IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поредна тема за модераторите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А, да:
    И няма да е зле да отстраните тези изскачащи прозорчета с реклами вдясно, МНОГО са гадни. А, ако се лъжете, че, като накачулите екрана с разни бози, онзи, дето рекламира повече ще подаде, воля ваша.

    Коментар


    • Отново, да помоля:
      Няма вградена функция за корекции на постовете под темите /не тук, във форума/ и, при допускане на случайни печатни грешки, става грозно. Дори сам да ги видиш, като публикуващ, да не може да ги отстраниш.
      Та, ще направите услуга на всички, ако активирате такъв модул. Нали си имате програмисти?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от carbon Разгледай мнение
        Ооуу колко УГОДНО ще я заключат и тази тема....
        Да видим.

        Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Еееееееееее, недей да скромничиш! Ти си най-известния изобретател в България, чийто изобретения са пълен шийтс
        Да, ама нито си видял това конкретното, нито си го докоснал, нито си направил нещо по-добро. Помниш ли как въпреки, че ти обясних, че цената се очертава до около 150 лв, ми искаше едно, за 200? Обясних, че се боря да го финансирам, затова не е произведено и просто няма как да ти го дам и сега съскаш.
        Гроздето е кисело, нали?
        Last edited by Pyramid; 07.05.2014, 09:10.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          Виж, аз искам да им дам шанс, Дохтуре, въпреки всичко. Не да ги излагам. Те достатъчно са се изложили сами. Не искам да воювам и дано не се налага. Аз съм световно неизвестен, на хората едва ли им пука за мен. Ама една медия да се опозори публично, е съвсем различно нещо.

          Не им го желая.

          ...Но, няма да се поколебая да го сторя, ако продължат по същия начин.
          Еееееееееее, недей да скромничиш! Ти си най-известния изобретател в България, чийто изобретения са пълен шийтс

          Коментар


          • Ооуу колко УГОДНО ще я заключат и тази тема....
            Скъпа Обергрупенфюрер - C'Est La Vie!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
              Пирамид, срещу мен веднъж имаше репресия и аз написах отворено писмо до г-ж Миткова, и го изпратих до около 500 електронни медии, тъй като имам достъп до събиран с години мейлинг лист.
              Виж, аз искам да им дам шанс, Дохтуре, въпреки всичко. Не да ги излагам. Те достатъчно са се изложили сами. Не искам да воювам и дано не се налага. Аз съм световно неизвестен, на хората едва ли им пука за мен. Ама една медия да се опозори публично, е съвсем различно нещо.

              Не им го желая.

              ...Но, няма да се поколебая да го сторя, ако продължат по същия начин.

              Коментар


              • Пирамид, срещу мен веднъж имаше репресия и аз написах отворено писмо до г-ж Миткова, и го изпратих до около 500 електронни медии, тъй като имам достъп до събиран с години мейлинг лист.
                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                Коментар


                • Аз съм приел, че трябва да има. И съм дал съгласие че, ако се държа невъзпитано, може да бъда санкциониран. НЕ В ТОВА е работата. Работата е в това, че се трият постове от определени потребители безразборно, без да са нарушавали добрия тон, докато други се толерират дори и да потъпкват грубо много от точките в общите условия.

                  ТОВА ме безпокои и не възнамерявам да го подминавам.

                  Ето, пак питам модераторите:

                  - Защо заключихте темата "модератор, моля!" и защо изтрихте маса - много от които, възпитани - постове, докато други - груби, невъздържани и просто, нелепи така и оставихте без последици?

                  Коментар


                  • Bes muderatori

                    Коментар


                    • България ще се оправи, когато натоварим руските агенти на влака за масква с еднопосочен билет
                      А аз предлагам да разтикаме де що има чужда агентура. Иначе, оправия няма.

                      Коментар


                      • Предполагам, много по-широк отзвук би имала една публикация във ФБ, например, ала аз НЕ ЦЕЛЯ скандал а, именно, освестяването на тези хора. Защото, се самозабравят.

                        Не възразявам, например, да се допълнят Общите условия на форума постовете да са изключителон на Български език, както и да се ожесточат изискванията за правопис, например /ама кой да ги наложи?/, и т.н. Обаче, искам принципно и равнопоставено отношение от страна на модераторите. С действия като днешните, те позорят компанията, която представат и това е най-малкото зло. Те позорят демокрацията в България и ЕС и навеждат на мисълта, че задкулисието контролира всичко.
                        Обезпокоен съм, огорчен и отблъснат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Майор Деянов Разгледай мнение
                          Хайде цитирай ме къде съм писал на руски....
                          Не съм видял.
                          Само подписа те издава.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                            Абе квото и да е, трябва да се пише на български.
                            Руските агенти трябва да се баннат.
                            Хайде цитирай ме къде съм писал на руски....
                            Слава Великому Сталину!

                            Коментар


                            • Абе квото и да е, трябва да се пише на български.
                              Руските агенти трябва да се баннат.

                              Коментар


                              • Мислиш ли, че от "Инвестора" ще си признаят?

                                Коментар

                                Working...
                                X