IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поредна тема за модераторите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pacho Разгледай мнение
    Радвам се 4е те разсмивам. ... и не чета тъпи теми, особенно дето пишат асоциални типове кат търновския застраховател. И да, форума е за УЖ инвеститори и спекуланти. И ДА политиката тука има място доколкото е фактор (основен) за икономическа стабилност и растеж. От там насетне политическа агитация няма място тука. те тва е мойто виждане . успех
    Да, за агитацията във ...форум ... си прав! Абсурдно е! Чистата агитация! Но факти стига да са конкретни и верни...Няма лошо!

    Е, най-важното е, че политиката създава климата за икономиката. И икономиката е функция на политиката в белите държави, а в Административно Царство Булгаристан политиката е функция на икономиката, и по конкретно на мафиотската икономика
    Last edited by 0ldman; 14.09.2014, 00:50.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pacho Разгледай мнение
      ПП Анти ЕС съм и аз - тук пишещите имат ли реална престава какъв е имиджа на БГ - едва ли. Днес разбрах как са предупреждавали една литовска студентка да внимава да не я продадат тука, а пък друга са я предупредили че тука всички са цигани.... та ... пишете си .... за юръп сте/сме цигани
      ТОВА е 3-та тема (би била след първите ми 2 )
      А тук много време щях да загубя... с конкретни факти...
      Няма смисъл, обаче...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 0ldman Разгледай мнение
        Баце, създаваш ми смях
        Инвеститорски форум
        Не че се напрягам- само на лежанка се напрягам, ама не за кила, а за време , колкото може - до 12 часа
        НО, така да те ... леко насоча... инвестициите са ПРЯКО свързани с политиката. Ама ти го знаеш това!
        НО примерно тая тема от където ми прехвърлиха мислите, и влезнаха в настоящата тема няма нищо общо с инвестициите! По-скоро с комисията по дискриминация!
        Модитата владеят силата на мисълта, и дори с телепатия преместват мислите на хората Требеа се кръстат Йода

        А за ИК темата я направих, щото ми писна да чета пълни простотии за него конкретно! Перфектни хора и пълно щастие НЯМА!
        Радвам се 4е те разсмивам. ... и не чета тъпи теми, особенно дето пишат асоциални типове кат търновския застраховател. И да, форума е за УЖ инвеститори и спекуланти. И ДА политиката тука има място доколкото е фактор (основен) за икономическа стабилност и растеж. От там насетне политическа агитация няма място тука. те тва е мойто виждане . успех

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pacho Разгледай мнение
          хаха - ми аз съм бил 30 километра да заредя 200 кила бензин , щот требе пътувам насам натам по бизнес , па без бензин не става някак си , то4но по тва време.......... та много добре го знам..... ма майната му. Не разбирам що са нервиш, тук все пак е уж инветиторски форум, не политически. Просто си ми симпатичен заради некои житейски виждания, за разлика от некои комплексари дето избиват тука липсата на социална комуникация ин риъл лайф. Успех ин риъл лайф и не са напрягай толкоз. Синята идея е бита кауза поне още 5-6 години.
          Баце, създаваш ми смях
          Инвеститорски форум
          Не че се напрягам- само на лежанка се напрягам, ама не за кила, а за време , колкото може - до 12 часа
          НО, така да те ... леко насоча... инвестициите са ПРЯКО свързани с политиката. Ама ти го знаеш това!
          НО примерно тая тема от където ми прехвърлиха мислите, и влезнаха в настоящата тема няма нищо общо с инвестициите! По-скоро с комисията по дискриминация!
          Модитата владеят силата на мисълта, и дори с телепатия преместват мислите на хората Требеа се кръстат Йода

          А за ИК темата я направих, щото ми писна да чета пълни простотии за него конкретно! Перфектни хора и пълно щастие НЯМА!
          Last edited by 0ldman; 14.09.2014, 00:30.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 0ldman Разгледай мнение
            НЕ! Във форум, човек пише (имах 2 супер теми в главата си, за всички важни /дори с конкретни стъпки и решения/, но ще останат там- както се казва има мнооо по-умни глави от мен...). Не се очаква психотерапия във форум! А пък Аз нямам нужда от такава, и смея да твърдя, че имам мнооо по здрава психика от повечето ТУК!
            Просто трябва да спра да си губя времето със загубени каузи!

            Вие не харесвате ИК, Аз също (дълго време въобще не гласувах- до "синята коалиция")! Но досега нямаше по- успешно управление от неговото! При най- голямата криза! Не знам дали знаеш... Тогава... при Жан Виденоффф си купих 2 метални туби от по 20 литра за бензин (за моите туби не знаеш , но имаше криза дори за бензин, добре че от 10 години съм само на нафта )... За да не завися от липсата МУ! (сега отлежават в мазето ми...)

            А ТУК НЕКВИ се правят на милиционери!!!
            хаха - ми аз съм бил 30 километра да заредя 200 кила бензин , щот требе пътувам насам натам по бизнес , па без бензин не става някак си , то4но по тва време.......... та много добре го знам..... ма майната му. Не разбирам що са нервиш, тук все пак е уж инветиторски форум, не политически. Просто си ми симпатичен заради некои житейски виждания, за разлика от некои комплексари дето избиват тука липсата на социална комуникация ин риъл лайф. Успех ин риъл лайф и не са напрягай толкоз. Синята идея е бита кауза поне още 5-6 години.

            ПП Анти ЕС съм и аз - тук пишещите имат ли реална престава какъв е имиджа на БГ - едва ли. Днес разбрах как са предупреждавали една литовска студентка да внимава да не я продадат тука, а пък друга са я предупредили че тука всички са цигани.... та ... пишете си .... за юръп сте/сме цигани
            Last edited by Pacho; 14.09.2014, 00:21.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pacho Разгледай мнение
              Oldman , кво изтрещя бе човек , ай вземи са в ръце. Ся че не харесваме ИК , ми голема работа. Видял си ти модериран форум, я чекни бойна слава например , там не е модерация ами предмодерация. Таман да харесам некой още в тоя форум и той изперка, ...... ае малко здрав сън, и всичко ок.
              НЕ! Във форум, човек пише (имах 2 супер теми в главата си, за всички важни /дори с конкретни стъпки и решения/, но ще останат там- както се казва има мнооо по-умни глави от мен...). Не се очаква психотерапия във форум! А пък Аз нямам нужда от такава, и смея да твърдя, че имам мнооо по здрава психика от повечето ТУК!
              Просто трябва да спра да си губя времето със загубени каузи!

              Вие не харесвате ИК, Аз също (дълго време въобще не гласувах- до "синята коалиция")! Но досега нямаше по- успешно управление от неговото! При най- голямата криза! Не знам дали знаеш... Тогава... при Жан Виденоффф си купих 2 метални туби от по 20 литра за бензин (за моите туби не знаеш , но имаше криза дори за бензин, добре че от 10 години съм само на нафта )... За да не завися от липсата МУ! (сега отлежават в мазето ми...)

              А ТУК НЕКВИ се правят на милиционери!!!

              Коментар


              • Oldman , кво изтрещя бе човек , ай вземи са в ръце. Ся че не харесваме ИК , ми голема работа. Видял си ти модериран форум, я чекни бойна слава например , там не е модерация ами предмодерация. Таман да харесам некой още в тоя форум и той изперка, ...... ае малко здрав сън, и всичко ок.

                ПП ся видОх кой ти дава акъли, ако сте си дружки с него , забрави за симпатиите ми

                ППП И 5 теми да отвориш - не ма е.... за ИК
                Last edited by Pacho; 13.09.2014, 23:43.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                  Форумът се променя, но не към добро...много цензура!
                  Ся я видях тая ТЕМА
                  И още не е изтрита?

                  Спят, а и мен още не са ме изтрили, само темата ми за Иван Костов.

                  Мислех 2 мнооооо убави теми да вдигна, нооо, ТУК нема смисъл....

                  РЕДАКЦИЯ: но не ми харесва и че предните ми мнения са в тая тема БЕЗ ДА ЗНАМ!
                  Last edited by 0ldman; 13.09.2014, 23:20.

                  Коментар


                  • И ми прави впечатление, че в тая тема спама е на космически нива! НиКОЙ не пише по темата, но и ниКОЙ не трие спама, за разлика от други теми!

                    Ква е темата? Измислена? Наблюдавана? Защитавана?

                    Дали темата е СПАМ???


                    Некъффф се регистрира с неугодно име... БАН..............
                    Не е важно името! А кво пише това име! Не че това име пишеше смислени неща! НО тука всекви имена има! И аватари... Скоро ще почнете да триете и за аватари.
                    Провокатор с неуместен ник
                    , после с неуместен аватар, с неуместно IP, с неуместни възгледи, с прекалено дълги коси или къси поли... Или криви зъби

                    Досаждам ви! Изтрийте МЕ!!!

                    ИМА един супер цензуриран форум - офроуд.бг, и Вие се мъчите да го достигнете?
                    Да ви открехна- ТАМ мненията предварително се ОДОБРЯВАТ, преди да ги пуснат
                    Там само с "дарения" може да се пише без цензура
                    Може да се пробвате и тук!
                    Last edited by 0ldman; 13.09.2014, 23:06.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      ...Ето ти контактите за КЗД - телефон и питаш на кой имейл да си пратиш нещата и искаш входящ номер, понеже ще започнат да ти отказват веднага.

                      Сакън да не вземат да свършат нещо другите търтеи.
                      -----------------------------------

                      Комисия за Защита от Дискриминация

                      бул. Драган Цанков N35

                      гр. София 1125

                      тел : 02 /807 30 30

                      факс : 02 / 807 30 58

                      Главен секретар : 807 30 69

                      Пресаташе : 807 30 20

                      Главен юрисконсулт : 807 30 51
                      ------------------------------------------------------

                      Свободен текст и си прилагаш - сниманите материали от десктоп-а, където си бил малтретиран от чиновниците на инвестор.

                      Винаги прилагай тия неща при жалбата, защото после ще те изтрият и върви доказвай Михаля + копие от Общите им условия, където ти нарушават правата.

                      По-некоректни от тия в инвестор не съм виждал през живота си да има. Грубо погазване на Конституцията и още една камара закони и норми, спрямо собствените си Общи условия, които са качили да се съгласиш с тях.

                      Успех! ( все някога ще ги думнем ) и да се научат, че БГ Империя е правова държава, а не имитация на Путинска диктатура
                      Е те тук АЗ НЯМА да го направя! Темата плаче за тая комисия, но както вече казах (НО ми изтриха това "казах") Аз не съм доносника! Малкото време, което ми остава, се надявам да го изживея достойно, морално (както и живота ми до тук)!
                      Надявам се да спра да пиша във форум пълен с овчедушие.
                      И всички трябва да спрат да пишат в ТОЛКОВА цензуриран форум!

                      Но ми хареса идеята за екранни снимки
                      Ако БКП имат сайт, ще ги публикувам И там За да им върна искричката носталгия по цензурата и кефа от доносите (сега там може, нямат стойност, а само оргазъм в мислите ИМ за едни отдавна отминали времена)
                      Къде живеем?, и в КОЙ век сме!!! За да има няКОЙ до преценява кое мнение кво Е!?!
                      Но тая тема... само заглавието и автора са достатъчни...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        Винкел му е майката !!!

                        И картечница...
                        Бе, с това застраховане над 10 години съм царят на "хартиите" да ги търкалям от точка А до точка Б.

                        Знаеш ли колко съм изряден - хихи

                        П.П. На тия от КЗП ( ми отказаха от Русе и от Софето ) - се ухилих и викам и вие за какво сте там?

                        Явно имат лоби ТИМ-аджийчетата и се мислят за недосегаеми, ама си глася нещата за частен иск и затова се минава първо през тия проформа "институции", които нищо не вършат.

                        То цяло БГ е така - иди в полицията да пуснеш жалба и веднага ще изскочат 10 пауна да те разубеждават, че ако някой е влязал у вас да те обере - това са "нормални" процеси за БГ и да не им отваряш работа.

                        Та, малко ми отвориха ненужна работа, ама няма лошо - Русото е търпеливо и упорито коп'еле

                        Ха, наздраве!

                        П.П. Не го правя лично, а защото вече сте в пандиз, където стадо анонимници решава ( субективно ) кое го кефи и кое не го кефело.

                        Това се води беззаконие. Като се научат да бачкат профи - няма да има фрублеми и от моя страна.

                        Договорите за т.нар. "Информационно обслужване" ( тип държавна субсидия, която се усвоява ) е от нашите данъци.

                        Демек, на мен ми надули сметките за ток, вода, газ, МДТ, застраховки - за да храня стадо търтеи и те да ми се зверят.

                        Колко мислиш, че ще спечелят от рекламни банерчета във форум с 200 активни ник-а?

                        Я, раздуй, Мичок да се посмея
                        Last edited by marandi; 13.09.2014, 20:18.

                        Коментар


                        • Задължително си прави скрийншот-чета, понеже администрацията на инвестор е гаменска.

                          Първо те трият/баннват, а после ти искат "доказателства" да им приложиш след като са те изтрили.

                          Малко е играчка на нерви, ама няма да го приемаш лично и толкоз.
                          -----------------------------------

                          Ето ти контактите за КЗД - телефон и питаш на кой имейл да си пратиш нещата и искаш входящ номер, понеже ще започнат да ти отказват веднага.

                          Сакън да не вземат да свършат нещо другите търтеи.
                          -----------------------------------

                          Комисия за Защита от Дискриминация

                          бул. Драган Цанков N35

                          гр. София 1125

                          тел : 02 /807 30 30

                          факс : 02 / 807 30 58

                          Главен секретар : 807 30 69

                          Пресаташе : 807 30 20

                          Главен юрисконсулт : 807 30 51
                          ------------------------------------------------------

                          Свободен текст и си прилагаш - сниманите материали от десктоп-а, където си бил малтретиран от чиновниците на инвестор.

                          Винаги прилагай тия неща при жалбата, защото после ще те изтрият и върви доказвай Михаля + копие от Общите им условия, където ти нарушават правата.

                          По-некоректни от тия в инвестор не съм виждал през живота си да има. Грубо погазване на Конституцията и още една камара закони и норми, спрямо собствените си Общи условия, които са качили да се съгласиш с тях.

                          Успех! ( все някога ще ги думнем ) и да се научат, че БГ Империя е правова държава, а не имитация на Путинска диктатура

                          Коментар


                          • Винкел му е майката !!!

                            И картечница...
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • При електронните варианти за подаване на жалба през КЗП и КЗД ще отидеш в 9-та "глуха".

                              Все едно не са ти получили сигнала. Затова въртиш на денонощния им номер, който е посочен и им искаш имейл.

                              После ще започне едно "разкарване", понеже телефон е централен, а ако не си от Софето трябва да те "пренасочат".

                              Търпение и силна храна докато се добереш до заветния входящ номер, понеже ще ти откажат да ти го дадат.

                              През КЗП директно няма да стане, а ще те отсвирят като те насочат за частен иск, понеже не били изпълнителен орган.

                              Те така с комунистическите "медии" в БГ - събрал съм си цяла колекция от отвърлени жалби от т.нар. "институции".

                              Но е хубаво да ги имаш, понеже после при иск ще си ги приложиш

                              П.П. Вярно е смешно на форум с 200 активни ник-а, от които над 100 са платени да има 10 цензуратора

                              Това, ако е частен проект да е фалирал, ама явно точат държавата през т.нар. "договори за инф. обслужване" - което хич не е държавна помощ и си е за пандиз на всички по "схемата".

                              Та, "обслужват" ни и то "информирано" - хихи

                              Коментар


                              • Темата, която плаче за комисията по ДИСКРИМИНАЦИЯ!

                                .І.
                                тия ... "30-" требе мнооооооо хляб да апнат докато ме стигнат, и много други като мен! НА всички теми!!!
                                Първоначално изпратено от 0ldman Разгледай мнение
                                По подразбиране вече не пиша в цензуриран форум , доближаващ се до комунизъмЪ! И ще гледам да се въздържам! Администраторите и Модитата, явно са от ония дето им ТРЯБВА лустрация, абсолютни ШЕСТАЦИ!!! Знам че ще го изтриете, НО МЕ ИЗТРИЙТЕ И МЕН и глупавите ми мнения- демек ВСИЧКИТЕ!!!!!!!! Както триете и цели теми! Може да има и само ЕДНА тема "икономика", в които да са коментарите за икономиката И всичко СВЪРЗАНО с пари! Щото има само 1 ТЕМА за политика! Може целия форум да е с 2 ТЕМИ!, НО като се замисля- цели 2 теми? Няма смисъл- може да е една ТЕМА и да си пишат само админите и модитата- перфектно!!!Но има тема, която плаче за комисията по ДИСКРИМИНАЦИЯ!!! Знаете КОЯ Е!
                                .І.
                                Last edited by 0ldman; 13.09.2014, 19:23.

                                Коментар

                                Working...
                                X