IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поредна тема за модераторите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • само да поясня, че всички изтрити постове бяха протест против блокирането на Тони

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Аз пък не мога да разбера какъв ви е проблемът. Има няма 14 години вече драскам във форума. От първия ден. Как пък не са ме баннали нито веднъж, а не е да не съм им вдигал кръвното. Да, трили са ми простотиите, ама са си били яки простотии Наистина някга се трият ценни неща, това го отдавам на разликата в годините и опита. Не може който и да е модератор да е спец по всичко, а и повечето са млади дихатели. Имайте малко милост!!
      Че се случва някой да прекали-случва се. ала модератори трият и напълно нормални, уравновесени и добронамерени постове. Там е работата: Проследявам нишка на угодничество и икономическа зависимост, както и пробутване на съмнителен морал от същите тези, които би трябвало да го пазят. А, че милост имам - имам /въпреки, че може да е грешно/ та, също ги щадя в коментарите си. Щото, моите възприятия и справедливи реакции, които клавиатурата и личното ми самообладание прикриват, са в порядъци по-експресивни. Вярвай ми, "наивник".

      Коментар


      • Аз пък не мога да разбера какъв ви е проблемът. Има няма 14 години вече драскам във форума. От първия ден. Как пък не са ме баннали нито веднъж, а не е да не съм им вдигал кръвното. Да, трили са ми простотиите, ама са си били яки простотии Наистина някга се трият ценни неща, това го отдавам на разликата в годините и опита. Не може който и да е модератор да е спец по всичко, а и повечето са млади дихатели. Имайте малко милост!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
          В момента в който се получи някакъв смислен разговор, идват разни тролове и го развалят... ако троловете не успеят идват модераторите. Защо тъй...
          Всичко зависи от гледната точка. Аз съм сигурен че тия които ти смяташ за тролове смятат себе си за много умни, а теб смятат за трол
          Това е неизбежно - трябва да има всякакви хора по форумите, иначе ще бъдем като Хитлерова Германия - еднакви по форма, еднакви по цвят и еднакви по възгледи.
          Нали не искаме това?

          Просто трябва да се научим да виждаме и различните и да обръщаме внимание само на това което на нас ни е интересно

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Snipe Разгледай мнение
            Точно това е, от което следва да те пази конституцията. Ако не успява да го прави, не са ти криви модераторите на инвестора.
            Така ни пази конституцията... че скоро няма да имаме изобщо нужда от нея, на изчезнала нация... не и трябва конституция, нито и трябва някой да я пази.

            За съжаление темата е толкова дълга и нещата, са толкова свързани по между си... че няма да ми стигнат и 20 поста да обясня за какво става въпрос. То по въпроса трябва цяла книга да се напише, а и това няма да е достатъчно... защото все пак хората за да разберат нещо ще трябва да имат що годе някакво образование. Иначе трябва да започвам от А - Б... и да обяснявам защо 1 +1 = 2. Масово забелязвам, че хората дори с тези елементарни работи не се справят.

            А модераторите са виновни до толкова, до колкото и всички останали които подкрепят тази престъпна система с всичките и престъпни закони, закончета и подзакончета.
            Last edited by Xman1; 14.09.2014, 10:14.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
              Не си мисли, че ако си направиш собствен блог ще е по различно... пак ще дойдат "наще момчета" и даже може лично да те привикат в милицията.
              Точно това е, от което следва да те пази конституцията. Ако не успява да го прави, не са ти криви модераторите на инвестора.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Snipe Разгледай мнение
                Всеки има право да си изразява мнението, но никой не е длъжен да осигурява никому трибуна за целта. Който смята, че мисълта му е останала нечута, може да си направи сайт/блог/форум и да се себеизразява на воля. И никой копче не може да му каже.
                И затова във всички форуми се цензурират смислените мнения... и се оставят само някакви безмислени глупости.... които макар и граматически правилни, нямат никаква стойност.

                В момента в който се получи някакъв смислен разговор, идват разни тролове и го развалят... ако троловете не успеят идват модераторите. Защо тъй...

                А иначе истина е че никой не е длъжен да ти дава трибуна, но то ако никъде няма трибуна, няма и свобода на словото. Не си мисли, че ако си направиш собствен блог ще е по различно... пак ще дойдат "наще момчета" и даже може лично да те привикат в милицията.

                Такива ми ти работи. Аз съм отвратен и погнусен от това което се случва в България и начина по който безогледно се тъпче свободата на словото, такова нещо не е имало нито през соца... нито през царско време... нито даже през турското (робство, владичество, присъствие) и който не може да го усети, просто никога през живота си не е казал нещо различно от това което се пропагандира.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 0ldman Разгледай мнение

                  А за ИК темата я направих, щото ми писна да чета пълни простотии за него конкретно!
                  Най-малко ти си перфектен с безрезервната си любов към един лидер, който има моментна подкрепа от 0,1% от българите. Само заради кашата с "мариците" или продажбата на Кремиковци или Балкан трябва да излежава по 1 доживотна присъда за всяко престъпление по отделно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение

                    Още да ти говоря ли какви гамени са тия от инвестор и колко права ми газят от Конституцията на РБ-я евридей?

                    Няма ли кой да банне нахалния самозабравил се трол?
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Чл. 39.
                      (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
                      Всеки има право да си изразява мнението, но никой не е длъжен да осигурява никому трибуна за целта. Който смята, че мисълта му е останала нечута, може да си направи сайт/блог/форум и да се себеизразява на воля. И никой копче не може да му каже.

                      Коментар


                      • Е, през това време малко да се подготвиш, да не се излагаш никога така:

                        ----------------------------------

                        КОНСТИТУЦИЯ

                        Глава първа
                        ОСНОВНИ НАЧАЛА

                        Чл. 3.
                        Официалният език в републиката е българският.

                        (2) Република България гарантира живота, достойнството и правата на личността и създава условия за свободно развитие на човека и на гражданското общество.
                        (3) (Нова - ДВ, бр. 18 от 2005 г.) Република България участва в изграждането и развитието на Европейския съюз.
                        Чл. 5.
                        (1) Конституцията е върховен закон и другите закони не могат да й противоречат.

                        Чл. 6.
                        (1) Всички хора се раждат свободни и равни по достойнство и права.
                        (2) Всички граждани са равни пред закона. Не се допускат никакви ограничения на правата или привилегии, основани на раса, народност, етническа принадлежност, пол, произход, религия, образование, убеждения, политическа принадлежност, лично и обществено положение или имуществено състояние.
                        ---------------------------------------

                        Глава втора
                        ОСНОВНИ ПРАВА И ЗАДЪЛЖЕНИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ

                        Чл. 38.
                        Никой не може да бъде преследван или ограничаван в правата си поради своите убеждения, нито да бъде задължаван или принуждаван да дава сведения за свои или чужди убеждения.

                        Чл. 39.
                        (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
                        -----------------------------------------------------------------------

                        Още да ти говоря ли какви гамени са тия от инвестор и колко права ми газят от Конституцията на РБ-я евридей?

                        Айде малко като се ограмотиш и се обаждай пак, налЕ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                          Не мога да разбера какъв ви е проблема. Като сте на гости в чужда къща се съобразявате с правилата там. Ако не ви харесват правилата не ходите на гости там. Дискриминации, али бали, това са глупости - всеки собственик си определя правилата които му харесват. Ако някой не го кефи е в пълно право да му се каже - ходи на друго място.

                          Или с две други - взимате се прекалено на сериозно. Мненията на никой включително и вашите не са кой знае колко важни и съвсем спокойно може да се мине и без тях. Форумите са за забавление. Ако някой прецаква забавлението все едно дали според адинистраторите на форума или според мнозинството на участващите там, то съвсем нормално е да му резнат възможносте да прецаква забавлението.
                          Мхм ...

                          видно е, че си мега-босичак по маркетинг и реклама.

                          И като си изпъдят 50 активни ник-а без платените 150 ко правим после? Тия банерчета за кого ще се връткат?

                          Ти бил ли си рекламодател някога, че ги ръсиш тия бисери?
                          --------------------------

                          В случая колегите говорят за грубо погазване на Конституцията на РБ-я, а именно нарушаване правото за свобода на словото, което изришно е записано там.

                          Отвори и си я прочети поне какво се гарантира за всеки БГ гражданин.

                          Тук въобще не опира до кой бил умен/фрост, тънък/дебел, а за права.

                          Няма да го чатнеш - те и модераторите не могат да го чатнат още, че ти ли?

                          Коментар


                          • Не мога да разбера какъв ви е проблема. Като сте на гости в чужда къща се съобразявате с правилата там. Ако не ви харесват правилата не ходите на гости там. Дискриминации, али бали, това са глупости - всеки собственик си определя правилата които му харесват. Ако някой не го кефи е в пълно право да му се каже - ходи на друго място.

                            Или с две други - взимате се прекалено на сериозно. Мненията на никой включително и вашите не са кой знае колко важни и съвсем спокойно може да се мине и без тях. Форумите са за забавление. Ако някой прецаква забавлението все едно дали според адинистраторите на форума или според мнозинството на участващите там, то съвсем нормално е да му резнат възможносте да прецаква забавлението.

                            Коментар


                            • и тая тема кризата ще я претопи...
                              Някога имаше и почти нецензурирани форуми (само лични обиди)... е вярно за компютри и интелигентни хора, но се пишеше за всичко като comexgroup неизвестен за почти цялата тукашна аудитория...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Майор Деянов Разгледай мнение
                                За съжаление аз не си записвах постовете, но поне 5-6 от тях бяха изтрити без да съдържат нито обиди нито лични нападки...
                                Отваряш си профила, отиващ в теми и там постовете си седят.

                                Коментар

                                Working...
                                X