IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вече свикнах с навия фейс и мога да влизам във всяка тема...Някои от колегите вече ви писаха ,но и аз да ви напомня....Направете така,че като има ново мнение в някоя от темите,пак да се оцветява,като непрочетена,много е по- удобно и по-функционално,конкретната тема веднага "възбужда" интерес....Иначе е малко тъпо да щрака човек по всички теми и да проверява има ли нещо ново...Писва....Хубава вечер на екипа на Инвестор...Малко ни поизнервихте последните дни ,ама простено ви е.... ,пък случват се таквиз неща и в най-"белите" държави...Само ,който не работи,той не греши...Бреййй,как го казах...На две-три ракии,човек става някак си поетичски настроен....

    Коментар


    • също съм за опция да се ползва стария интерфейс - или поне докато не се отстранят множеството грешки/бъгове и т.н.

      когато отварям форума през телефона, дадена тема, автоматично ми изскача клавиатурата да пише, скривайки цялата тема (не знам дали не е от телефона, ама на други страници не е така.... а и преди не беше така, та препдолагам е от промените)

      старата версия беше по-семпла, но на мен по- ми харесваше.

      иначе респект за опита да се промени нещо, не е лесно.

      и все пак опция да се ползва старата версия би била супер

      Коментар


      • Белят фон е УЖАСЕН! Говоря не само за началната страница. И шрифта е много тънък. Всеки отговор в темата заема прекалено много място. Отворил съм тук темата, и виждам само 4 отговора. За другите трябва да се прелиства постоянно. Направете теми с различни цветове които всеки да може да си избира. Заглавната лента също премигва при скриване. Това поне лесно се коригира.

        Коментар


        • Да се мъчиш да го направиш по бъгав няма да можеш, върха е.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Забравих да кажа, че рядко влизам тук, но имам право на мнение все пак

            Коментар


            • Определено форумът имаше нужда от освежаване. Добре е така.

              Коментар


              • Все повече потребители се нуждаят от мобилна версия,работете върху това.
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение
                  Ако сега направите и добра мобилна версия....
                  +1

                  Коментар


                  • Идеята е, като се прочете тема не завинаги да става сиво заглавието, а само докато няма нов коментар.

                    Сега веднъж прочетеш ли я и край, така си остава...

                    Коментар


                    • Не си личи коя тема е прочетена.
                      Часовете не съответстват.
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Ако сега направите и добра мобилна версия....

                        Коментар


                        • И лентата оправиха!
                          Ама при четене на тема
                          Last edited by Dimitar.; 23.11.2016, 15:06.

                          Коментар


                          • Проработи, бравос!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от simbad12 Разгледай мнение
                              Кефи ме - вече е дста по-ясно кое е прочетено, и кое не. И няма изяждащо очите бяло.. Имаме чуваемост, дееба
                              +1

                              Браво бре. Имаме напредък.

                              ПП. Оправете това Post Reply.

                              Коментар


                              • Кефи ме - вече е дста по-ясно кое е прочетено, и кое не. И няма изяждащо очите бяло.. Имаме чуваемост, дееба

                                Коментар

                                Working...
                                X