IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поредна тема за модераторите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
    Здравейте, какво точно правите стъпка по стъпка, за да се получат тези проблеми? Искаме да тестваме и да го пресъздадем. Засега при нас не се получават тези проблеми.

    Поздрави:
    Бойчо
    Благодаря за отзивчивостта. Мисля че проблемът е бил в моя браузър. Преинсталирах го и за сега не се повтаря този ми проблем.
    Поздрави.
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      Да питам.
      Тази вечер форумът ми се държи странно. Често не ще да зареди страница.
      После след няколко опита зарежда, ама пък не ми помества мнението. Уж го пращам, а пък го няма. И не е изтрито. Няма го.
      Много пъти не ме разпознава като регистриран потребител и иска да "вляза" отново, въпреки че пише че съм разпознат.
      Като река да цитирам някого пак ме връща да се идентифицирам, въпреки че съм с потребителското си име, а като вляза отново ме праща в главната страница "Коментари", а не в темата където искам.
      Някой да има подобен проблем?
      Здравейте, какво точно правите стъпка по стъпка, за да се получат тези проблеми? Искаме да тестваме и да го пресъздадем. Засега при нас не се получават тези проблеми.

      Поздрави:
      Бойчо

      Коментар


      • още ли са същите модератори на този фором?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          Понеже в твоя пост ми излизат ...
          В-тинчо, в твоя случай модераторите са безпомощни. Самата Съдба е благосклонна и те предпазва от оборноторови миазми
          Yeah

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Направо да идват у лясковец и да се молят на БГ Императора
            Понеже в твоя пост ми излизат глупостите на миранда- винаги откакто съм в този форум съм се учудвал как е възможно един човек да пише толкова много като обем и като глупости, питай го за самолети-експерт, за кораби- 2 експерта, за банково дело, за политика- бе за всичко той е човека. Този човек трябва да го сложим в саксия и да го отглеждаме като национално богатство. Който е за моля да гласува

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              Да питам.
              Тази вечер форумът ми се държи странно. Често не ще да зареди страница.
              После след няколко опита зарежда, ама пък не ми помества мнението. Уж го пращам, а пък го няма. И не е изтрито. Няма го.
              Много пъти не ме разпознава като регистриран потребител и иска да "вляза" отново, въпреки че пише че съм разпознат.
              Като река да цитирам някого пак ме връща да се идентифицирам, въпреки че съм с потребителското си име, а като вляза отново ме праща в главната страница "Коментари", а не в темата където искам.
              Някой да има подобен проблем?
              Неразпознаването е следствие от некадърно програмиран форум, не е проблемът в теб. Мисля че се получава основно когато интернета ти временно прекъсне и ти се смени айпи-то. Решава се като кликнеш F12 > Resources > Cookies > www.investor.bg
              От списъка избираш PHPSESSID и кликваш Del за го изтриеш. След това ще можеш да се логнеш. Това е в Chrome но и във FF е подобно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                Да питам.
                Тази вечер форумът ми се държи странно. Често не ще да зареди страница.
                После след няколко опита зарежда, ама пък не ми помества мнението. Уж го пращам, а пък го няма. И не е изтрито. Няма го.
                Много пъти не ме разпознава като регистриран потребител и иска да "вляза" отново, въпреки че пише че съм разпознат.
                Като река да цитирам някого пак ме връща да се идентифицирам, въпреки че съм с потребителското си име, а като вляза отново ме праща в главната страница "Коментари", а не в темата където искам.
                Някой да има подобен проблем?
                Не, аз нямам.... Но до сега се чудех що пускаш едно мнение по 5 пъти

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  Да питам.
                  Тази вечер форумът ми се държи странно. Често не ще да зареди страница.
                  После след няколко опита зарежда, ама пък не ми помества мнението. Уж го пращам, а пък го няма. И не е изтрито. Няма го.
                  Много пъти не ме разпознава като регистриран потребител и иска да "вляза" отново, въпреки че пише че съм разпознат.
                  Като река да цитирам някого пак ме връща да се идентифицирам, въпреки че съм с потребителското си име, а като вляза отново ме праща в главната страница "Коментари", а не в темата където искам.
                  Някой да има подобен проблем?
                  Тази вечер не, но често се случва. Излизаш си от профила. След това отново влизаш и това поне при мен действа - понякога. понякога не

                  Коментар


                  • Не се отнася точно за модераторите

                    Да питам.
                    Тази вечер форумът ми се държи странно. Често не ще да зареди страница.
                    После след няколко опита зарежда, ама пък не ми помества мнението. Уж го пращам, а пък го няма. И не е изтрито. Няма го.
                    Много пъти не ме разпознава като регистриран потребител и иска да "вляза" отново, въпреки че пише че съм разпознат.
                    Като река да цитирам някого пак ме връща да се идентифицирам, въпреки че съм с потребителското си име, а като вляза отново ме праща в главната страница "Коментари", а не в темата където искам.
                    Някой да има подобен проблем?
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Отключих ви темата, моля, спрете да обсъждате политика тук.
                      На който не му харесва въпросната тема - просто да не влиза в нея.

                      П.С. Ще ви прехвърля и мненията малко по-късно.

                      Ето я:
                      http://www.investor.bg/forum/showthread.php?t=15288
                      Last edited by X_Y; 08.04.2015, 12:28.
                      रादोस्त

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        Модераторке, защо не си спазвате обещанието?

                        Кога ще отключите тази тема?
                        http://www.investor.bg/forum/showthr...88#p1427799720

                        Какво значи "заключена за известно време"? Колко известно? За 2-3 години ли я заключихте?
                        Темата, която обслужва интелерите на Путин и подронва националната ни сигурност ли искате да се отвори????

                        Отявлено и нагло поведение на чужди агенти е това.
                        Без никакъво притеснение открито заявявате , че искате да събаряте България.

                        КОЙ ЛИ ВИ СВИКНА ТАКА ТУК БЕЗНАКАЗАНО, ДА ПОДРИВАТЕ СТРАНАТА НИ????
                        М.... . ш..... ..й.о!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Харесвам хумора.
                          Модератори трябва да има, обаче. Стига да са обективни и справедливи.
                          Щом не са...Знам ли. Притесняват ме.
                          Аз казвам: долу политическата цензура - модераторите трябва само да следят за възпитаността на форумната общност и да се отнасят коректно и културно един към друг - другото е нарушение на конституционните и човешките наши права !!!
                          Колко пъти човъркаха мненията на хората в темата, осъждаща етническата престъпност и хъхряшкото паразитство - а докато мълчим за тези отвратителни неща, те ще ескалират !!!

                          Но не обвинявайте САМО модераторите - нима не видяхте как престъпниците от КЗД тормозиха журналисти от БТВ, защото са казали истината за престъпната циганска сеч над кв. Аспарухово - защо мислите, че не тормозят и журналистите от групата на Инвесторът? Знаете ли, че има журналисти от електронни методи, тормозени заради МНЕНИЕ под тяхна статия, което е написал анонимен потребител?
                          В същото време извършителите на самото престъпление - незаконната сеч, както винаги останаха безнаказани - нищо, че според НК това деяние се наказва със затвор - тоест да кажеш истината за едно престъпление се изкарва по-голямо престъпление от самото престъпление ?!?

                          Истинските врагове на свободното слово не са колегите от Инвесторът - но тези врагове се крият като лисугери в една незабележима сградичка в близост до могъщите кули на г-н Донев !!!
                          Last edited by Императорът; 08.04.2015, 09:21.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Да питам модератора, как щеше да се нарича функцията, която изпълнява, ако това ставаше преди 1989?

                            Преоблякъл се Илия, обърнал се, пак в тия!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              Модераторке, защо не си спазвате обещанието?

                              Кога ще отключите тази тема?
                              http://www.investor.bg/forum/showthr...88#p1427799720

                              Какво значи "заключена за известно време"? Колко известно? За 2-3 години ли я заключихте?
                              Човекът каза, до "охлаждане на страстите"!

                              Страст без топлинка, как да се разбира?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                                И аз това се чудя, нищо, че половината потребители пишат за Россия, за да измествата очевидната окупация на ЕС от США.
                                Объркал си се Лорде, много по-малко от половината пизат за Рассея, огромното мнозинство пише против Рассея.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X