IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бойчо, имате огромни проблеми, а почти нищо не сте решили за 10 дни работа.
    10 дни, г-н Попов, са невероятно много време за света на Интернет, а Вие реално сте до никъде, което говори за едно от двете неща:
    - нямате никакъв капацитет
    - изобщо не ви дреме за форума
    И двата варианта са много лоши, като вторият е дори отвратителен!
    А всичко се дължи само на тъпия ви инат да си признаете грешката и там съответния човек (може и някое бушонче по веригата да е) да си понесе заслуженото, а вие да върнете старата версия. Наистина не разбирам защо не го правите.

    И да не съм голословен - кризисният ви ПР дори не е 0, той е отрицателна величина (питайте, може да ви помогна, макар вече да е доста късно за това, но не е безвъзвратно загубено, все още имаме сантимент към този форум, който НИЕ, а НЕ ВИЕ сме създали и отгледали като собствено дете - ако имате деца, г-н Попов, ще ме разберете, евентуално. Само с 2-3 ваши смотолеввания от вас и едно на някакъв шеВ, дето не му запомних името, няма как да стане, особено на минималните корекции, които се случиха за 10 дни. Повтарям - за 10 дни!!!

    За финал отново да ви обърна вниамение на един огромен проблем - махнали сте ми личните съобщенията - просто сте ми ги изтрили (имах 20-на запазени), а сте добавили някакви стари отпреди години (сега имам около 200) - това е страхотен бъг, все едно някой да ми промени пощата. Само за това форумът е ултра компрометиран и трябва да хвърчат яко оставки. Ама яко, а вие се правите, че нищо няма. Ами ако нищо няма и нас няма да ни има - давам ви още 10 дни, ако и дотогава няма РЕАЛНИ корекции, не сте ми писали поне, за да ме компенсирате за създадените неудобства, просто и аз ще изчезна и толкова. Светът няма да свърши, просто форумът на Инвестор-а (а той е 90% от реалния трафик на сайта - все пак и това е част от работата ми, та знам, не си говоря наизуст) ще е тотално компрометиран, а оттам крахът на медията е само въпрос на време, което ще е жалко!

    ИЗВИНЕТЕСЕБЕ
    ВЪРНЕТЕСТАРАТАВЕРСИЯ
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • И в "Кръчмата" не ме пуска! Тогаз ша си пия в къщи. Айде, гледайте си работата!

      Коментар


      • А бе как да не го харесаш този НОВ форум. Ей сега се опитах да заредя 22 теми, подред на номерата. Опитвам една по една. Изчаквам да даде резултат и после опитвам следващата. Заредиха ми се ДВЕ теми от ДВАЙСЕТ и ДВЕ. Десет процента. Ако бях продължил, процентът щеше да падне. Истината е че зареждам само заглавната страница с темите и тази тема и Политика. НИЩО друго.
        Ползвам Уиндос7 ултимат. За браузър Мозила. Харесват ми и нямам намерение да ги сменям заради някакви малоумници, които са направили бъгав форум. И са рзвалили успешния стар форум. Фолеми фекалии натворихте наистина, големи!

        Коментар


        • Ако, още един път ме забършете, Бойчо се сърди на себе си. Ето, ти го със снимки по дати за какво се гонят участници от форума с картинки.

          Ето, ти и последните 3 дни как ти движи форума и сам си отговори, дали може да има гамени, които да отнемат права за цяла седмица на потребители, защото някой е написал истината, че средно в момента движите толкова.

          Писнало ми е от съдилища и затова всичко върви с логове, ако случайно изпростеете да се опитате да ме съдите. Не се чуди защо форум спихва нон-стоп. Гледай си картинките и минахте вече Сев. Корея по цензура. Поне да беше градивна, а пък то ....

          П.П. Надявам се, че сам ще можеш да си разделиш колко прави средно аритметично, ако в три поредни дни - темите вървят съответно 16, 13 и 8 като брой.

          Следва гаменски банан, че съм казал, че са средно по 12 на ден.

          12.33 ( в период ) са. Прощавай за "ПРЕУВЕЛИЧЕНИЕТО и ИЗОПАЧАВАНЕТО", което съм направил според твоите подчинени като повод да ме шътват ( даже ти ръгам и картинка да си гледкаш )
          Last edited by marandi; 28.11.2016, 18:54.

          Коментар


          • Бойчо, преди благо да ръсиш акъли на повече от 10-годишни потребители тук, когато теб те нямаше, е хубаво да си озаптиш заптиетета.

            Ето, да добиеш представа какво става. Ваш потребител пише, още преди да смените новия дизайн и функционалност, че сте останали вече с 20 мниения/теми на ден и следва брутално банване, с изсмукана от пръстите причина "неуважение" към модерацията. На кого му пука за нея, като сайта ви бълбука яко.
            ------------------------------------------------------------------------------

            След второ констатиране на тия неща, че вече са спаднали на 12 теми/дневно, следва моментално ново гаменско забърсване от същата особа с още по-смешно обяснение: "преувеличаване/изопачаване".
            --------------------------------------------------------------------------------------

            Добре, сега ти броя ръчно темите Бойчо и ти ги пускам по дати:
            - 28/11/2016 - 16 теми за деня;
            - 27/11/2016 - 13 теми за деня;
            - 26/11/2016 - 8 теми за деня.
            -----------------------------------------------------------------------------------------
            П.П. Всичко веднага ще бъде отново логнато и запазено с дата и час, понеже в този форум се правят вече извращения.

            Та, Бойчо, не давай акъл на 100 годишни потребители, а гледай защо ги нямаш вече. Понял?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              не е зле да има и човеченце, което си пие хапченцата
              Според мен и линейка трябва и поп трябва

              Коментар


              • Дали има някакви шансове да предоставите възможност за избор между "нормален" форум и "обратен"?

                И моля, без доводи защо това, "обратното", било добре Добре е само ако непрекъснато се помпи на F5 в дадена тема, или няколко. Няма друг форум в познатата вселената, при който:
                1) нямаш представа къде започват новите мнения по дадена тема и е нужно случайно да целиш минали страници, за да може да намериш къде почват новите (за теб) мнения
                2) При смяна на страница може да пропуснеш мнения, защото новопубликуваните избутват надолу останалите. За да е сигурен човек е нужно да прилага малоумни техники, примерно "отвори предната страница в нов таб, рефрешни текущата, дочети си новопоявилите се мнения, затвори текущия таб"

                Сигурно си има потребители, които го харесват така, та вместо да дискутира и избира - една опция за избор между "нормален" и "обратен" форум в профила би направила всички щастливи

                Не храня големи надежди да се случи честно казано, но пък явно е дошло времето да извадим поовехтелите кузи от скрина, а тази е като на Императора - 8 годишна

                Коментар


                • май съвсем се бъгяса форума
                  destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                    Ного ясно. Човечетата затова са измислени - а не защото някой можело и да е неграмотен. Едно човече може да замени пет реда бльъ-бльъ-бльъ. От години опитвам да внуша, че трябва да има инвеститорски човечета, като напримерно:

                    - Човеченце, което танцува радостно пред растяща нагоре графика - или пред колонка зелени цифрички-котировки.
                    - Човеченце, което риве неутешимо пред рязко сриваща се графика.
                    - Човеченце, което гризе ноктетата си пред криволичеща диво нагоре-надолу графика.
                    - Човеченце, което се чипка във варел с петрол.
                    - Човеченце, което ближе огромно златно кюлченце (не бих се сърдил, ако прилича на мене).
                    - Човеченце, което спинка сладко върху купчина доларченца.

                    ...може и други подобни да се измислят. Много ще се опрости комуникацията, например:

                    "Аз сега съм.... (човеченце номер 6)."
                    не е зле да има и човеченце, което си пие хапченцата
                    препоръка е

                    Коментар


                    • мисля, че работата по форума напредва.
                      модератора х-у е успял да затрие почти цяла страница в имотната тема )))
                      Last edited by ratten; 28.11.2016, 16:15.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                        Можете да си настроите начина на получаване на уведомления от тук:

                        http://forum.investor.bg/settings/notifications

                        гсин Попов, посочете ДАТА, когато ще заработи сайтът ви нормално и бе изгъзици!???
                        предвидили ли сте да оправите/подобрите цветовете!? или ще ни принуждавате да се кьоравим, ако решим да се зачетем в някоя неграмотно написана новина?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                          Нека има забавни и по - интересни емотикони, не само стандартните.
                          Да, ама нали трябва да ги нарисува някой? Аз щях - ако бях компютърски човек. Иначе от поне 8 години се боря за това - безполезно.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                            Можете да си настроите начина на получаване на уведомления от тук:

                            http://forum.investor.bg/settings/notifications
                            Благодаря.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • След 10 (десет) дни борба с форума, днес ме пусна да се логна с нова парола!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                ЦЯЛ ЧАС се боря с проклетата ви поща, наложи се да изпоизтрия всичките си входящи съобщения, макар някои да са ми важни, защото изходящите НЕ СЕ трият нормално. Продължава да ми се оспамва пощата с някакви съобщения, че някой нещо писал в някоя си тема, все едно форум за целта няма. Позор.
                                Можете да си настроите начина на получаване на уведомления от тук:

                                http://forum.investor.bg/settings/notifications

                                Коментар

                                Working...
                                X