IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Харесва ли ти новия интерфейс на форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

    А бе и аз в началото не можех да се логвам и да влизам в темите,сега вече мога ,ама все съм си бил в НЕокръжен град.....,поне аз не съм забелязал да е Окръжен.....
    Миналата седмица бях у Лудогорието и Чужденеция. На места, които най-общо казано, са извън географията.
    Никакъв проблем с отварянето и четенето на темите във форума.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
      пичове, не, че нещо ама някой наскоро тук спомена, че сайта работи зле ако се логваш от НЕокръжни градове...
      ще наблюдавам, от кои никове идват оплакванията )))
      А бе и аз в началото не можех да се логвам и да влизам в темите,сега вече мога ,ама все съм си бил в НЕокръжен град.....,поне аз не съм забелязал да е Окръжен.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Бойчо, имате огромни проблеми, а почти нищо не сте решили за 10 дни работа.
        10 дни, г-н Попов, са невероятно много време за света на Интернет, а Вие реално сте до никъде, което говори за едно от двете неща:
        - нямате никакъв капацитет
        - изобщо не ви дреме за форума
        И двата варианта са много лоши, като вторият е дори отвратителен!
        А всичко се дължи само на тъпия ви инат да си признаете грешката и там съответния човек (може и някое бушонче по веригата да е) да си понесе заслуженото, а вие да върнете старата версия. Наистина не разбирам защо не го правите.

        И да не съм голословен - кризисният ви ПР дори не е 0, той е отрицателна величина (питайте, може да ви помогна, макар вече да е доста късно за това, но не е безвъзвратно загубено, все още имаме сантимент към този форум, който НИЕ, а НЕ ВИЕ сме създали и отгледали като собствено дете - ако имате деца, г-н Попов, ще ме разберете, евентуално. Само с 2-3 ваши смотолеввания от вас и едно на някакъв шеВ, дето не му запомних името, няма как да стане, особено на минималните корекции, които се случиха за 10 дни. Повтарям - за 10 дни!!!

        За финал отново да ви обърна вниамение на един огромен проблем - махнали сте ми личните съобщенията - просто сте ми ги изтрили (имах 20-на запазени), а сте добавили някакви стари отпреди години (сега имам около 200) - това е страхотен бъг, все едно някой да ми промени пощата. Само за това форумът е ултра компрометиран и трябва да хвърчат яко оставки. Ама яко, а вие се правите, че нищо няма. Ами ако нищо няма и нас няма да ни има - давам ви още 10 дни, ако и дотогава няма РЕАЛНИ корекции, не сте ми писали поне, за да ме компенсирате за създадените неудобства, просто и аз ще изчезна и толкова. Светът няма да свърши, просто форумът на Инвестор-а (а той е 90% от реалния трафик на сайта - все пак и това е част от работата ми, та знам, не си говоря наизуст) ще е тотално компрометиран, а оттам крахът на медията е само въпрос на време, което ще е жалко!

        ИЗВИНЕТЕСЕБЕ
        ВЪРНЕТЕСТАРАТАВЕРСИЯ
        + 100000 !
        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
          пичове, не, че нещо ама някой наскоро тук спомена, че сайта работи зле ако се логваш от НЕокръжни градове...
          ще наблюдавам, от кои никове идват оплакванията )))
          След простотията с "бисквитките" и "вафлите" сега това ли измислихте защо не бачка счупения сайт?

          НЕокръжни градове ... ( да очакваме неокръжни села и там ще ви помогна тоже кои са ).

          .... понякога се чудя как въобще пазар ви е допуснал да присъствате на него

          Нищо лично, просто знам как е при мен и как се правят четвърт милка посещения.

          За година и половина само веднъж изтрих един коментар, понеже наистина беше ... неприемлив.

          П.П. ТНМ-чева, виж си скайпа да'е ...

          Коментар


          • Не.

            Коментар


            • пичове, не, че нещо ама някой наскоро тук спомена, че сайта работи зле ако се логваш от НЕокръжни градове...
              ще наблюдавам, от кои никове идват оплакванията )))
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
                Освен да ни харесва имаме лЕ Друг избор ???
                Че как да нямаме!? Скивай как харно си храчим и плюем, показвайки пълно неодобрение.
                Вярно, че следствие на това част от съфорумците ги трият, ама това са бели кахъри, дет се вика.

                П.П. Нямам проблем с отварянето на темите, бъгове и прочие други затруднения, за които пишете. Ама не ми харесва оформлението на форума, бре!!!!

                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Категорично НЕ.
                  Не работи, трудно зарежда, бъгове в темите.
                  Смея да твърдя, че форума бе голямото богатство на Инвестор. Бг.
                  И бе затрито с лека ръка.
                  Дано някой ден има по добра версия и по добър и отговорен към потребителите си екип.

                  Коментар


                  • Освен да ни харесва имаме лЕ Друг избор ???

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      НОВИЯ ИНТЕРФЕЙС стана ТРЕПАЧ. Много е добре и бялото го махнаха с това зелено не уморява, само тук ще кисна...Съвсем сериозно добре е.
                      трейдърко, извадил си мнение от предната смяна ли??... стар гагаузин си тииии...
                      препоръка е

                      Коментар


                      • НОВИЯ ИНТЕРФЕЙС стана ТРЕПАЧ. Много е добре и бялото го махнаха с това зелено не уморява, само тук ще кисна...Съвсем сериозно добре е.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                          така е, аз вече кисна предимно в advfn и stockhouse. виж им на тях дизайните колко са модерни спрямо този форум важното за мен е функционалност не някакъв "модерен" дизайн. явно и за другите тук, за справка резултатите от анкетата
                          ADVFN го следях по едно време заради Мексико но за момента съм само в Испания там следя http://www.rankia.com pcbolsa.com
                          и най вече Twitter

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                            Не знам какво правите но вече почти не ми се влиза в форума направихте го супер отблъскваш
                            така е, аз вече кисна предимно в advfn и stockhouse. виж им на тях дизайните колко са модерни спрямо този форум важното за мен е функционалност не някакъв "модерен" дизайн. явно и за другите тук, за справка резултатите от анкетата
                            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                            Коментар


                            • Не знам какво правите но вече почти не ми се влиза в форума направихте го супер отблъскваш

                              Коментар


                              • Шапок, ти не се меси и не разводнявай проблемите. Проблемите станаха, когато отказах да се показват бъговете по платформата ( още в предишната версия ), поради гаменското отношение, когато трият и баносват за глупости потребителите си ( не визирам себе си ).

                                Имат бъг в личните съобщения още от преди, за който реве бебе Император в момента. Мога да им кажа защо се получава, но ме обидиха яко. Предпочитам да си гледам моите неща и да БГ империя да удари целия свят, отколкото да губя време тук да им тествам нещата безплатно.

                                Няма значение на какво тестваш като операционна система и браузер от посочените. Тоест по-добре млъкни, понеже не помагаш на никого

                                Поздрави!

                                Коментар

                                Working...
                                X