IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Header-а!!!
    Докато чета тема е ОК, сиреч стой си дето му е мястото и скача при скролиране.
    Ама вижте как се държи на началната стр. на инвестор -- мига, та се не трае!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      В предната версия, когато имаше нови писания в тема беше осветена. Не може ли пак да е така?
      Не може. Те не могат да накарат всички теми да се отварят. Не можеш да си влезеш в оригиналния ник, не могат да си оправят часовника, ти искаш някакви екстри.
      ПЪЛНА ТРАГЕДИЯ е този форум от промените насам. ПЪЛНА!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        В предната версия, когато имаше нови писания в тема беше осветена. Не може ли пак да е така?
        Трудно им е. Те толкова си могат.

        Коментар


        • В предната версия, когато имаше нови писания в тема беше осветена. Не може ли пак да е така?

          Коментар


          • Абе, Инвесторът: тоя, дето е направил пощата ви, по някоя програма за трудоустрояване и интеграция на злочести хора с ментални увреждания го намерихте ли?
            1. Получих лично съобщение от нашият другар Витиний.
            2. Опитах да му отговоря, оказа се, че НЕ МОЖЕ. Трябваше да му пиша де факто ново съобщение.
            3. Опитах да изпратя - тъпата поща ми каза, че имам около например 768 съобщения, при капацитет 500. Да но аз редовно си чистех пощата и имах около 400, преди "страхотния нов интерфейс".
            4. Оказа се, че не само че са ми възстановени отдавна изтрити съобщения, но и са ми оспамили пощата със съобщения кой в коя тема ми е отговарял нещо.
            5. Опитах да изтрия разни работи - оказа се че те просто се копират в кошчето, но си стоят и в папка "изпратени" например.

            Всякакви дебилни работи съм виждал в Интернет, ама това просто минава всякакви граници. Наистина изпитвам патологически академичен интерес към "геният", измислил тая поща.

            Витиний - извинявай, брат, че не ти отговарям - ако ти е важно - намери ме в Букчето по име (ама го напиши по латиница).

            И СЛОЖЕТЕ НАЙ-ПОСЛЕ ЧИТАВИ ЧОВЕЧЕТА, ЗА БОГА...
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Аресва ми новия интерфейс, много ми аресва. Ако можеше да се влиза и в темите, щеше да бъде и още по-убаво. Не можах да вляза в темите ЦКБ, Химимпорт, Първа инвестиционна, Софарма, след 45 секунди чакане успя да зареди Монбат. А пък ако можех да вляза и в стария си профил, щяхте да сте върхът на форумите!

              И в много други съм опитвал да вляза. Напразно. Голяма новост, голямо нещо. Две седмици вече да не може да се влиза в темите....

              Коментар


              • Много е як новия вид!
                само не знам защо не се показва подписа ми дето съм сложил един много важен блог
                http://forextraderbg.blogspot.bg/
                Форекс блог

                Коментар


                • Кога ще обърнете внимание /възстановите/ на опцията "Какво ново"???

                  Коментар


                  • При новините (от днес/вчера) ви моля да сложите дата и час на публикуване.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                      такива?

                      Ха-ха-ха-ха-ха - ето: това е готино човече !!!!
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар



                      • такива?
                        Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                        Ами да махнат това, дето е написано на компютърски (де да зная, може да е нещо ругателско) и тия смешни мембъри. Какво значат те и защо аз съм прост мембър? Аз съм: The Emperor Member.

                        Инвесторът, турете някакви свестни човечета, бе !!! Няма ли някой колега компютърджия да ги нарисува?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bigmamascandal Разгледай мнение

                          Aбе Импе.,... нали ние поискахме да смалят инфото, че беше дълго и требаше да скорлираме като луди... Мнение от 2 реда, па се опнало надолу зарад брой мнения и регистрация. ми който иска да види тва, да си кликне на иконката, ко толкоз.

                          Ма верно тез човечета са смешни
                          Ами да махнат това, дето е написано на компютърски (де да зная, може да е нещо ругателско) и тия смешни мембъри. Какво значат те и защо аз съм прост мембър? Аз съм: The Emperor Member.

                          Инвесторът, турете някакви свестни човечета, бе !!! Няма ли някой колега компютърджия да ги нарисува?
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • не ми харесва, но ще свикна
                            и през 2005 г като го променихте (на зелено) пак не ми харесваше но постепенно свикнах , и даже тогава след 1 г се опитвах да се сетя каква беше старата тема - и не можах ....

                            само с Владислав Горанов за ФинМин не мога да свикна!
                            "the trend is your friend until the end..."

                            Коментар


                            • На мен ми харесва. Зеленият тон отзад е много по-приятен отколкото бялото преди няколко дни. Чета текста леко и не ми натоварва очите.

                              Коментар


                              • На*кано в зелено.
                                Last edited by Andi11; 25.11.2016, 17:09.

                                Коментар

                                Working...
                                X