IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dzk Разгледай мнение
    Нищо не разбирате. Вижте какви хвалби се сипят по медиите за новата "визия":
    http://www.dnes.bg/business/2016/11/...i-forum.323739

    Направо удря в земята всички подобни форуми, чак CNN и Бумберг позеленели от яд и са търсили програмистите да ги наемат да им подобрят техните сайтове.
    това в секцията с вицовете ли е?
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Нищо не разбирате. Вижте какви хвалби се сипят по медиите за новата "визия":
      http://www.dnes.bg/business/2016/11/...i-forum.323739

      Направо удря в земята всички подобни форуми, чак CNN и Бумберг позеленели от яд и са търсили програмистите да ги наемат да им подобрят техните сайтове.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

        Ного ясно. Човечетата затова са измислени - а не защото някой можело и да е неграмотен. Едно човече може да замени пет реда бльъ-бльъ-бльъ. От години опитвам да внуша, че трябва да има инвеститорски човечета, като напримерно:

        - Човеченце, което танцува радостно пред растяща нагоре графика - или пред колонка зелени цифрички-котировки.
        - Човеченце, което риве неутешимо пред рязко сриваща се графика.
        - Човеченце, което гризе ноктетата си пред криволичеща диво нагоре-надолу графика.
        - Човеченце, което се чипка във варел с петрол.
        - Човеченце, което ближе огромно златно кюлченце (не бих се сърдил, ако прилича на мене).
        - Човеченце, което спинка сладко върху купчина доларченца.

        ...може и други подобни да се измислят. Много ще се опрости комуникацията, например:

        "Аз сега съм.... (човеченце номер 6)."
        Нека има забавни и по - интересни емотикони, не само стандартните.

        Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
        заприличал е вече малко на стария форум, но още не струва
        Поне сега не дразни толкова очите и е възможно да се чете, но си остава нефункционален и с много бъгове. Добре е да се вслушат в предложенията, които правят колегите, за да стане приемлив.

        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • заприличал е вече малко на стария форум, но още не струва
          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

            Да използвам блокиращи програми???
            Чуй се само,що за........
            емотиконите са важни в един форум,чрез тях се изразява състояние на духа,корто е трудно за описване с думи!
            Ного ясно. Човечетата затова са измислени - а не защото някой можело и да е неграмотен. Едно човече може да замени пет реда бльъ-бльъ-бльъ. От години опитвам да внуша, че трябва да има инвеститорски човечета, като напримерно:

            - Човеченце, което танцува радостно пред растяща нагоре графика - или пред колонка зелени цифрички-котировки.
            - Човеченце, което риве неутешимо пред рязко сриваща се графика.
            - Човеченце, което гризе ноктетата си пред криволичеща диво нагоре-надолу графика.
            - Човеченце, което се чипка във варел с петрол.
            - Човеченце, което ближе огромно златно кюлченце (не бих се сърдил, ако прилича на мене).
            - Човеченце, което спинка сладко върху купчина доларченца.

            ...може и други подобни да се измислят. Много ще се опрости комуникацията, например:

            "Аз сега съм.... (човеченце номер 6)."
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • ЦЯЛ ЧАС се боря с проклетата ви поща, наложи се да изпоизтрия всичките си входящи съобщения, макар някои да са ми важни, защото изходящите НЕ СЕ трият нормално. Продължава да ми се оспамва пощата с някакви съобщения, че някой нещо писал в някоя си тема, все едно форум за целта няма. Позор.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение

                не ми харесва тоето мнение !!!
                Кой те кара да ме четеш? Просто прескачай моите мнения и си готов.
                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  за рекламите има блокиращи програмки
                  а с емотикони пише щерка ми...
                  тука сте все инвеститоре, с човечЕта ли се изразявате или с приказки?
                  Да използвам блокиращи програми???
                  Чуй се само,що за........
                  емотиконите са важни в един форум,чрез тях се изразява състояние на духа,коeто е трудно за описване с думи!
                  Last edited by hemilio; 28.11.2016, 13:23.
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                    Инвесторе, аре оправете го вече тоя форум де! Колко още време ви трябва? До Нова година ще стане ли или повече време ще ви е нужно? Малко започвате да се излагате ми се струва.
                    не ми харесва тоето мнение !!!

                    Коментар


                    • Инвесторе, аре оправете го вече тоя форум де! Колко още време ви трябва? До Нова година ще стане ли или повече време ще ви е нужно? Малко започвате да се излагате ми се струва.
                      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                      Коментар


                      • Нищо не става от Вас! Пълна двойка имате! Чеп за зеле не става от новия дизайн на сайта! От мене имате НЕ!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          тези изкачащи,святкащи,мигащи реклами са меко казано дразнещи!!!

                          това с емотиконите,просто е нелепо,как може да не сложите читави такива??????????????????
                          за рекламите има блокиращи програмки
                          а с емотикони пише щерка ми...
                          тука сте все инвеститоре, с човечЕта ли се изразявате или с приказки?
                          препоръка е

                          Коментар


                          • тези изкачащи,святкащи,мигащи реклами са меко казано дразнещи!!!

                            това с емотиконите,просто е нелепо,как може да не сложите читави такива??????????????????
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • не,стария беше по-добър!

                              Коментар


                              • Пак не ми харесва....
                                Преработвайте, преработвайте, докато се приближи на 90 % от стария....

                                Коментар

                                Working...
                                X