IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поредна тема за модераторите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И аз това се чудя, нищо, че половината потребители пишат за Россия, за да измествата очевидната окупация на ЕС от США.

    Коментар


    • Модераторке, защо не си спазвате обещанието?

      Кога ще отключите тази тема?
      http://www.investor.bg/forum/showthr...88#p1427799720

      Какво значи "заключена за известно време"? Колко известно? За 2-3 години ли я заключихте?
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mibova Разгледай мнение
        Отваряте Коментари, от дясно има Форуми - влизате там и избирате категорията. Най-отгоре има бутон Започни нова тема.
        Мибова-------имам чувства към теб---мисля че започвам да се влюбвам----цватя и рози---прегръдка

        Коментар


        • Отваряте Коментари, от дясно има Форуми - влизате там и избирате категорията. Най-отгоре има бутон Започни нова тема.
          http://ibg.bg/id-157/
          http://www.investor.bg/users/terms/

          Коментар


          • Защо не виждам бутона за започване на нова тема на удобно място ...
            всъщност въобще не го виждам ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              А иначе - предлагам да уволнят всички модератори. Т.е - да няма модератори...
              Съгласна
              На Улицата...на модератори ли разчиташ?

              Коментар


              • Харесвам хумора.
                Модератори трябва да има, обаче. Стига да са обективни и справедливи.
                Щом не са...Знам ли. Притесняват ме.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  Е, супер си беше списанийцето - израснах с него - какво толкоз. ...
                  Аами то си личи!


                  А иначе - предлагам да уволнят всички модератори. Т.е - да няма модератори, за да можем да се развихримммм
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                    И аз съм се чудил модераторите на какъв принцип ги избират , определено има няколко типажа които са крайно необективни в модерирането. Оставят едни обиди а банват за други в зависимост от субективното си мнение.
                    Ако тая практика ще я продължават ще е хубаво да обнародват списък с позволените обиди ......че поне хората като се разгорещи спора да са равнопоставени.
                    Ти виж да не ти изтрият тази забележка

                    Коментар


                    • И аз съм се чудил модераторите на какъв принцип ги избират , определено има няколко типажа които са крайно необективни в модерирането. Оставят едни обиди а банват за други в зависимост от субективното си мнение.
                      Ако тая практика ще я продължават ще е хубаво да обнародват списък с позволените обиди ......че поне хората като се разгорещи спора да са равнопоставени.
                      Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Е, супер си беше списанийцето - израснах с него - какво толкоз. Модераторите, известно е, провеждат политики и, същите тези политики далеч не са в защита нито на свободата на словото, нито на чистотата на речта, нито на свободата на съвестта и т.н. истински ценности. Въпросните политики целят опростачването на форумното братство и диктат хкакво да се възприема /а какво не/ чрез груба, недодялана намеса и триене, триене, триене...Ето защо, ако /случайно/ забележа ... уравновесена и уместна реакция от страна на модератор, последните години просто се чудя как така са се сбъркали. То не бяха критерии, не бе чудо: Едни се толерират наред, други /ако на модератор му е криво/ рече ли, дяла, дяла, дяла. И колкото по-малко разбират написаното, толкова по-агресивни стават. Много им здраве.

                        Коментар


                        • Цитат:

                          Това съобщение беше изтрито от X_Y. Причина: Ако обичате, заяжайте се на лични, не в темата.
                          ----------------
                          Мисля, че пиша абсолютно по темата. Уведомил съм нагоре по веригата защо не се спазват Общи условия на сайт и се нарушават от служителите, които пречат на юзърите.
                          ----------------

                          Ако за пореден път се прикрият нещата и тук ще виси моето име с някакви епитети/нападки, че "аз се ЗАЯЖДАМ" .... но не е ясно с кого ..... - вероятно ще отидем на Съд и там ще можете да докажете тезата си с кого съм се "заял".

                          П.П. Копирам ви част от Общите условия, понеже явно не сте ги чели и аз не комуникирам с вас, за да ме редактирате нон-стоп и да ме местите в други теми. Тоест избягвам контакт с вас.

                          Цитат ( общи условия )

                          Всички съобщения във форума на Investor.bg, както и коментарите под статиите, публикувани в сайта, изразяват само и единствено личното мнение на съответните им автори, а не на администраторите, модераторите или уебмастъра и Investor.bg.
                          --------------------------------------------

                          Обяснете откога и защо и Мурзилка е станало "обидно" име за Русия и руснаците, при условие, че самият Путин ги награждава?

                          П.П. Принуден съм да запазя и този архив на компютъра си с цел архив, ако държите да си видим в Съда.

                          С уважение!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Ако си пълен смотаняк и лузър и като матрьошките, може да кажеш, че при средна температура за Масква от 3-4 градуса целзий ( където в зимата слънцето залязва в 16ч и изгрява в 10ч на другия ден, че нямаш достъп до витамин Д.

                            Неговата липса води до депресии и масови самоубийства.

                            Тогава ще дойдеш като куче на синджир при майчицата си ( БГ империя и ще помолиш като пич ). Братя, които ни учихте да четем и пишем и да ни научихте да се молим някога, може ли да помогнете пак?

                            И да ни дадете малко слънце, за да не се трепем на първо място по самоубийства.
                            ------------------------------------

                            БГ император ще разгледа молбата на пещерняците и ще ги пусне, но за кратко.

                            Идвате, ПЛАЩАТЕ си и си отивате!
                            Направо да идват у лясковец и да се молят на БГ Императора

                            Коментар


                            • 'Мурзилка' стана на 80 години

                              80 години навърши в началото на седмицата руското детско списание "Мурзилка" (Murzilka.km.ru). Целият негов колектив, всички автори и читатели бяха поздравени от президента Владимир Путин. През 1924 г. писатели и художници се събрали и решили да направят списание за деца. Речено-сторено...

                              http://www.vesti.bg/novini/populiarn...oj-gnom-536100
                              ---------------------------------

                              За обща култура пускам линк!

                              П.П. Каква е тази дискриминация кравари ( каубои ), острилки ( шваби ) и т.н. да не е обида, а това, което рекламира Хаяско да е обида? Не мога да повярвам за какво безхаберие иде реч ....

                              Цитат:

                              "Сред родните периодични издания "Мурзилка" заема особено място. Списанието стана верен приятел и съветник на няколко поколения деца, а и днес интересът към него не е намалял - се казва в поздравлението на Путин.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                                аз съм от създаването на сайта
                                убеден съм, че Тони и хора като него по никакъв начин не заслужават такова отношениефорумът е на всички, не на някакъв администратор,
                                ако е негов - да си го носи у тях под възглавницата
                                +11111
                                напълно съм съгласен с теб Форти....(въпреки че имаме различия по някои въпроси с бате Тони по темата за атера)
                                Last edited by orakula; 22.10.2014, 11:38.

                                Коментар

                                Working...
                                X