЕЧАТЛЕНИЯ В КЕНЕФА ЗА 2 СЕДМИЦИ!

                              Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                              Коментар


                              • Тоя белият фон на 5 -та минута ти вади очите, това е изключително важно за очите на вашите потребители!! Не бъдете радиоактивни за техните очи, ако въобще можете и имате възможност да го направите в малко по пастелни цветове!!! По меки!!

                                Коментар

                                Working...
                                X