IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

    Здравейте, това е едно от предложенията, които ще оправим много скоро.
    И по-скоро да оправите "нежелани потребители", моля!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
      Продължава да не си личи, когато има ново мнение в някоя тема? Преди темата си връщаше зеления цвят и излизаше отгоре. Мен това ме удовлетворява абсолютно.
      Здравейте, това е едно от предложенията, които ще оправим много скоро.

      Коментар


      • Продължава да не си личи, когато има ново мнение в някоя тема? Преди темата си връщаше зеления цвят и излизаше отгоре. Мен това ме удовлетворява абсолютно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

          Напротив: махнаха информацията за броят на постовете, за да не се вижда, че тия дето възторжено хвалят новата визия, всъщност са се регистрирали същия ден.

          Инвесторът, аре сложете читави човечета, бе...
          Aбе Импе.,... нали ние поискахме да смалят инфото, че беше дълго и требаше да скорлираме като луди... Мнение от 2 реда, па се опнало надолу зарад брой мнения и регистрация. ми който иска да види тва, да си кликне на иконката, ко толкоз.

          Ма верно тез човечета са смешни

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

            Значи троловете, които задръстват форума с постоянното си и досадно присъствие, имат най-голям шанс да бъдат повишени в звание?!
            Напротив: махнаха информацията за броят на постовете, за да не се вижда, че тия дето възторжено хвалят новата визия, всъщност са се регистрирали същия ден.

            Инвесторът, аре сложете читави човечета, бе...
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Какво да ми харесва бе! Какво? Темите не се зареждат. На една ми излиза 504 Gateway Time-out

              На друга нищо не ми излиза освен празен екран. Трета изобщо нищо не излиза, върти се, върти се .. докато свърши времето за свързване. Не мога да си влеза в профила.
              Какво да ми хареса?
              Наели сте най-тъпите програмисти.
              Щели да "компенсират"!
              Съсипахте форума!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                5000 поста/мнения.
                Значи троловете, които задръстват форума с постоянното си и досадно присъствие, имат най-голям шанс да бъдат повишени в звание?!

                Коментар


                • Шрифта и прескачането при скролване искат да се пипне.
                  Другото е да се оправи позеленяването на темите,които имат нови мнения,а не да стоят черни,като последно прочетени.
                  Моля обърнете внимание и на емотиконите,много са недъгави новите.
                  Много дългите редове са проблем при ползването на смартфон

                  Благодарим за усилията в изчистването на проблемите.
                  Last edited by hemilio; 24.11.2016, 11:55.
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Емисиите от първия път като ги въведеш не пада дроп-даун менюто чак от втория - не знам дали е писано преди, но също ще е добре да се фиксне.

                    Благодарим за усилията.

                    Коментар


                    • В Сафари не отбелязва разгледаните теми от форума.

                      Коментар


                      • И аз пак да напомня, за шрифта на мобилните телефони.
                        Просто не се чете добре, направете го така, че ако реда по дълъг да го пренася на нов ред.
                        Оптималното е около 50-60 символа на ред, така дори и да ми идва ситен шрифта, мога да зуумна и няма да се налага да скролвам на ляво и на дясно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                          Оправили сте зелената лента отгоре в темите да не се показва/скрива постоянно. НО!!!... Да ви имам прекрасните програмисти... Някой просто я е скрил по бързия начин, ама при скролване нагоре/надолу скролването "прескача", все едно лентата се появява/скрива.
                          и аз да помоля ако може не само в темите , ами като цяло да спре тази лента да се появява и да чезне. Нека е статична - това мигане нон-стоп просто побърква и изключително много изморява.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                            Моля да ме извините, ако само аз не знам правилата, но как се става "заслужил инвеститор"? И въобще какви са критериите за тези определения - къде да прочета?
                            5000 поста/мнения.
                            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                            Коментар


                            • Моля да ме извините, ако само аз не знам правилата, но как се става "заслужил инвеститор"? И въобще какви са критериите за тези определения - къде да прочета?

                              Коментар


                              • Оправили сте зелената лента отгоре в темите да не се показва/скрива постоянно. НО!!!... Да ви имам прекрасните програмисти... Някой просто я е скрил по бързия начин, ама при скролване нагоре/надолу скролването "прескача", все едно лентата се появява/скрива.

                                Коментар

                                Working...
                                X