IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поредна тема за модераторите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    Ставам тази сутрин с мисълта че трябва да направя регистрация в БГ Мама и да потърся онази тема:"Кобос геймърки11", за да си побъбря с някой който го интересува бфб и какво да видя Инвестора(модито Амстердам) разрешава на блудния си син пак да влезе в профила си!?!?
    Така, уважаема г-жо Амстердам, както разбрахте късно снощи в централата на герб са били привикани лидерите на реформаторите с една единствена цел - вкарване на нов приоритет към така известните 18точки, представен на дясноцентристките лидери като точка 19, а именно успокояване на администраторката Амстердам във форума на Инвестор и възстановяване на профила на Тони1975, като последния останал оптимист в БГ , хайде стига съм се закачал че тук явно бързо взимат крайни решения!

    ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на всички, които ме подкрепиха и се застъпиха за мен! Благодаря на Вале, Пачо, Олимпиеца, Лареман, 15%, разбира се Фортис(на който се оплаках снощи), Макс, Сохо, Винкела, Ценето и Пончо и всички други които даже не познавам!
    Тази постъпка ми прилича на една от онези, които дамите правят 4-5дни в месеца и за които после съжаляват че са били крайни .
    Искам да напомня на админите, че това е форум и че не всички сме професори от института по икономика на БАН. Нормално е в темите да няма само формули и научни доказателства, много са като мен аматьори които искат да научат, които се шегуват и подкрепят едни други. То ние ако не се бъзикнем и не пуснем някоя шега - кой, то и без това всеки е навел глава последните години обезкуражено?
    Моля ако прецените че някой се е отклонил от темата на разговор просто преместете поста в съответната тема(както правят в нормалните форуми - ако съм писал за печки в темата за климатици на форума сетком, ме местят в темата за печки), ако нямате тема за шеги и закачки - ами създайте, явно потребителите ви имат нужда от такава, Но да блокираш потребител, за това че е вкарал изречение различно от темата , това ми прилича на гестапо мерки!!!

    Както и да е извинявам се за поредното словоблудство, но вчера ми стана доста криво,а днес като видях колко приятели имам тук ех ,
    Благодаря Ви бъдете живи и здрави и по-оптимистично ей! А до шефа на Амстердам - моля не им пишете дежурства през онези няколко болезнени за всички около тях дни!

    Та по темата(иначе няма да съм аз)
    Днес новините за КТБ ще са лоши, което ще даде на който има кеш, шанс да понакупи - ползвайте го!
    Боко днес е на Брюксел, най-вероятно с благата вест че са се разбрали снощи с РБ, най-вероятно той същия на бял кон ще спаси и КТБ-то, така че хубавите дни идват!
    Пълнете но внимавайте има компании които са на нивата си от 2008година, когато Софикс беше 1800 - така че мислете кой ще поведе БФБ нагоре!

    Благодаря на всички приятели и оптимисти!!!
    Ех Тони ,Тони.....
    Амстердам е добър модератор и ти си коректен форумец ,но времето за купуване и писане не е сега...
    КТБ тежи на инвестора и на модератори ,чрез ССВ...
    това е причината.....
    А защо се сърдиш ..тук е място за развлечение и за изпускаме на стреса от борсата и работата ....Ако някой ще ти каже какво ще стане ,нямаше да е тук..може само насоки сда ти даде... но тези насоки всички ги знаеме....
    Поздрави!

    Коментар


    • Аз също, освен да защитя Тони, друго не мога да направя. Всеки има право да изказва мнения, а това колко другите ги четат и приемат за интересни и меродавни, е съвсем друг въпрос. Модераторите да обърнат внимание на новопоявилите се тролове, които не само пълнят форума с плява, но и личните им съобщения са пълни с обиди към другите, само защото имат различно мнение от тяхното. Нямам никакво желание да уведомявам администраторите за всяко едно лично съобщение, което някой си ми е изпратил с цел да се заяжда с мен, но нивото на форума е наистина доста ниско.
      “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

      Коментар



      • Ставам тази сутрин с мисълта че трябва да направя регистрация в БГ Мама и да потърся онази тема:"Кобос геймърки11", за да си побъбря с някой който го интересува бфб и какво да видя Инвестора(модито Амстердам) разрешава на блудния си син пак да влезе в профила си!?!?
        Така, уважаема г-жо Амстердам, както разбрахте късно снощи в централата на герб са били привикани лидерите на реформаторите с една единствена цел - вкарване на нов приоритет към така известните 18точки, представен на дясноцентристките лидери като точка 19, а именно успокояване на администраторката Амстердам във форума на Инвестор и възстановяване на профила на Тони1975, като последния останал оптимист в БГ , хайде стига съм се закачал че тук явно бързо взимат крайни решения!

        ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на всички, които ме подкрепиха и се застъпиха за мен! Благодаря на Вале, Пачо, Олимпиеца, Лареман, 15%, разбира се Фортис(на който се оплаках снощи), Макс, Сохо, Винкела, Ценето и Пончо и всички други които даже не познавам!
        Тази постъпка ми прилича на една от онези, които дамите правят 4-5дни в месеца и за които после съжаляват че са били крайни .
        Искам да напомня на админите, че това е форум и че не всички сме професори от института по икономика на БАН. Нормално е в темите да няма само формули и научни доказателства, много са като мен аматьори които искат да научат, които се шегуват и подкрепят едни други. То ние ако не се бъзикнем и не пуснем някоя шега - кой, то и без това всеки е навел глава последните години обезкуражено?
        Моля ако прецените че някой се е отклонил от темата на разговор просто преместете поста в съответната тема(както правят в нормалните форуми - ако съм писал за печки в темата за климатици на форума сетком, ме местят в темата за печки), ако нямате тема за шеги и закачки - ами създайте, явно потребителите ви имат нужда от такава, Но да блокираш потребител, за това че е вкарал изречение различно от темата , това ми прилича на гестапо мерки!!!

        Както и да е извинявам се за поредното словоблудство, но вчера ми стана доста криво,а днес като видях колко приятели имам тук ех ,
        Благодаря Ви бъдете живи и здрави и по-оптимистично ей! А до шефа на Амстердам - моля не им пишете дежурства през онези няколко болезнени за всички около тях дни!

        Та по темата(иначе няма да съм аз)
        Днес новините за КТБ ще са лоши, което ще даде на който има кеш, шанс да понакупи - ползвайте го!
        Боко днес е на Брюксел, най-вероятно с благата вест че са се разбрали снощи с РБ, най-вероятно той същия на бял кон ще спаси и КТБ-то, така че хубавите дни идват!
        Пълнете но внимавайте има компании които са на нивата си от 2008година, когато Софикс беше 1800 - така че мислете кой ще поведе БФБ нагоре!

        Благодаря на всички приятели и оптимисти!!!
        Last edited by tony1975; 22.10.2014, 06:38.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
          аз съм от създаването на сайта
          убеден съм, че Тони и хора като него по никакъв начин не заслужават такова отношение
          форумът е на всички, не на някакъв администратор,
          ако е негов - да си го носи у тях под възглавницата
          Преди години във форума можеше по свободно да изкажеш мнение а от година насам по добре нищо да не пишеш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
            и аз съм от 8 години,но такова модериране на коментари не съм виждал
            Аз също съм много изненадан.Някаква невиждана цензура има в тоя сайт.Кво става не разбирам.

            Коментар


            • До Модератора,

              Моля да отблокирате Тони!

              По тази тема и не само е един от най полезните потребители във форума!

              Има толкова много потребители които пълнят форума с всякакви глупости а вие точно Тони да изтриете?????

              Благодаря за разбирането,

              Загрижен Потребител

              Коментар


              • Последно - отблокираха ли го Тони....... или да продължавам да вдигам кръвното на Хамстердамката по другите теми. То ясно че му писна на човека и си сипа ракийка и салатка, аз лично никога не съм видял от него заяждане или обида към някой ..... ай ся кривнал малко извън темата.... голяма работа , не смятам 4е е повод за бан Спец за модераторите - същото важи и за Анди от другата тема.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                  само да поясня, че всички изтрити постове бяха протест против блокирането на Тони
                  +1

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
                    "Човекът" няма комплекси. Тони не е баннат.
                    Има грешка, има и прошка! На вас оставям да решите в кой е "грешката" и от кой е "прошката".

                    Коментар


                    • аз съм от създаването на сайта
                      убеден съм, че Тони и хора като него по никакъв начин не заслужават такова отношение
                      форумът е на всички, не на някакъв администратор,
                      ако е негов - да си го носи у тях под възглавницата

                      Коментар


                      • И аз съм против блокирането на Тони!
                        ОТБЛОКИРАЙ
                        Не е препоръка!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                          само да поясня, че всички изтрити постове бяха протест против блокирането на Тони
                          Да попитам, макар, че рискувам с бан .... Абе да не би Пеевски да е купил инвестора
                          п.с.
                          Очевидно не
                          Last edited by Protokol; 21.10.2014, 22:18.
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            От над 10 г. съм в този форум, но такова чудо не бях виждал! Дайте да я караме малко по-кротко!
                            и аз съм от 8 години,но такова модериране на коментари не съм виждал
                            мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                              само да поясня, че всички изтрити постове бяха протест против блокирането на Тони
                              +1
                              мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                              Коментар


                              • От над 10 г. съм в този форум, но такова чудо не бях виждал! Дайте да я караме малко по-кротко!

                                Коментар

                                Working...
                                X